Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKI Sunnanå

Följ

BKI Sunnanå

Följ oss för uppdateringar
Följ
BKI Sunnanå
Välj lag

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:45

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F - Röd 4


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
    • 19:00

      Karlskoga IBF (hemma) F - Röd 4


      21:00
  • 3Lör
    • 10:00

      Arvika IBF/Dotteviks IF (borta) P-13


      12:00
    • 12:30

      Dottervik (hemma) P-11


      13:30
    • 13:00

      Billingsfors IBK (borta) F-13


      15:00
    • 14:00

      Degerfors IBK (hemma) P-08


      16:00
    • 18:00

      Mellomys F-08/09


      22:00
  • 4Sön
    • 12:00

      Hagfors IF Uddeholm (hemma) F-08/09


      14:00
  • 5Mån
    v.6
    • 16:15

      Träning F-11


      17:45
    • 16:15

      Träning Röd 5 grupp F - Röd 4


      17:45
    • 17:15

      Träning F-08/09


      18:45
    • 17:15

      Träning Röd 2 grupp F - Röd 4


      18:45
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 20:00

      Träning P-08


      21:30
    • 20:15

      Sunne IBK/Lysvik IBF (hemma) P-08


      22:15
  • 7Ons
    • 16:15

      Träning F-08/09


      17:45
    • 16:15

      Träning Röd 2 grupp F - Röd 4


      17:45
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:15

      Träning F-11


      19:00
    • 17:15

      Träning Röd 5 grupp F - Röd 4


      18:45
    • 17:30

      Träning P-16


      18:45
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 8Tor
    • 16:45

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F - Röd 4


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
    • 19:00

      Kristinehamns IBF (borta) F-08/09


      21:00
  • 10Lör
    • 11:00

      Skoghalls IBK Utveckling 1 (hemma) F-12


      13:00
    • 12:30

      Eda IF (hemma) F-13


      14:30
    • 13:30

      Karlstad IBF Bredd 1 (borta) F-13


      15:30
    • 14:00

      Karlstad IBF Bredd Öst 1 (hemma) P-13


      16:00
    • 14:45

      Hultsberg (borta) P-11


      15:45
  • 11Sön
    • 08:20

      Poolspel P-14


      12:30
    • 08:45

      Sekretariat och café P-14


      13:00
    • 09:30

      Hultsberg IBF (borta) F - Röd 4


      11:30
    • 11:00

      Fagerås BK (borta) F-11


      13:00
    • 12:00

      Dotteviks IF (borta) F-12


      14:00
    • 13:30

      Poolspel F-14


      18:30
  • 12Mån
    v.7
    • 16:15

      Träning F-11


      17:45
    • 16:15

      Träning Röd 5 grupp F - Röd 4


      17:45
      ECG Arena
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08/09


      18:45
    • 17:15

      Träning Röd 2 grupp F - Röd 4


      18:45
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 20:00

      Träning P-08


      21:30
  • 14Ons
    • 16:15

      Träning F-08/09


      17:45
    • 16:15

      Träning Röd 2 grupp F - Röd 4


      17:45
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:45
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 15Tor
    • 16:45

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F - Röd 4


      19:00
    • 19:00

      Grums IBK (hemma) P-10


      21:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Disco F-12


      23:00
    • 19:00

      IFK Heden/SK Örnen (hemma) F-08/09


      21:00
  • 17Lör
    • 10:20

      Herrhagens IF 1 (hemma) P-16


      13:20
    • 10:20

      Herrhagens IF 2 (hemma) P-16


      12:20
    • 11:00

      Åmotfors IF/Eda IF (hemma) F-11


      13:00
    • 11:30

      Herrhagens IF 2 (borta) P-16


      13:30
    • 12:30

      Lekvattnet (hemma) P-11


      13:30
    • 12:40

      Herrhagens IF 3 (borta) P-16


      14:40
    • 15:00

      Edebäck IBF (hemma) F-12


      17:00
  • 18Sön
    • 09:30

      Träning F - Röd 4


      10:30
    • 10:00

      Poolspel F1516


      11:00
    • 11:00

      Grums IBK (hemma) F-13


      13:00
    • 11:30

      Skoghalls IBK Utveckling Svart (borta) P-15


      13:30
    • 11:30

      Skoghalls IBK Utveckling Vit (borta) P-15


      13:30
    • 12:15

      Dotteviks IF (hemma) F-13


      14:15
    • 12:40

      Åmåls IBK 2 (hemma) P-15


      14:40
    • 12:40

      Åmåls IBK 1 (hemma) P-15


      14:40
    • 13:30

      GS 86 AIF 2 (hemma) P-13


      15:30
    • 14:00

      Karlstad IBF Bredd 2 (borta) F-12


      16:00
    • 14:45

      Åmåls IBK (borta) P-10


      16:45
  • 19Mån
    v.8
    • 16:15

      Träning F-11


      17:45
    • 16:15

      Träning Röd 5 grupp F - Röd 4


      17:45
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08/09


      18:45
    • 17:15

      Träning Röd 2 grupp F - Röd 4


      18:45
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 20:00

      Träning P-08


      21:30
  • 21Ons
    • 16:15

      Träning F-08/09


      17:45
    • 16:15

      Träning Röd 2 grupp F - Röd 4


      17:45
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:15

      Träning F-11


      19:00
    • 17:15

      Träning Röd 5 grupp F - Röd 4


      18:45
    • 17:30

      Träning P-16


      18:45
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 22Tor
    • 16:45

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F - Röd 4


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
  • 24Lör
    • 09:00

      BMJ Cup P-16


      16:00
    • 10:00

      Skattkärrs IK (borta) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Skattkärrs IK (borta) F - Röd 4


      12:00
    • 11:00

      Åmotfors IF (hemma) P-10


      13:00
    • 12:30

      Skoghall (hemma) P-11


      13:30
    • 13:00

      Sunne IBK/Lysvik IBF (borta) P-08


      15:00
  • 25Sön
    • Heldag

      Cup i Fagerås F16 F1516

    • 13:00

      Billingsfors IBK (borta) P-10


      14:00
  • 26Mån
    v.9
    • 16:30

      Träning F-11


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
    • 16:30

      Träning F - Röd 4


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 19:00

      Träning F-12


      20:00
    • 20:00

      Träning P-08


      21:30
  • 28Ons
    • 15:00

      Anmälan till cup F-08/09


      16:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      18:00
    • 16:30

      Träning F-11


      18:00
    • 16:30

      Träning F - Röd 4


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00