Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bullermyrens IK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bullermyrens IK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Underbar stämmning här nu håller med (Rimmen i Dala demokraten).
Har ni hör talas om tryck frihet!?
Ös på bara..
Våga vara någon iallafall istället för att vika ner dig Gurra, (han som fick smsvarning).
Läser alla i bullis som en öppen bok!
Älskar sådant!
/ Aftonbladet
Då var 17 klara för skinkcupen men fler ska vi bli !
Med tanke på den temperatur som rått här inne den senaste tiden frångår vi vanan att dela ut skinkor från små gulliga grisar.
I år blire vildsvin :)
Roger, tjena! jag har hittat en ny klubb här nere i Norrköping, dem skulle höra av sig till er. Hoppas allt löst sig bra!
Rapportera
Du har nog rätt kajan! men blir så fruktansvärt trött på allt snack :/
Rapportera
Jag anmäler mig till skinkcupen! Ser även ut som om jag ska kunna klämma in nån träning mellan jobbpassen..
Rapportera
Nogge du får höja dig till skinkcupen om de ska bli nå kött på de Norgrenska julbordet iår!!
Trapptown 4 life de håller jag helt klart med om!! Allt annat strunt skippar jag. och forssa bk är ju som alla vet ett skämt, ett hån mot fotbollen. smutsiga styrelser, skandaler, från div 2-4 på 1 eller vänta va de 2 år!? Nej nej nej nej!
Deras skandal ras har förmodligen att göra med att man missar talanger som lövgren, perpa p, mfl
Felix skulle nog sätta mig själv som favorit i den battle duellen! 1,45 i odds!
Klart som fan att Kajan drar i spelare! han är ju en vinnare! fuck of and die! du verkar bara avundsjuk att du inte blivit kontaktad!
Inget svårt att lista ut!
Finns ingen annan i laget som har råd att ta sig utomlands och skulle någon i laget bli utvisad till hemlandet så är det antingen mot Sydamerika eller Afrika! :)
vet inte vad jag har att göra med ditt läsande av den öppna boken men lycka till
Rapportera