Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Boo Hockey

Följ

Boo Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ
Boo Hockey
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 13


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 12


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 11


      15:30
    • 15:00

      Läger Östervåla Team 11


      00:00
    • 15:00

      Läger Hallstavik Team 08


      00:00
    • 15:45

      Träning Team 09


      16:45
    • 15:45

      Träning Team 10


      16:45
    • 17:00

      JRM- skridskoteknik Team 13


      18:00
    • 17:00

      Träning Team 14


      18:00
    • 18:15

      Party på is med Lag 12 Team 12


      19:45
    • 19:00

      Axima Cup U-15 Team 07


      00:00
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.40
    • 21:30

      Träning A-lag


      22:45
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      ATC Team 10


      17:45
    • 17:45

      ATC Team 10


      18:30
    • 19:00

      Lidingö Vikings HC (hemma) Team 10


      20:30
    • 19:00

      Träning Team 07


      21:30
    • 19:00

      Lidingö Vikings HC blå (hemma) Team 09


      21:00
    • 19:30

      Flemingsbergs IK (borta) Team 08


      21:30
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.41
    • 16:00

      Allmis utan klubba Team 07


      17:00
    • 19:00

      Fysträning Team 08


      20:15
    • 19:00

      Föräldrarmöte Team09 Team 09


      20:30
    • 21:30

      Träning A-lag


      22:45
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 12


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 11


      15:30
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 13


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids! Team 14


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 07


      15:30
    • 15:45

      Träning Team 12


      16:45
    • 15:45

      Träning Team 11


      16:45
    • 17:00

      Träning Team 10


      18:00
    • 17:00

      Träning Team 09


      18:00
    • 18:15

      Träning Team 08


      19:15
    • 19:30

      Mälarh/Bre Hockey (hemma) Team 07


      21:15
    • 21:00

      Lidingö Lady Vikings HC (hemma) Ladies


      23:00
  • 16Lör
    • 08:00

      Poolspel- Match Team 13


      09:15
    • 08:30

      IFK Salem vit (hemma) Team 10


      10:30
    • 08:55

      FOC Farsta IF vit (hemma) Team 10


      10:55
    • 09:20

      Haninge Anchors HC vit (hemma) Team 10


      11:20
    • 13:00

      Nynäshamns IF HC blå (hemma) Team 10


      15:00
    • 13:25

      Flemingsbergs IK (hemma) Team 10


      15:25
    • 13:50

      Huddinge IK röd (hemma) Team 10


      15:50
    • 14:30

      Nynäshamns IF HC blå (hemma) Team 12


      16:30
    • 14:55

      FOC Farsta IF blå (hemma) Team 12


      16:55
    • 15:20

      Haninge Anchors HC svart (hemma) Team 12


      17:20
    • 15:30

      Brinkens IF röd (borta) Team 10


      16:30
    • 15:30

      Brinkens IF röd (borta) Team 09


      17:00
    • 17:15

      Huddinge IK blå (hemma) Team 10


      19:15
    • 17:40

      Djurgårdens IF vit (hemma) Team 10


      19:40
    • 18:05

      Hammarby IFvit (hemma) Team 10


      20:05
    • 18:30

      Sollentuna HC vit (borta) Team 07


      19:45
  • 17Sön
    • 10:00

      Huddinge IK vit (hemma) Team 10


      12:00
    • 10:10

      Poolspel- Match Team 13


      11:30
    • 10:25

      Djurgårdens IF blå (hemma) Team 10


      12:25
    • 10:50

      Hammarby IF grön (hemma) Team 10


      12:50
    • 11:10

      Värmdö HC svart (hemma) Team 12


      13:10
    • 11:30

      Brinkens IF gul (hemma) Team 12


      13:30
    • 11:50

      Tyresö Hanvikens SK vit (hemma) Team 12


      13:50
    • 13:00

      Huddinge IK blå (hemma) Team 11


      15:00
    • 13:25

      Djurgårdens IF blå (hemma) Team 11


      15:25
    • 13:50

      FOC Farsta IF blå (hemma) Team 11


      15:50
    • 14:00

      Extramatch Team 11


      15:15
    • 14:15

      Tyresö Hanvikens SK röd (hemma) Team 11


      16:15
    • 14:30

      Nacka HK svart (hemma) Team 11


      16:30
    • 14:35

      Mälarö Hockeyförening gul (borta) Team 11


      16:35
    • 14:55

      Djurgårdens IF vit (hemma) Team 11


      16:55
    • 14:55

      Värmdö HC vit (borta) Team 11


      16:55
    • 15:20

      FOC Farsta IF vit (hemma) Team 11


      17:20
    • 16:00

      Träning Team 07


      17:00
    • 18:00

      Lidingö Vikings HC blå (borta) Team 08


      20:00
    • 21:15

      Täby Titans IF (borta) Panthers


      23:15
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 08:15

      Hammarby IF (hemma) Team 12


      10:15
    • 08:35

      Brinkens IF grön (hemma) Team 12


      10:35
    • 09:00

      FOC Farsta IF vit (hemma) Team 12


      11:00
    • 11:30

      Värmdö HC röd (hemma) Team 10


      13:30
    • 11:55

      Djurgårdens IF vit (hemma) Team 10


      13:55
    • 12:15

      Älta IF svart (hemma) Team 12


      14:15
    • 12:20

      Nacka HK vit (hemma) Team 10


      14:20
    • 12:40

      Nacka HK vit (hemma) Team 12


      14:40
    • 13:05

      Nynäshamns IF HC vit (hemma) Team 12


      15:00
    • 14:45

      Haninge Anchors HC (hemma) Team 09


      16:25
    • 15:15

      Träning Team 08


      17:30
    • 15:15

      Träning Team 11


      16:15
    • 16:00

      Tränarmöte Flickor


      17:00
    • 16:15

      Träning Team 13


      17:15
    • 17:00

      Tyresö Hanvikens SK (borta) Team 07


      19:00
    • 17:30

      Träning Flickor


      18:30
    • 18:15

      Träning Team 07


      20:30
    • 18:45

      Träning Team 10


      19:45
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:15
    • 20:40

      Vallentuna Hockey Lady Vets (borta) Ladies


      22:40
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 12


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids! Team 14


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 13


      16:00
    • 17:15

      Träning Team 11


      18:30
    • 19:15

      Träning Team 10


      20:15
    • 20:30

      Brinkens IF (hemma) A-lag


      22:30
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 12


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 11


      15:30
    • 14:00

      Hockeyfritids! Team 14


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 13


      16:00
    • 16:00

      Träning Team 11


      17:15
    • 17:15

      Träning Team 12


      18:15
    • 17:30

      Träning Flickor


      18:30
    • 18:00

      Mälarö Hockeyförening blå (borta) Team 09


      20:00
    • 18:30

      Träning Team 10


      19:30
    • 18:30

      Nacka Hockey (borta) Team 09


      20:00
    • 18:45

      Tyresö Hanvikens SK röd (hemma) Team 08


      20:45
    • 19:30

      Mälarö Hockeyförening (borta) Team 07


      21:30
    • 19:45

      Träning Team 09


      20:45
  • 30Lör
  • 31Sön