Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bullermyrens IK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bullermyrens IK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
http://www.aftonbladet.se/sportbladet/fotboll/internationell/article2368128.ab
Rapportera
In på listan skulle ju även årets match! 20.45 ikväll, tv 6! Do not miss it!
Rapportera
Listan
3:a Manne, stor insats!
2:a Slitet
1:a Premiär, bra väder å folkfest! Värmer ett fruset arvidsjaurs hjärta) :)
Bra krigat men mer än så tycker ja inte vi ska hylla oss själva! Ett steg i rätt riktning men 0 p å -3 i målskillnad! Mycke kvar att jobba på! Den här insatsen är inte värd ett skit på söndag mot nyhammar...Så sluta med hyllningarna! Ödmjukhet är vårt vapen!
Ser istället framemot lika bra slit, nya tröjor och hemma seger på söndag!
Vill även risa dommarkåren! Ska man ha en regel, så följ den till 100%! Att bara höra var 5:e svordom och ändå visa ut folk för de håller liksom inte...Bedrövligt!
Nisse, har inte din mamma lärt dej att man inte ska svära? :)
Dessutom kör ju alla andra med en signatur. Tex kajan, Rimmen och Nisse för att nämna några. :) Tack för dom snabba svaren i alla fall.
Rapportera
Good work Rimmen !
Nu till Skvalet för å kolla om ngn tröja inte var dyngsur efter igår :)
Bra match igår gubbar, vi har några fina saker att ta med oss till nästa match!!
Ha de gött så synes vi ikväll på träningen!!!
:)
La Familia Is marching on!
Det blev 3-0 !! Förmodligen har Brage rapporterat fel o det kommer att rättas till då domarrapporten kommer in.
Rimmen !!!! Ändra tiden i almanackan till 17.00
Fråga : Varför kör du med signatur fundersam ? Sätt ut ditt rätta namn istället !
Ska man verkligen vara stolt om man förlorar med 3 - 0 ? om de blir 0 - 0 kanske man kan va stolt över en starkt kämpar insatts.. men 3 - 0 ses väl endå som negativt ? eller ? har jag fel.. :/
Rapportera