Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Boo Hockey

Följ

Boo Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ
Boo Hockey
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 16:00

      Träning Team 10


      17:15
    • 16:00

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      17:15
    • 17:30

      Träning Team 09


      18:45
    • 18:30

      Föräldra- och Spelarmöte J-18


      20:00
    • 20:15

      Träning A-lag


      21:15
  • 3Tor
    • 19:00

      Saltsjöbadens IF (borta) J-18


      21:00
    • 20:00

      Älta IF (hemma) Team 07


      21:15
    • 21:30

      Träning Ladies


      22:45
  • 4Fre
    • 16:00

      Träning Team 09


      17:00
    • 17:15

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      18:15
    • 17:15

      Träning Team 10


      18:15
    • 18:30

      Trångsunds IF (hemma) Team 07


      19:45
    • 20:00

      Träning Team 08


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:45
  • 5Lör
    • 08:00

      Boo HC07 Daycamp 2020 Team 07


      19:30
    • 08:00

      Träning Team 13


      09:00
    • 09:00

      Kort spelarmöte med Tobbe Team 13


      09:20
    • 09:15

      Träning Team 11


      11:45
    • 13:00

      Göta Traneberg IK (borta) Team 08


      15:00
    • 14:30

      Träning J-18


      15:30
    • 17:00

      Träning Ladies


      18:00
    • 17:30

      Träningsmatch i Trångsund Team 11


      19:00
    • 17:45

      Smålagsspel Lag 07-Spelare Lag 08-09 Team 07


      19:15
  • 6Sön
    • 09:00

      Träning Team 08


      10:00
    • 13:00

      Rotationsträning Team 13


      14:00
    • 13:00

      Träning Team 12


      14:00
    • 14:15

      Träning Team 10


      15:15
    • 14:15

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      15:15
    • 14:30

      Mälarhöjden-Bredäng Hockey (borta) Team 07


      15:50
    • 15:30

      Träning Team 09


      16:30
    • 16:45

      Djurgården Hockey (hemma) Team 07


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:45

      Värmdö HC (borta) Team 08


      20:45
  • 7Mån
    v.37
    • 19:45

      Träning A-lag


      21:00
    • 21:15

      Träning J-18


      22:45
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 16:00

      Träning Team 08


      17:15
    • 17:30

      Träningsmatch mot Värmdö HC Hemma Team 09


      18:45
    • 19:00

      Träning Målvakter


      20:00
    • 19:00

      Målvakts-/målskytteträning Team 07


      20:00
    • 19:00

      Träning J-18


      20:00
    • 19:30

      SDE HF (borta) Team 07


      21:30
    • 20:15

      Träning A-lag


      21:15
  • 10Tor
    • 18:30

      Föräldramöte Team 10


      20:00
    • 20:00

      Träning J-18


      21:15
    • 21:30

      Träning Ladies


      22:45
  • 11Fre
    • Heldag

      Resport Trophy U13 2020 Team 08

    • 16:00

      Träning Team 09


      17:00
    • 18:30

      Träning Team 10


      19:30
    • 18:30

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      19:30
    • 19:00

      Träning Team 07


      21:00
    • 21:15

      Träning J-18


      22:45
  • 12Lör
    • Heldag

      Resport Trophy U13 2020 Team 08

    • 08:00

      Träning Team 13


      09:00
    • 09:15

      Rotationsträning Team 13


      10:15
    • 09:15

      Träning Team 12


      10:15
    • 10:15

      Träning Team 11


      12:45
    • 10:30

      Träningsmatch mot Hässelby Kälvesta Hemma Team 09


      11:30
    • 13:00

      Hockeyskoj Tyresö Hanviken Team 12


      14:30
    • 13:00

      Träning Team 10


      15:15
    • 13:30

      Mälarhöjden-Bredäng Hockey (borta) Team 07


      14:45
    • 14:45

      Träning Team 07


      16:45
    • 17:00

      Träning J-18


      19:15
    • 19:30

      Träningsmatch Österåker Wonder Women Ladies


      20:45
  • 13Sön
    • Heldag

      Resport Trophy U13 2020 Team 08

    • 08:15

      Älta Endagscup Team 07


      15:00
    • 13:00

      Träning Team 10


      15:45
    • 16:00

      Träningsmatch Team 11


      17:15
    • 17:30

      Tyresö HK (hemma) Team 07


      18:45
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:15
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 18:30

      Föräldramöte 17 sept Team 09


      20:00
    • 19:00

      Träning J-18


      20:00
    • 20:15

      Träning A-lag


      21:15
    • 21:30

      Träning Ladies


      22:45
  • 18Fre
    • Heldag

      Nordic Youth Trophy U13 Team 08

    • 14:00

      Hockeyfritids Team 08


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritis Team 12


      16:00
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 13


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 11


      15:45
    • 16:00

      JRM- Teknikträning på is Team 13


      17:00
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:00
    • 17:00

      Klädprovning Team 13


      17:30
    • 17:15

      Träning Team 09


      18:15
    • 17:15

      Träning Team 10


      18:15
    • 18:30

      Djurgårdens IF (hemma) Team 07


      19:45
    • 20:00

      Träningsmatch J-18


      22:15
  • 19Lör
    • Heldag

      Nordic Youth Trophy U13 Team 08

    • Heldag

      Kronwall cup Team 10

    • 07:45

      Boo dagarna dag 1-Grupp 1 Team 07


      12:00
    • 07:45

      Boo dagarna dag 1-Grupp 1 Team 09


      12:00
    • 08:00

      Boodagarna Team 12


      00:00
    • 08:30

      Boodagarna grupp 1 fm Team 12


      12:00
    • 08:30

      Boo dagarna- Ispass Team 13


      09:30
    • 08:30

      Boodagarna grupp 1 fm Team 11


      12:00
    • 09:00

      Boo dagarna dag 1-Grupp 2 Team 07


      13:15
    • 09:00

      Boo dagarna dag 1-Grupp 2 Team 09


      13:15
    • 09:45

      Boo dagarna- Ispass Team 13


      10:45
    • 09:45

      Boodagarna grupp 2 fm Team 12


      13:15
    • 09:45

      Boodagarna grupp 2 fm Team 11


      13:15
    • 11:00

      Boo dagarna- Ispass Team 13


      12:00
    • 12:15

      Boo dagarna- Ispass Team 13


      13:15
    • 12:45

      Boo dagarna dag 1 - Grupp 3 Team 09


      17:00
    • 12:45

      Boo dagarna dag 1-Grupp 3 Team 07


      17:00
    • 13:30

      Boodagarna grupp 3 em Team 11


      17:00
    • 13:30

      Boo dagarna- Ispass Team 13


      14:30
    • 13:30

      Boodagarna grupp 3 em Team 12


      17:00
    • 14:00

      Boo dagarna dag 1 - Grupp 4 Team 09


      18:15
    • 14:00

      Boo dagarna dag 1-Grupp 4 Team 07


      18:15
    • 14:45

      Boodagarna grupp 4 em Team 11


      18:15
    • 14:45

      Boodagarna grupp 4 em Team 12


      18:15
    • 14:45

      Boo dagarna- Ispass Team 13


      15:45
    • 15:30

      Träningsmatch J-18


      19:00
    • 16:00

      Boo dagarna- Ispass Team 13


      17:00
    • 17:15

      Boo dagarna- Ispass Team 13


      18:15
  • 20Sön
    • Heldag

      Nordic Youth Trophy U13 Team 08

    • 00:00

      Boodagarna Team 12


      18:00
    • 09:00

      Boo dagarna- Match Team 13


      10:10
    • 09:00

      Boodagarna matchispass 1 Team 12


      10:10
    • 09:00

      Boodagarna ispass 1 match 1-2 Team 09


      10:10
    • 09:00

      Boo Dagen J-18


      18:00
    • 09:00

      Boodagarna matchispass 1 Team 11


      10:10
    • 09:00

      Boo dagarna match Grp1 Team 10


      11:45
    • 10:00

      Bemanning av grill Team 13


      11:15
    • 10:35

      Boo dagarna- Match Team 13


      11:45
    • 10:35

      Boodagarna matchispass 2 Team 12


      11:45
    • 10:35

      Boodagarna ispass 2 match 3-4 Team 09


      11:45
    • 10:35

      Boodagarna matchispass 2 Team 11


      11:45
    • 12:10

      Boodagarna matchispass 3 Team 11


      13:20
    • 12:10

      Boo dagarna match Grp2 Team 10


      15:00
    • 12:10

      Boodagarna ispass 3 match 5-6 Team 09


      13:20
    • 12:10

      Boodagarna matchispass 3 Team 12


      13:20
    • 12:10

      Boo dagarna- Match Team 13


      13:20
    • 13:00

      Boo dagarna dag 2-Grupp 1 Team 07


      15:00
    • 13:50

      Boodagarna ispass 4 Team 11


      15:00
    • 13:50

      Boo dagarna- Match Team 13


      15:00
    • 13:50

      Boodagarna matchispass 4 Team 12


      15:00
    • 13:50

      Boodagarna ispass 4 match 7-8 Team 09


      15:00
    • 14:40

      Boo dagarna dag 2-Grupp 2 Team 07


      16:40
    • 15:30

      Boo dagarna match Grp3 Team 10


      17:55
    • 15:30

      Boodagarna matchispass 5 Team 11


      16:40
    • 15:30

      Boodagarna ispass 5 match 9-10 Team 09


      16:40
    • 15:30

      Boodagarna matchispass 5 Team 12


      16:40
    • 15:30

      Boo dagarna- Match Team 13


      16:40
    • 16:00

      Boo dagarna dag 2-Grupp 3 Team 07


      18:05
    • 16:55

      Boodagarna matchispass 6 Team 11


      17:55
    • 16:55

      Boo dagarna- Match Team 13


      17:55
    • 16:55

      Boodagarna matchispass 6 Team 12


      17:55
    • 16:55

      Boodagarna ispass 6 match 11-12 Team 09


      17:55
    • 18:00

      Match A-lag


      21:00
    • 18:30

      Träning J-18


      19:30
    • 19:30

      Saltsjöbadens IF (borta) Team 07


      20:45
    • 19:45

      Träning Ladies


      20:45
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 11


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 08


      15:45
      Björknäs A-hall
      Anteckning: Minimikrav utrustning:
      - Hjälm med galler
      - Halsskydd
      - Hockeyhandskar
      - Susp
      Armbågsskydd och benskydd rekomenderas!
    • 14:00

      Hockeyfritis Team 12


      16:00
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 13


      15:45
    • 16:00

      Träning Team 09


      17:00
    • 16:30

      Träning Team 07


      18:15
    • 17:15

      Träning Team 08


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      19:45
    • 18:30

      Ekerö/Skå IK (borta) Team 07


      19:45
  • 23Ons
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 11


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 08


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 13


      15:45
    • 16:00

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      17:00
    • 16:00

      Träning Team 10


      17:00
    • 17:15

      Träning Team 08


      18:15
    • 18:30

      IFK Tumba IK (hemma) Team 07


      19:45
    • 19:00

      Träning J-18


      21:15
  • 24Tor
    • 14:00

      Hockeyfritis Team 12


      16:00
    • 18:00

      Träning J-18


      20:15
    • 19:00

      Träning Målvakter


      20:15
    • 19:00

      Målvakts-/målskytteträning Team 07


      20:15
    • 20:30

      Träning A-lag


      21:30
    • 21:45

      Träning Ladies


      22:45
  • 25Fre
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 11


      15:45
    • 14:00

      Läger Hallstavik Team 08


      00:00
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 08


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritis Team 12


      16:00
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 13


      15:45
    • 16:00

      JRM- Teknikträning på is Team 13


      17:00
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:00
    • 16:00

      Teknikträning med lag 12/13 Team 11


      17:00
    • 16:15

      Ledarmöte - tid? Team 12


      17:15
    • 17:15

      Träning Team 12


      18:15
    • 17:15

      Träning Team 11


      18:15
    • 18:30

      Träning Team 09


      19:45
    • 18:30

      Träning Team 07


      21:15
    • 21:30

      Träning J-18


      22:45
  • 26Lör
    • Heldag

      Läger Hallstavik Team 08

    • 08:00

      Träning Team 13


      09:00
    • 09:00

      Träning Team 11


      11:30
    • 09:15

      Rotationsträning med lag 12 Team 11


      10:15
    • 09:15

      Rotationsträning Team 13


      10:15
    • 09:15

      Träning Team 12


      10:15
    • 11:00

      Huddinge IK (borta) Team 07


      12:15
    • 11:45

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      12:45
    • 11:45

      Träning Team 10


      12:45
    • 12:55

      JVAB Kronwall Cup Lag 1 Team 11


      17:30
    • 13:00

      Träning Team 09


      14:00
    • 17:00

      Träningsmatch J-18


      19:30
    • 17:00

      Lidingö team 10 (hemma) Team 10


      19:00
    • 17:00

      Träning Ladies


      18:00
  • 27Sön
    • 00:00

      Läger Hallstavik Team 08


      19:00
    • 08:00

      Träningsmatch mot Flemingsberg Team 09


      10:00
    • 08:35

      JVAB Krowall Cup Lag 2 Team 11


      12:25
    • 09:00

      Farsta Hockey games Team 10


      11:30
    • 12:55

      JVAB Kronwall Cup Lag 3 Team 11


      17:30
    • 14:30

      Träning Team 07


      17:30
    • 16:30

      Träning J-18


      17:45
    • 18:00

      Match A-lag


      21:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons