Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Kåess Herrar/Damer
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från BK Kåess Herrar/Damer.
Herrar/Damer
Följ oss för uppdateringar
Årsmötet blir torsdag den 16 maj, kl 18.00 i Happy Bowl.
Vi bjuder på fika.
Halloj.Börjar piggna till nu.Tänkte kolla om någon vet när det är dags för årsmöte.
Kanske kikar ner på Torsdag.
Ha det gött.
Jag kan tänka mig kasta lite klot för sköjs skull.. Dags att dra igång med försäsongen nu liksom :)
Rapportera
Det ser ut att vara bokat på torsdag :), skämt åsido, jag kan tänka mig att kasta lite klot. Vet inte hur det är med klubbarna i Falköping som ska kvala i Skara i helgen, några därifrån kanske vill ha lite motstånd av lite Skarapôjkar. Jag kan ställa upp i vart fall, det är ju numera försäsong för oss i Kåess :):)
Rapportera
...är det nå´n träning på torsdag? Känner att jag börjar hitta formen...
Rapportera
Klart man har koll Tony även om det var längesen man spela i kåess så var det en rolig tid som jag absolut inte vill ha ogjord har bara trevliga minnen från den tiden .och skulle inte bli fövånad om kåess kvalar till allsvenskan nästa år grymt bra säsong av er . Det räcker långt även i div 1 om ni fortsätter så lycka till
Rapportera
Vi var väl fyra från början innan det blev två från varje klubb.Det får väl bli någon av dom som var uppsatta.Sedan undrar jag vad som gäller på Lördag.Vilka ska börja och när.Kan bli tajt för mig att komma till kl 18 så jag skulle vilja komma lite senare.
Rapportera