Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Boo Hockey

Följ

Boo Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Boo Hockey
Välj lag

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
  • 2Lör
    • 08:00

      Saltsjöbadens IF (hemma) Team 07


      09:30
    • 08:00

      Poolspel Boo HC vit Team 10


      09:40
    • 09:35

      Träning Team 05


      10:45
    • 09:45

      Träning Team 12


      10:45
    • 10:45

      Träning Team 11


      11:40
    • 10:45

      Möte inför cup den 17/3 Team 11


      11:15
    • 10:50

      Träning Team 09


      12:45
    • 11:00

      Träning Team 04


      12:15
    • 11:30

      Träning Team 06


      13:45
    • 12:30

      Huddinge IK röd (borta) Team 07


      14:00
    • 13:00

      Allmis med klubba Team 09


      14:30
    • 14:00

      Träning Team 03


      15:30
    • 14:00

      Träning J-18


      15:30
    • 15:15

      AIK-Björklöven Team 12


      18:15
    • 15:45

      Allmis med klubba Team 09


      17:45
    • 17:45

      Sollentuna HC (borta) Team 03


      19:45
    • 18:00

      Nacka HK svart (hemma) Team 08


      19:00
    • 18:15

      Träning Team 07


      20:45
    • 19:15

      Nacka HK vit (hemma) Team 08


      20:15
  • 3Sön
    • 12:00

      Poolspel Boo HC gul Team 10


      14:00
    • 12:00

      Poolspel Boo HC grön Team 10


      14:00
    • 12:30

      Hockeyskola Födda 2014! Hockeyskolan


      13:30
    • 13:20

      Åker/Strängnäs HC (borta) Team 06


      15:20
    • 13:30

      Hockeyskola Födda 2013! Hockeyskolan


      14:30
    • 14:45

      Flemingsbergs IK (hemma) Team 05


      16:00
    • 16:15

      Träning Team 08


      18:00
    • 17:20

      Träning Team 10


      18:20
    • 17:35

      Träning Team 07


      19:15
    • 18:00

      Matchdamasker Ladies


      19:00
    • 19:00

      Stortorparna IF (borta) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Boo HC - Värmdö HC! Team 04


      20:45
  • 4Mån
    v.6
    • 16:00

      Träning Målvakter


      17:00
    • 16:00

      Målskytteträning Team 07


      17:00
    • 16:00

      Skyttar målvaktsträning Team 08


      17:00
    • 16:00

      Skytt målvaktsträning Team 06


      19:00
    • 16:45

      Allmis utan klubba Team 09


      17:45
    • 17:00

      Träning Målvakter


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning J-18


      18:00
    • 17:00

      MV träning - Kallade skyttar! Team 04


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsskytteträning Team 03


      18:00
    • 17:00

      Skytt målvaktsträning Team 06


      18:00
    • 17:00

      MV & Skytt träning Team 05


      18:00
    • 17:15

      Träning Team 06


      19:15
    • 19:30

      Träning Team 04


      20:30
    • 19:30

      Järna SK (borta) Team 05


      21:00
    • 20:45

      Träning Ladies


      22:00
    • 21:00

      Träning Team 03


      22:15
    • 21:00

      Träning J-18


      22:15
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:15

      Träning Team 08


      18:15
    • 17:30

      Sverige- Tjeckien Team 06


      21:00
    • 17:45

      Träning Team 07


      19:30
    • 19:15

      Träning Team 05


      20:15
    • 19:40

      Tullinge TP HC (borta) A-lag


      21:40
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 08:00

      Träningsmatch Team 11


      09:45
    • 08:00

      Seriematch - Grupp RÖD Team 09


      10:15
    • 09:15

      Nacka HK (borta) Team 07


      11:15
    • 09:45

      Träning Team 12


      11:00
    • 10:00

      Träning Team 10


      11:00
    • 11:15

      Träningsmatcher Team 11


      12:45
    • 11:15

      Trångsunds IF (hemma) Team 05


      13:00
    • 12:00

      IFK Tumba IK röd (borta) Team 08


      13:00
    • 12:45

      IFK Salem grön (hemma) Team 07


      14:45
    • 13:00

      Allmis med klubba Team 09


      14:30
    • 13:30

      Södertälje SK (borta) Team 06


      15:30
    • 13:30

      Seriematch - Grupp Blå Team 09


      16:00
    • 14:15

      Träning A-lag


      15:30
    • 15:45

      Allmis med klubba Team 09


      17:45
    • 17:40

      Träning Team 05


      18:40
    • 18:00

      Spånga IS IK (hemma) Team 03


      20:00
    • 18:00

      Spånga IK - Boo HC! Team 04


      19:15
    • 19:00

      Träning Team 09


      20:15
    • 19:00

      Rotationsträning team -09 Team 10


      20:15
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.7
    • 16:00

      Träning Målvakter


      17:00
    • 16:00

      Målskytteträning Team 07


      17:00
    • 16:00

      Skyttar målvaktsträning Team 08


      17:00
    • 16:00

      Skytt målvaktsträning Team 06


      17:00
    • 16:45

      Allmis utan klubba Team 09


      17:45
    • 17:00

      Träning Målvakter


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning J-18


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsskytteträning Team 03


      18:00
    • 17:00

      MV träning - Kallade skyttar! Team 04


      18:00
    • 17:00

      Skytt målvaktsträning Team 06


      18:00
    • 17:00

      MV & Skottträning Team 05


      18:00
    • 18:15

      Träning Team 04


      19:15
    • 19:30

      Träning Team 05


      20:30
    • 19:45

      Lagmiddag restaurang Herrgårn! Team 04


      21:30
    • 21:00

      Träning Ladies


      22:15
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 07


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 08


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 06


      15:45
    • 16:00

      Träning Team 11


      17:00
    • 17:15

      Träning Team 10


      18:15
    • 17:15

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      18:15
    • 18:30

      Rotationsträning team -09 Team 10


      19:30
    • 18:30

      Träning Team 09


      19:30
    • 18:30

      Träning Team 07


      20:45
    • 19:15

      Boo HC - Wings HC! Team 04


      20:30
    • 20:30

      Träning Team 03


      21:30
    • 20:30

      Träning J-18


      21:30
    • 21:45

      Träning Ladies


      22:45
  • 14Tor
    • 17:15

      Träning Team 08


      18:15
    • 17:30

      Träning Team 09


      19:30
    • 18:15

      Träning Team 06


      20:30
    • 20:00

      Göta Traneberg IK (borta) Team 05


      21:30
    • 20:00

      Spånga IS IK (borta) J-18


      22:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 07:50

      Träningsmatcher mot Tyresö Team 11


      09:00
    • 08:00

      Hammarby IF (hemma) Team 08


      09:00
    • 09:00

      Huddinge IK vit (hemma) Team 08


      10:00
    • 09:45

      Träning Team 12


      10:40
    • 10:15

      Poolspel Boo HC gul Team 10


      12:30
    • 10:15

      Poolspel Boo HC grön Team 10


      12:30
    • 10:15

      Mälarh/Bre Hockey (hemma) Team 07


      12:15
    • 11:45

      Träning J-18


      13:00
    • 11:45

      Träning Team 03


      13:00
    • 12:00

      IFK Tumba IK röd (borta) Team 07


      13:30
    • 13:00

      Allmis med klubba Team 09


      14:30
    • 13:15

      Träning Team 04


      14:15
    • 14:30

      Träning Team 09


      15:30
    • 14:30

      Poolspel Boo HC vit Team 10


      16:25
    • 15:30

      Serimatch Värmdö Team 06


      18:30
    • 15:45

      Allmis med klubba Team 09


      17:45
    • 16:00

      AC Camelen (borta) Panthers


      18:00
    • 18:00

      Föräldramöte Team 05 Team 05


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatcher Team 11


      19:15
    • 19:30

      Ekerö IK/Skå IK (hemma) Team 05


      21:00
  • 17Sön
    • 12:30

      Hockeyskola Födda 2014! Hockeyskolan


      13:30
    • 13:30

      Hockeyskola Födda 2013! Hockeyskolan


      14:30
    • 13:30

      Södertälje SK 2 (borta) Team 03


      15:30
    • 14:45

      Flemingsbergs IK vit (hemma) Team 06


      16:45
      Björknäs Ishall
      Serie: U13 Grupp A2, Stockholms Ishockeyförbund
      Samlingstid: 13:45
      Anteckning: Samling 13.45
      Sekreteriat: Johansson (Ansv.), Häll, Pohldal, Lalinder
      Resultat och referat
    • 16:15

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      17:00
    • 16:15

      Träning Team 10


      17:00
    • 16:35

      Träning Team 07


      18:15
    • 18:00

      Norrtälje IK - Boo HC! Team 04


      19:15
    • 18:30

      GV-12 HK (borta) A-lag


      20:30
    • 18:30

      Tullinge TP HC (hemma) J-18


      20:30
  • 18Mån
    v.8
    • 16:00

      Träning Målvakter


      17:00
    • 16:00

      Målskytteträning Team 07


      17:00
    • 16:00

      Skyttar målvaktsträning Team 08


      17:00
    • 16:00

      Skytt målvaktsträning yngre Team 06


      17:00
    • 16:45

      Allmis utan klubba Team 09


      17:45
    • 17:00

      Träning Målvakter


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning J-18


      18:00
    • 17:00

      MV träning - Kallade skyttar! Team 04


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsskytteträning Team 03


      18:00
    • 17:00

      Skytt målvaktsträning äldre Team 06


      18:00
    • 17:00

      Mv & Skott träning Team 05


      18:00
    • 18:15

      Träning Team 05


      19:15
    • 19:30

      Träning Team 04


      20:30
    • 20:45

      Träning Ladies


      22:00
    • 21:00

      Träning Panthers


      22:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 07


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 08


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 06


      15:45
    • 16:00

      Träning Team 11


      17:00
    • 17:15

      Rotationsträning med lag 10 Team 11


      18:15
    • 17:15

      Träning Team 10


      18:15
    • 18:30

      Träning Team 09


      19:30
    • 18:30

      Träning Team 07


      20:45
    • 19:15

      Träning Team 08


      20:15
    • 20:30

      Nynäshamns IF HC (hemma) J-18


      22:30
    • 21:00

      Träning Ladies


      22:00
    • 21:00

      Träningsmatch mot Salem Ladies


      22:00
  • 21Tor
    • 17:15

      Träning Team 08


      18:15
    • 17:30

      Träning Team 06


      19:30
    • 19:15

      Träning Team 05


      20:15
    • 19:15

      Träning Team 04


      20:15
    • 19:45

      Värmdö HC (borta) J-18


      21:45
    • 20:00

      Mälarh/Bre Hockey (borta) Team 03


      22:00
    • 20:30

      Saltsjöbadens IF (borta) A-lag


      22:30
  • 22Fre
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 08


      15:15
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 07


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:15
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 11


      15:15
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 06


      15:15
    • 16:00

      Träning Team 09


      17:00
    • 16:00

      Allmis utan klubba Team 09


      17:00
    • 17:15

      Djurgårdens IF (hemma) Team 06


      19:15
    • 17:15

      Rotaionsträning med lag 10 Team 11


      18:15
    • 17:15

      Träning Team 10


      18:15
    • 18:45

      Tyresö Hanviken SK röd (hemma) Team 07


      20:45
    • 19:00

      Fys J-18


      20:00
    • 19:00

      Fys Team 03


      20:00
    • 20:00

      Tullinge TP - Boo HC! Team 04


      21:15
    • 20:15

      Träning Team 03


      21:15
    • 20:15

      Träning J-18


      21:15
    • 20:15

      Djurgårdens IF vit (hemma) Team 07


      22:15
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.9
    • Heldag

      Intresseanmälan till sportlovscamp Team 09

    • 09:00

      Sportlovscamp - anmälan Team 11


      00:00
    • 16:30

      Träning J-18


      17:30
    • 16:30

      Träning Team 03


      17:30
    • 16:45

      Allmis utan klubba Team 09


      17:45
    • 17:00

      Träning Team 06


      18:45
    • 17:45

      Träning Team 05


      18:45
  • 26Tis
    • Heldag

      Intresseanmälan till sportlovscamp Team 09

    • Heldag

      Sportlovscamp - anmälan Team 11

    • 16:00

      Allmis med klubba Team 09


      17:00
    • 16:00

      Träning Team 03


      17:00
    • 16:00

      Träning J-18


      17:00
    • 19:15

      Träning A-lag


      20:15
  • 27Ons
    • Heldag

      Intresseanmälan till sportlovscamp Team 09

    • 00:00

      Sportlovscamp - anmälan Team 11


      16:00
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 09


      15:45
    • 16:30

      Träning J-18


      17:30
    • 16:30

      Träning Team 03


      17:30
    • 17:00

      Träning Team 06


      19:00
    • 17:45

      Träning Team 05


      18:45
    • 18:30

      Träning Team 04


      19:30
  • 28Tor
    • 17:15

      Träning Team 04


      18:15
    • 17:15

      Träning Team 05


      20:15
    • 18:00

      Boxplay träning Sollentuna J-18


      19:00
    • 18:30

      Träning Team 08


      19:30
    • 18:30

      Träning Team 07


      19:30
    • 19:15

      Träning J-18


      20:15
    • 19:15

      Träning Team 03


      20:15