Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bullermyrens IK A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ
Bullermyrens IK
Fotboll
A-lag Herrar

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 7 maj 2008 Nisse

    Korrekt uppfattat Hana :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj 2008 Werran

    Bysjön, Olav & Sötis - 0%

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 maj 2008 ice breaker

    Helg?? Det är ju flera dagar dit :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 maj 2008 Hana

    Och angående mitt motto så VET jag att du mer än gärna hade tagit rygg på mig om du varit singel :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 maj 2008 Chippen

    Hallå grabbar! Glömde säga det men bra träning idag! Kajan trodde jag var grinig, men jag var focuserad. U-lag tors och träning fredag!!!
    Trevlig helg på er

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 maj 2008 Hana

    Men Nisse, det är väl inget fel i att testa lite nya grejer? Så länge man är trygg i sig själv och sin sexuallitet så spelar det inte någon som helst roll om man "tänjer" lite på gränserna. Man testar lite och gillar man det inte så låter man bli det nästa gång, svårare än så är det inte. Sen angående mina sjukdomar så var det inte värre än en vanlig förkylning, gick bort på en vecka. Dina minnen sitter kvar livet ut!

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 maj 2008 fel stavaren

    snart svarar fröken i bullis att det är fel stavat men deär fröknar hela bunten

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 maj 2008 åland

    lilla nisse ta det lite luhgt

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 maj 2008 Nisse

    Måste ju också säga att jag inte förstår varför jag skrev att jag inte har några kommentarer till dessa påhopp när jag följde upp med en hel uppsats..

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 maj 2008 Nisse

    Jag har inga kommentarer till dessa påhopp.
    Dock lite roligt att killen med mottot "hellre en ful än ingen alls" pratar om transor på rummet :) Kan tänka mig att denna kille i fyllan på en viss ålandskryssning levt upp till detta motto! För att sedan i den otroliga ångest dagen efter gått in i någon slags självförnekelse och fått för sig att det var jag som hade transor på rummet. Vad jag minns så var det inte jag som åt medicin mot vissa sjukdomar efter träninglägret :)

    Rapportera

    Rapportera