Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Assyriska BK P-09
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Assyriska BK P-09.
P-09
Följ oss för uppdateringarLag | M | V | O | F | P | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ytterby IS (P10) | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 |
2 | Önnereds IK (P10) | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 |
3 | Örgryte IS Fotboll (P15) | 13 | 7 | 1 | 5 | 22 |
4 | BK Häcken (P10) | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 |
5 | Hovås Billdal IF (P10) | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 |
6 | Hisingsbacka FC (P09) | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 |
7 | Jonsereds IF (P09) | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 |
8 | Sävedalens IF (P11) | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 |
9 | Kungsladugårds BK (P10) | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 |
10 | Sävedalens IF (P09) | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 |
11 | Assyriska BK (P09) | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 |
12 | Kungsladugårds BK (P08) | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 |
13 | Ytterby IS (P09) | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 |
14 | Stenkullen GoIK (P11) | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 |
15 | Lerums IS (P08) | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 |
16 | Mossens BK (P09) | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 |
17 | Qviding FIF (P09) | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 |
18 | Landvetter IS (P10) | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 |
19 | GAIS (P09) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 |
20 | Mölnlycke IF (P08) | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 |
21 | Näsets SK (P10) | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 |
22 | IK Zenith P09) | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 |
23 | Eriksbergs IF (P08) | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 |
24 | Eriksbergs IF (P09) | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 |
25 | Backatorp IF (P09) | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 |
26 | Torslanda IK (P08) | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 |
27 | Nol IK (P10) | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 |
28 | Björndammens BK (P10) | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 |
29 | Angered MBIK (P10) | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 |
30 | Sävedalens IF (P08) | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 |
31 | IF Mölndal Fotboll (P09) | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 |
32 | Qviding FIF Vit (P10) | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 |
33 | Kärra KIF (P10) | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 |
34 | Öjersjö IF (P11) | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 |
35 | Lekstorps IF (P09) | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 |
36 | Lindome GIF (P09) | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 |
37 | Romelanda UF (P10) | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 |
38 | Jonsereds IF (P08) | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 |
39 | Qviding FIF (P08) | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 |
40 | Landvetter IS (P09) | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 |
41 | Hönö IS (P09) | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 |
42 | Ytterby IS (P08) | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 |
43 | Angered MBIK (P11) | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 |
44 | Partille IF FK (P08) | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 |
45 | Örgryte IS Fotboll (P09) | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 |
46 | SG Ruddalen IF (P09) | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 |
47 | SKIF Semberija (P08) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 |
48 | IFK Göteborg (P16) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 |
49 | Qviding FIF (P11) | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 |
50 | Angered BK (P09) | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 |
51 | Floda BoIF (P10) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 |
52 | Örgryte IS Fotboll (P11) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 |
53 | IK Kongahälla (P10) | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 |
54 | Romelanda UF (P09) | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 |
55 | Stenungsunds IF (P09) | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 |
56 | Götaholms BK (P10) | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 |
57 | Torslanda IK (P10) | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 |
58 | Utsiktens BK (P09) | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 |
59 | Lindome GIF (P11) | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 |
60 | Eriksbergs IF (P10) | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 |
61 | Lundby IF (P09) | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 |
62 | IK Zenith (P10) | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 |
63 | Lunden Överås BK (P10) | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 |
64 | Älvsborg FF (P10) | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 |
65 | Nödinge SK Fotboll (P10) | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 |
66 | BK Häcken (P09) | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 |
67 | Floda BoIF (P08) | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 |
68 | Lunden Överås BK (P08) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 |
69 | IF Väster (P09) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 |
70 | Surte IS FK (P10) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 |
71 | Hovås Billdal IF (P09) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 |
72 | Brämaregårdens FC (P10) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 |
73 | Hovås Billdal IF (P08) | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 |
74 | Utbynäs SK (P10) | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 |
75 | Torslanda IK (P09) | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 |
76 | Vänersborgs FK (P09) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
77 | Mölnlycke/Sjövalla FK (P10) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
78 | Backatorp IF (P10) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
79 | Åsa IF (P08) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
80 | Hisingsbacka FC (P10) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 |
81 | GAIS (P08) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
82 | Qviding FIF (P10) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
83 | IFK Göteborg (P09) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
84 | Espanyol Göteborg IF (P10) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
85 | Gerdskens BK (P11) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 |
86 | Hönö IS (P10) Vit | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
87 | Frillesås FF (P09) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
88 | Mölnlycke IS/Sjövalla FK (P11) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
89 | Hjuviks AIK (P10) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
90 | Sandarna BK (P10) | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 |
91 | Landvetter IS (P08) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 |
92 | Öjersjö IF (P09) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 |
93 | SG Ruddalen IF (P10) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 |
94 | Askims IK (P09) | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 |
95 | Oppsal IF (P09) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 |
96 | Mossens BK (P10) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 |
97 | Älvängens IK (P09) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 |
98 | IF Mölndal Fotboll (P08) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 |
99 | Mölnlycke IS/Sjövalla FK (P08) | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 |
100 | IF Vardar/Makedonija (P10) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 |
101 | Jonsereds IF (P10) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 |
102 | Fässbergs IF (P09) | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 |
103 | Backatorp IF (P08) | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 |
104 | Utbynäs SK (P09) | 14 | 2 | 0 | 12 | 6 |
105 | Stenkullen GoIK (P08) | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 |
106 | Älvsborg FF (P09) | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 |
107 | Kungsbacka IF (P09) | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 |
108 | GAIS P09 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 |
109 | Floda BoIF (P09) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 |
110 | Kungsbacka IF (P10) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 |
111 | Öjersjö IF (P10) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 |
112 | Askims IK (P08) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 |
113 | Kinna IF (P08) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 |
114 | GAIS (P09) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 |
115 | Onsala BK (P10) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 |
116 | Finlandia Pallo AIF (P10) | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 |
117 | Lindome GIF (P10) | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 |
118 | Lerums IS (P10) | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 |
119 | Utsiktens BK (P11) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
120 | Kortedala IK (P11) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
121 | IFK Fjärås (P10) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
122 | Åsa IF (P11) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
123 | Angered BK (P08) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
124 | Floda BoIF (P11) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
125 | Ale United (P08) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
126 | Älvsborg FF (P11) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
127 | Sandarna BK (P11) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
128 | Kullavik IF (P10) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
129 | Kungsladugårds BK (P08) 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
130 | Örgryte IS (P10) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
131 | Hemsjö IF (P10) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
132 | BK Skottfint (P09) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
133 | Kode IF (P08) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
134 | Kode IF (P07) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
135 | Västra Frölunda IF (P11) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
136 | Öckerö IF (P10) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
137 | Herrestads AIF (P09) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
138 | BK Häcken (P16) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
139 | Kungsladugårds BK 2 (P08) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
140 | SG Ruddalen IF (P09) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
141 | Stala IF (P09) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
142 | Älvängens IK (P11) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
143 | Qviding FIF (P10) Vinröd | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
144 | Angereds IS (P11) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
145 | Hjuviks AIK (P11) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
146 | Kungsladugårds BK 2 (P08) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
147 | GAIS (P15) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
148 | Gerdskens BK (P08) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
149 | Halmstads BK (P15) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
150 | Ahlafors IF (P10) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
151 | Sjövalla FK Mölnlycke IS (P09) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
152 | Dalen/Krokslätts FF (P11) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
153 | Utsiktens BK (P16) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
154 | IK Kongahälla (P09) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
155 | IFK Göteborg (P15) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
156 | Kållered SK (P09) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
157 | BK Skottfint (P10) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
158 | Hermansby IF (P09) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
159 | Hisingsbacka FC (P11) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
160 | Sjöviks SK (P09) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
161 | IF Väster (P08) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 |
162 | Brämaregårdens FC (P09) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
163 | Lerums IS (P09) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
164 | Donsö IS (P08) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
165 | Bergums IF (P09) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
166 | Lundby IF (P10) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 |
167 | Kärra KIF (P11) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
168 | Kållered SK (P10) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
169 | Kärra KIF (P09) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
170 | Varbergs BoIS FC (P15) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
171 | Fässbergs IF (P10) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 |
172 | Örgryte IS Fotboll (P08) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 |
173 | IK Zenith (P08) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
174 | SG Ruddalen IF (P11) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 |
175 | Utbynäs SK (P08) | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 |
176 | Finlandia Pallo AIF (P09) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 |
177 | Sävedalens IF (P10) | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 |
178 | Lindome GIF (P08) | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 |
179 | Kungsladugårds BK (P11) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
180 | Tölö IF (P08) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
181 | Nödinge SK Fotboll (P09) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
182 | AIK Solna FK (P09) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
183 | Stenungsunds IF P16-17 år 2024 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
184 | Öckerö IF (P09) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
185 | Tölö IF (P10) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
186 | Bergums IF (P10) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
187 | IF Väster (P10) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
188 | Lerums IS (P11) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
189 | IK Kongahälla (P08) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
190 | Kållered SK (P08) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
191 | Näsets SK (P09) | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 |
192 | Mölnlycke IF (P10) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
193 | Hönö IS (P10) | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 |
194 | Mölnlycke IF (P11) | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 |
195 | Sävedalens IF (P12) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
196 | IFK Uddevalla (P08) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
197 | Proletären FF (P08) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
198 | Proletären FF (P09) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
199 | Utsiktens BK (P10) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
200 | Lilla Träslövs FF (P10) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
201 | Guldhedens IK (P11) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
202 | Hovås Billdal IF (P11) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
203 | Qviding FIF (P10) Vinröd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
204 | Vallens IF (P08) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
205 | Onsala BK (P09) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
206 | Åsa IF (P10) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
207 | Sjövalla FK Mölnlycke IS (P09) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
208 | Lerkils IF (P08) Ny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
209 | Bergsjön SK (P09) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
210 | Lundby IF (P08) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
211 | SKIF Semberija (P09) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
212 | Storhamar Fotboll Norge (P09) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
213 | Djurgårdens IF FF (P10) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
214 | IFK Göteborg (P12) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
215 | Sandefjord Fotball (P12) Norge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
216 | Proletären FF (P11) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
217 | IFK Fjärås (P09) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
218 | GAIS (P11) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
219 | Skärgårdens IK (P09) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
220 | Örgryte IS Fotboll (P15) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
221 | IF Brommapojkarna (P10) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
222 | Lyn Fotboll Norge (P15) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
223 | Espanyol Göteborg IF (P09) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
224 | IFK Valla (P10) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
225 | Skärhamns IK (P09) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
226 | BK Bifrost (P09) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
227 | Hönö IS (P10) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
228 | Alingsås IF (P10) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
229 | Falkenbergs FF (P16) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
230 | Eik Tønsberg (P08) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
231 | Alingsås IF FF (P15) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
232 | Skene IF (P09) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
233 | Västra Frölunda IF (P10) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
234 | IK Oddevold (P15) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
235 | Kungsbacka United FC (P10) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
236 | Skärhamns IK (P08) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
237 | Hakadal IL (P09) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
238 | Kode IF (P09) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
239 | Landskrona BoIS (P08) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
240 | Vallens IF (P07) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
241 | Jonsereds IF (P11) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
242 | BK Astrio (P09) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
243 | Bergdalens IK (P15) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
244 | Lyngby BK Danmark (P16) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
245 | Götaholms BK (P09) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
246 | Götaholms BK (P08) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
247 | Edet FK (P10) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
248 | Skene IF (P08) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
249 | BK Häcken (P11) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
250 | Öjersjö IF (P08) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
251 | IFK Hällingsjö (P09) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
252 | Kullavik IF (P11) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
253 | Gerdskens BK (P10) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
254 | Vänersborgs FK (P10) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
255 | Angereds IS (P09) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
256 | Askims IK (P10) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
257 | Hestrafors IF (P10) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
258 | Lerkils IF (P08) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
259 | Sarpsborg 08 Norge (P16) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
260 | Lödöse Nygård IK (P11) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
261 | Lekstorps IF (P11) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
262 | Västra Frölunda IF (P09) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
263 | Älvängens IK (P10) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
264 | Angered MBIK (P08) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
265 | IF Mölndal Fotboll (P10) | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
266 | Stenungsunds IF (P10) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
267 | Torslanda IK (P11) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
268 | Landvetter IS (P11) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
269 | Mölnlycke IF (P09) | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
270 | Azalea BK (P10) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
271 | Skärgårdens IK (SSIK) Donsö IS (P10) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
272 | Bergsjön SK (P08) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
273 | IF Mölndal Fotboll P08 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
274 | Partille IF FK (P10) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
sön 25 feb 2024, 17:00 | Assyriska BK (P09) - Hisingsbacka FC (P09) | 3 - 3 | |
fre 1 mar 2024, 19:00 | Assyriska BK (P09) - Sjövalla FK Mölnlycke IS (P09) | 1 - 2 | |
sön 3 mar 2024, 11:15 | Fässbergs IF (P09) - Assyriska BK (P09) | 0 - 2 | |
sön 10 mar 2024, 18:30 | Assyriska BK (P09) - IK Zenith P09) | 4 - 2 | |
sön 10 mar 2024, 18:30 | Assyriska BK (P09) - Utsiktens BK (P09) | ||
lör 16 mar 2024, 16:30 | Assyriska BK (P09) - IF Väster (P09) | 3 - 1 | |
lör 23 mar 2024, 17:00 | Assyriska BK (P09) - Götaholms BK (P09) | 3 - 2 | |
sön 31 mar 2024, 16:00 | Angereds IS (P09) - Assyriska BK (P09) | 2 - 7 |