Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKI Sunnanå

Följ

BKI Sunnanå

Följ oss för uppdateringar
Följ
BKI Sunnanå
Välj lag

Mars 2024

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
  • 2Lör
    • 12:00

      GS 86 AIF (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      Sunne (borta) P-11


      14:00
    • 13:30

      Filipstad IBK (hemma) F-08/09


      15:30
    • 13:30

      Filipstad IBK (hemma) F - Röd 4


      15:30
  • 3Sön
    • 10:45

      Nordmarkens IBF (hemma) P-10


      11:45
    • 13:00

      Grums IBK (borta) F-08/09


      15:00
  • 4Mån
    v.10
    • 16:15

      Träning F-11


      17:45
    • 16:15

      Träning Röd 5 grupp F - Röd 4


      17:45
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08/09


      18:45
    • 17:15

      Träning Röd 2 grupp F - Röd 4


      18:45
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 20:00

      Träning P-08


      21:30
  • 6Ons
    • 16:15

      Träning F-08/09


      17:45
    • 16:15

      Träning Röd 2 grupp F - Röd 4


      17:45
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:15

      Träning F-11


      19:00
    • 17:15

      Träning Röd 5 grupp F - Röd 4


      18:45
    • 17:30

      Träning P-16


      18:45
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 7Tor
    • 16:45

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F - Röd 4


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
    • 19:00

      GS 86 AIF (hemma) F-08/09


      21:00
  • 9Lör
    • 11:00

      Poolspel F-14


      15:00
    • 11:30

      Poolspel P-14


      15:30
    • 12:30

      Åmåls IBK (hemma) F-11


      14:30
    • 13:00

      Skoghalls IBK Utveckling Vit (borta) F-13


      15:00
    • 14:00

      Hertzöga BK Grön (hemma) P-13


      16:00
    • 14:30

      Skoghalls IBK Utveckling 2 (borta) F-12


      16:30
    • 17:00

      Edebäck IBF (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Flyttat match borta mot Edebäck P-08


      18:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Kristinehamns IBF (borta) F-13


      11:00
    • 13:00

      Skoghalls IBK Utveckling (borta) P-08


      15:00
  • 11Mån
    v.11
    • 16:15

      Träning F-11


      17:45
    • 16:15

      Träning Röd 5 grupp F - Röd 4


      17:45
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08/09


      18:45
    • 17:15

      Träning Röd 2 grupp F - Röd 4


      18:45
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 20:00

      Träning P-08


      21:30
  • 13Ons
    • 16:15

      Träning F-08/09


      17:45
    • 16:15

      Träning Röd 2 grupp F - Röd 4


      17:45
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:15

      Träning F-11


      19:00
    • 17:15

      Träning Röd 5 grupp F - Röd 4


      18:45
    • 17:30

      Träning P-16


      18:45
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Åmåls IBK (borta) P-08


      21:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Flyttad match mot åmål P-08


      20:00
  • 14Tor
    • 16:45

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F - Röd 4


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 15Fre
    • 00:00

      Karlskoga IBF (borta) F-08/09


      02:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
    • 18:30

      Karlskoga IBF (borta) F - Röd 4


      20:30
  • 16Lör
    • 09:50

      Munkfors IBK (borta) P-16


      13:50
    • 09:50

      Edebäck IBF (borta) P-16


      10:30
    • 11:00

      Billingsfors IBK (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Fagerås BK (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Edebäck IBF (hemma) P-16


      11:40
    • 12:30

      Åmotsfors (hemma) P-11


      13:30
    • 13:00

      Hagfors IF Uddeholm (hemma) F-12


      15:00
    • 13:10

      Finnskoga IF (hemma) P-16


      13:50
    • 13:30

      Dotteviks IF (borta) F-11


      15:30
    • 14:00

      Filipstad IBK (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Billingsfors IBK (borta) F-08/09


      17:00
    • 15:00

      Billingsfors IBK (borta) F - Röd 4


      17:00
  • 17Sön
    • 10:20

      Deje IBF 2 (borta) P-15


      12:20
    • 10:20

      Deje IBF 1 (borta) P-15


      12:20
    • 11:30

      Karlstad IBF Bredd Central 2 (hemma) P-15


      13:30
    • 11:30

      Karlstad IBF Bredd Central 1 (hemma) P-15


      13:30
    • 12:30

      Dotteviks IF (borta) F-08/09


      14:30
  • 18Mån
    v.12
    • 16:15

      Träning F-11


      17:45
    • 16:15

      Träning Röd 5 grupp F - Röd 4


      17:45
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08/09


      18:45
    • 17:15

      Träning Röd 2 grupp F - Röd 4


      18:45
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 20:00

      Träning P-08


      21:30
  • 20Ons
    • 16:15

      Träning F-08/09


      17:45
    • 16:15

      Träning Röd 2 grupp F - Röd 4


      17:45
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:15

      Träning F-11


      19:00
    • 17:15

      Träning Röd 5 grupp F - Röd 4


      18:45
    • 17:30

      Träning P-16


      18:45
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 21Tor
    • 16:45

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F - Röd 4


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
  • 23Lör
    • 11:00

      Karlstad IBF Bredd 2 (hemma) F-11


      13:00
    • 11:00

      GS 86 AIF (hemma) F-08/09


      13:00
    • 12:15

      Hagfors IF Uddeholm (borta) F-08/09


      14:15
    • 12:30

      Munkfors IBK (hemma) F-08/09


      14:30
    • 14:30

      Skattkärrs IK (hemma) F-08/09


      16:30
  • 24Sön
    • 09:00

      Hammaröcupen 2024 P-13


      16:00
    • 10:30

      Nordmarkens IBF (borta) P-10


      12:30
    • 10:30

      Dottervik (borta) P-11


      11:30
    • 11:00

      Eda IF/Åmotsfors IF (borta) F - Röd 4


      13:00
  • 25Mån
    v.13
    • 16:15

      Träning F-11


      17:45
    • 16:15

      Träning Röd 5 grupp F - Röd 4


      17:45
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08/09


      18:45
    • 17:15

      Träning Röd 2 grupp F - Röd 4


      18:45
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 20:00

      Träning P-08


      21:30
  • 27Ons
    • 16:15

      Träning F-08/09


      17:45
    • 16:15

      Träning Röd 2 grupp F - Röd 4


      17:45
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:15

      Träning F-11


      19:00
    • 17:15

      Träning Röd 5 grupp F - Röd 4


      18:45
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 28Tor
    • 16:45

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F - Röd 4


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning F1516


      18:00
  • 30Lör
  • 31Sön