Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om AIF Barrikaden Senior Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från AIF Barrikaden Senior Herrar.
Senior Herrar
Följ oss för uppdateringar
Dags att betala medlems- och tränings/spelavgift.
Själva medlemsavgiften är 100:- men därutöver tillkommer en tränings- och spelavgift för de som är med i den idrottsliga verksamheten. Den sammanlagda avgiften för dessa blir då inkl. själva medlemsavgiften:
Herrar över 20 år (födda -01 eller tidigare) med fast arbete 1500:-
Herrar över 20 år som studerar eller är arbetslösa 900:-.
Damer över 20 år (födda -01 eller tidigare) med fast arbete 1200:-
Damer över 20 år som studerar eller är arbetslösa 700:-.
Alla spelare mellan 15 och 20 år (födda -02 till - 07) 700:-
Yngre medlemmar (födda -08 eller senare) 100:-
Sista betalningsdag 31/3
Avgiften kan antingen betalas till Bankgirokonto 5731-5814 AIF Barrikaden eller via swish till 0736-703702 (Andreas Nilsson) Glöm inte att ange vem du är som betalar)
Ansökan om att få vänta med att betala hela eller delar av beloppet ställs till styrelsen och till den ställs också frågan om någon, som har speciellt goda skäl för det, vill ha sänkt avgift.
För de som genom sin anställning har friskvårdspengar att disponera och helt eller delvis tänkt använda dem till sitt medlemskap i AIF Barrikaden går det bra att få ett kvitto på inbetalningen om du kontaktar Bengt Månsson..
| Träning | 2 jun, 17:30 |
| Träning | 4 jun, 18:30 |
| Rosengård FF (borta) | 7 jun, 13:00 |
| Träning | 9 jun, 17:30 |
| Träning | 11 jun, 18:30 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera