Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Boo Hockey

Följ

Boo Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Boo Hockey
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 17:45

      Träning Team 06


      20:15
    • 18:30

      Föräldramöte lag 11 Team 11


      19:30
    • 20:30

      Träning A-lag


      21:30
  • 4Fre
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 10:15

      Saltsjöbadens IF (borta) Team 07


      11:30
    • 12:00

      Träningsmatch Göta Traneberg - Boo Team 08


      14:00
    • 14:45

      Träning Team 10


      15:45
    • 14:45

      Träning Team 11


      15:45
    • 16:00

      Träning Team 09


      17:00
    • 17:15

      Träningsmatch Boo - Göta Traneberg Team 08


      18:15
    • 19:45

      Träning A-lag


      20:45
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 19:00

      Mälarh/Bre Hockey (hemma) Team 07


      21:00
    • 20:30

      Segeltorps IF (hemma) J-18


      22:30
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 12:00

      AIK gul (borta) Team 10


      14:50
    • 12:25

      Ekerö/Skå IK grön (hemma) Team 10


      14:50
    • 12:50

      Brinkens IF grön (hemma) Team 10


      14:50
    • 14:30

      Mälarh/Bre Hockey röd (borta) Team 10


      17:30
    • 15:00

      Nacka HK svart (borta) Team 10


      17:30
    • 15:30

      Segeltorps IF blå (borta) Team 10


      17:30
    • 15:30

      Nynäshamns IF HC (borta) Team 06


      17:30
    • 16:00

      Djurgårdens IF blå (borta) Team 07


      18:00
    • 16:30

      Värmdö HC (borta) Team 06


      18:30
    • 18:30

      Träning Team 08


      19:30
  • 13Sön
    • 08:00

      Huddinge IK vit (hemma) Team 09


      10:00
    • 08:00

      Extra lag U9 4 Gr 2 (borta) Team 11


      10:00
    • 08:25

      Ekerö IK gul (borta) Team 11


      10:25
    • 08:30

      Nynäshamns IF HC vit (borta) Team 09


      10:30
    • 08:50

      IFK Täby HC röd (borta) Team 11


      10:50
    • 09:00

      Nacka HK vit (borta) Team 09


      11:00
    • 09:45

      Nacka HK gul (hemma) Team 09


      11:30
    • 10:10

      FOC Farsta IF vit (borta) Team 09


      12:10
    • 10:35

      Huddinge IK svart (borta) Team 09


      12:35
    • 13:30

      Huddinge IK röd (borta) Team 11


      15:30
    • 13:30

      Extra match Team 11


      15:00
    • 13:55

      IFK Tumba IK röd (borta) Team 11


      15:55
    • 14:20

      Extra lag U9 9 Gr 3 (borta) Team 11


      16:20
    • 15:15

      Träning Team 06


      17:45
    • 15:30

      Nacka HK svart (hemma) Team 09


      17:00
    • 15:30

      AIK gul (borta) Team 11


      17:30
    • 15:50

      Haninge Anchors HC svart (borta) Team 09


      17:50
    • 15:55

      Extra lag U9 2 Gr 2 (hemma) Team 11


      17:55
    • 16:00

      Träning Team 07


      17:45
    • 16:10

      Huddinge IK röd (borta) Team 09


      18:10
    • 16:20

      Värmdö HC Röd (hemma) Team 11


      18:20
    • 16:30

      Tyresö Hanvikens SK vit (borta) Team 08


      18:30
    • 17:05

      Nacka HK blå (hemma) Team 09


      19:00
    • 17:30

      FOC Farsta IF blå (borta) Team 09


      19:30
    • 17:45

      Träning Ladies


      18:45
    • 17:55

      Huddinge IK blå (borta) Team 09


      19:55
    • 18:30

      FOC Farsta IF (borta) J-18


      20:30
    • 19:00

      Älta IF svart (hemma) Team 08


      21:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 19:00

      Tyresö Hanvikens SK (hemma) Team 06


      21:00
    • 20:30

      Flemingsbergs IK (hemma) J-18


      22:30
    • 20:45

      Träning Ladies


      21:45
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 08:00

      Nynäshamns IF HC blå (borta) Team 10


      10:00
    • 08:00

      Tullinge TP HC blå (hemma) Team 10


      10:00
    • 08:00

      IFK Tumba IK röd (hemma) Team 10


      10:00
    • 09:00

      Träningsmatch Nacka Team 11


      10:00
    • 10:30

      Värmdö HC (borta) Team 08


      12:30
    • 12:15

      Träning Team 10


      13:15
    • 13:30

      Träning Team 09


      14:30
    • 13:45

      Träning Team 06


      16:00
    • 14:00

      Träning Team 07


      16:00
    • 14:15

      Älta IF gul (borta) Team 08


      16:15
    • 16:15

      Träning J-18 Utveckling


      17:30
    • 17:00

      Nynäshamns IF HC (borta) J-18


      19:00
    • 17:30

      Huddinge IK vit (borta) Team 06


      19:30
    • 17:45

      Hammarby IF (hemma) Team 07


      19:45
    • 19:15

      Träning A-lag


      20:45
    • 20:30

      Stockholm Falcons IF (borta) Panthers


      22:30
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 08:00

      Träning Team 12


      09:00
    • 08:00

      Anchors Trophy dag 1 Team 07


      21:00
    • 09:15

      Huddinge IK blå (hemma) Team 11


      11:15
    • 09:40

      Extra lag U9 3 Gr 2 (hemma) Team 11


      11:40
    • 09:45

      Träning Team 10


      10:45
    • 10:05

      Väsby IK HK röd (hemma) Team 11


      12:00
    • 10:45

      Träning J-18 Utveckling


      11:45
    • 10:50

      Tullinge TP HC gul (hemma) Team 09


      12:15
    • 11:15

      Järfälla HC blå (hemma) Team 09


      12:15
    • 11:40

      Ekerö/Skå IK vit (hemma) Team 09


      12:15
    • 12:00

      Extra lag U9 6 Gr 3 (borta) Team 11


      14:00
    • 12:15

      Nynäshamns IF HC blå (borta) Team 09


      13:45
    • 12:25

      Trångsunds IF (hemma) Team 11


      14:25
    • 12:40

      Saltsjöbadens IF blå (hemma) Team 09


      13:45
    • 12:50

      IFK Tumba IK vit (hemma) Team 11


      14:50
    • 13:05

      Haninge Anchors HC svart (hemma) Team 11


      15:05
    • 13:05

      Extra lag U11 2 Gr 3 (hemma) Team 09


      13:45
    • 13:45

      Tyresö Hanvikens SK röd (hemma) Team 08


      15:45
    • 14:15

      Träning Hockeyskolan


      15:15
    • 15:30

      Träning Hockeyskolan


      16:30
    • 16:05

      Göta Traneberg IK blå (borta) Team 11


      18:00
    • 16:30

      Lidingö Vikings HC vit (hemma) Team 11


      18:30
    • 16:45

      allmis m klubba Team 06


      18:30
    • 16:55

      Värmdö HC vit (hemma) Team 11


      18:55
    • 18:30

      Segeltorps IF (hemma) J-18


      20:30
  • 27Sön
    • 08:00

      Anchors Trophy dag 2 Team 07


      20:00
    • 08:30

      Mälarh/Bre Hockey vit (hemma) Team 11


      10:30
    • 09:00

      Tyresö Hanvikens SK vit (borta) Team 11


      11:00
    • 09:30

      Saltsjöbadens IF vit (hemma) Team 11


      11:30
    • 11:00

      Träning Team 07


      13:30
    • 12:00

      Älta IF svart (borta) Team 09


      13:30
    • 12:15

      Träning J-18


      13:15
    • 12:25

      Flemingsbergs IK (hemma) Team 09


      13:30
    • 12:50

      Tyresö Hanvikens SK vit (borta) Team 09


      13:30
    • 13:30

      Träning Team 11


      14:30
    • 14:30

      Träning Team 06


      17:00
    • 14:45

      Träning Team 10


      15:45
    • 16:30

      Haninge Anchors HC (borta) J-18 Utveckling


      18:30
    • 17:00

      Väsby IK HK röd (borta) Team 09


      18:30
    • 17:15

      Träning Team 08


      18:15
    • 17:25

      Spånga IS IK blå (borta) Team 09


      18:30
    • 17:55

      SDE HF blå (borta) Team 09


      18:30
    • 19:45

      Träning A-lag


      20:45
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
    • 00:00

      Höstlovscamp Björknäs Team 07


      15:45
    • 00:00

      Höstlovscamp Björknäs Team 06


      19:00
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 11


      15:30
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 10


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 08


      15:30
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritis Team 12


      16:00
    • 16:00

      Träning Team 11


      17:15
    • 17:30

      Träning Team 09


      18:45
    • 21:45

      Träning Ladies


      22:45
  • 30Ons
  • 31Tor