Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Assyriska BK P-09

Följ

P-09

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Ungdomar Göteborg Pojk
Tabell
Lag M V O F P
1 Ytterby IS (P10) 10 9 0 1 27
2 Önnereds IK (P10) 9 8 0 1 24
3 Örgryte IS Fotboll (P15) 13 7 1 5 22
4 BK Häcken (P10) 7 7 0 0 21
5 Hovås Billdal IF (P10) 9 7 0 2 21
6 Hisingsbacka FC (P09) 8 6 1 1 19
7 Jonsereds IF (P09) 6 6 0 0 18
8 Sävedalens IF (P11) 8 6 0 2 18
9 Kungsladugårds BK (P10) 8 6 0 2 18
10 Sävedalens IF (P09) 11 5 2 4 17
11 Assyriska BK (P09) 7 5 1 1 16
12 Kungsladugårds BK (P08) 6 5 0 1 15
13 Ytterby IS (P09) 7 5 0 2 15
14 Stenkullen GoIK (P11) 6 5 0 1 15
15 Lerums IS (P08) 7 5 0 2 15
16 Mossens BK (P09) 9 4 2 3 14
17 Qviding FIF (P09) 9 4 2 3 14
18 Landvetter IS (P10) 6 4 1 1 13
19 GAIS (P09) 7 4 1 2 13
20 Mölnlycke IF (P08) 6 4 1 1 13
21 Näsets SK (P10) 7 4 1 2 13
22 IK Zenith P09) 9 4 1 4 13
23 Eriksbergs IF (P08) 8 4 1 3 13
24 Eriksbergs IF (P09) 6 4 0 2 12
25 Backatorp IF (P09) 5 4 0 1 12
26 Torslanda IK (P08) 4 4 0 0 12
27 Nol IK (P10) 5 4 0 1 12
28 Björndammens BK (P10) 6 4 0 2 12
29 Angered MBIK (P10) 7 4 0 3 12
30 Sävedalens IF (P08) 9 3 3 3 12
31 IF Mölndal Fotboll (P09) 9 3 3 3 12
32 Qviding FIF Vit (P10) 7 4 0 3 12
33 Kärra KIF (P10) 9 4 0 5 12
34 Öjersjö IF (P11) 8 3 2 3 11
35 Lekstorps IF (P09) 6 3 1 2 10
36 Lindome GIF (P09) 5 3 1 1 10
37 Romelanda UF (P10) 4 3 1 0 10
38 Jonsereds IF (P08) 5 3 1 1 10
39 Qviding FIF (P08) 5 3 1 1 10
40 Landvetter IS (P09) 4 3 1 0 10
41 Hönö IS (P09) 4 3 1 0 10
42 Ytterby IS (P08) 7 3 1 3 10
43 Angered MBIK (P11) 7 3 1 3 10
44 Partille IF FK (P08) 5 3 1 1 10
45 Örgryte IS Fotboll (P09) 8 3 1 4 10
46 SG Ruddalen IF (P09) 7 3 1 3 10
47 SKIF Semberija (P08) 3 3 0 0 9
48 IFK Göteborg (P16) 3 3 0 0 9
49 Qviding FIF (P11) 4 3 0 1 9
50 Angered BK (P09) 5 3 0 2 9
51 Floda BoIF (P10) 3 3 0 0 9
52 Örgryte IS Fotboll (P11) 3 3 0 0 9
53 IK Kongahälla (P10) 4 3 0 1 9
54 Romelanda UF (P09) 4 3 0 1 9
55 Stenungsunds IF (P09) 4 3 0 1 9
56 Götaholms BK (P10) 4 3 0 1 9
57 Torslanda IK (P10) 6 3 0 3 9
58 Utsiktens BK (P09) 5 3 0 2 9
59 Lindome GIF (P11) 4 3 0 1 9
60 Eriksbergs IF (P10) 6 3 0 3 9
61 Lundby IF (P09) 6 3 0 3 9
62 IK Zenith (P10) 6 3 0 3 9
63 Lunden Överås BK (P10) 9 2 3 4 9
64 Älvsborg FF (P10) 8 3 0 5 9
65 Nödinge SK Fotboll (P10) 9 2 2 5 8
66 BK Häcken (P09) 7 2 2 3 8
67 Floda BoIF (P08) 3 2 1 0 7
68 Lunden Överås BK (P08) 5 2 1 2 7
69 IF Väster (P09) 4 2 1 1 7
70 Surte IS FK (P10) 5 2 1 2 7
71 Hovås Billdal IF (P09) 4 2 1 1 7
72 Brämaregårdens FC (P10) 4 2 1 1 7
73 Hovås Billdal IF (P08) 6 2 1 3 7
74 Utbynäs SK (P10) 8 2 1 5 7
75 Torslanda IK (P09) 6 2 1 3 7
76 Vänersborgs FK (P09) 2 2 0 0 6
77 Mölnlycke/Sjövalla FK (P10) 2 2 0 0 6
78 Backatorp IF (P10) 2 2 0 0 6
79 Åsa IF (P08) 2 2 0 0 6
80 Hisingsbacka FC (P10) 4 2 0 2 6
81 GAIS (P08) 2 2 0 0 6
82 Qviding FIF (P10) 2 2 0 0 6
83 IFK Göteborg (P09) 2 2 0 0 6
84 Espanyol Göteborg IF (P10) 2 2 0 0 6
85 Gerdskens BK (P11) 3 2 0 1 6
86 Hönö IS (P10) Vit 2 2 0 0 6
87 Frillesås FF (P09) 2 2 0 0 6
88 Mölnlycke IS/Sjövalla FK (P11) 2 2 0 0 6
89 Hjuviks AIK (P10) 2 2 0 0 6
90 Sandarna BK (P10) 5 2 0 3 6
91 Landvetter IS (P08) 4 2 0 2 6
92 Öjersjö IF (P09) 4 2 0 2 6
93 SG Ruddalen IF (P10) 4 2 0 2 6
94 Askims IK (P09) 5 2 0 3 6
95 Oppsal IF (P09) 4 2 0 2 6
96 Mossens BK (P10) 4 2 0 2 6
97 Älvängens IK (P09) 4 2 0 2 6
98 IF Mölndal Fotboll (P08) 3 2 0 1 6
99 Mölnlycke IS/Sjövalla FK (P08) 5 2 0 3 6
100 IF Vardar/Makedonija (P10) 4 2 0 2 6
101 Jonsereds IF (P10) 4 2 0 2 6
102 Fässbergs IF (P09) 8 2 0 6 6
103 Backatorp IF (P08) 6 2 0 4 6
104 Utbynäs SK (P09) 14 2 0 12 6
105 Stenkullen GoIK (P08) 5 1 2 2 5
106 Älvsborg FF (P09) 7 1 2 4 5
107 Kungsbacka IF (P09) 5 1 2 2 5
108 GAIS P09 2 1 1 0 4
109 Floda BoIF (P09) 2 1 1 0 4
110 Kungsbacka IF (P10) 2 1 1 0 4
111 Öjersjö IF (P10) 3 1 1 1 4
112 Askims IK (P08) 2 1 1 0 4
113 Kinna IF (P08) 2 1 1 0 4
114 GAIS (P09) 3 1 1 1 4
115 Onsala BK (P10) 3 1 1 1 4
116 Finlandia Pallo AIF (P10) 5 1 1 3 4
117 Lindome GIF (P10) 5 1 1 3 4
118 Lerums IS (P10) 9 1 1 7 4
119 Utsiktens BK (P11) 1 1 0 0 3
120 Kortedala IK (P11) 1 1 0 0 3
121 IFK Fjärås (P10) 1 1 0 0 3
122 Åsa IF (P11) 1 1 0 0 3
123 Angered BK (P08) 1 1 0 0 3
124 Floda BoIF (P11) 2 1 0 1 3
125 Ale United (P08) 3 1 0 2 3
126 Älvsborg FF (P11) 2 1 0 1 3
127 Sandarna BK (P11) 1 1 0 0 3
128 Kullavik IF (P10) 1 1 0 0 3
129 Kungsladugårds BK (P08) 2 3 1 0 2 3
130 Örgryte IS (P10) 3 1 0 2 3
131 Hemsjö IF (P10) 2 1 0 1 3
132 BK Skottfint (P09) 1 1 0 0 3
133 Kode IF (P08) 1 1 0 0 3
134 Kode IF (P07) 1 1 0 0 3
135 Västra Frölunda IF (P11) 2 1 0 1 3
136 Öckerö IF (P10) 1 1 0 0 3
137 Herrestads AIF (P09) 1 1 0 0 3
138 BK Häcken (P16) 1 1 0 0 3
139 Kungsladugårds BK 2 (P08) 1 1 0 0 3
140 SG Ruddalen IF (P09) 1 1 0 0 3
141 Stala IF (P09) 1 1 0 0 3
142 Älvängens IK (P11) 2 1 0 1 3
143 Qviding FIF (P10) Vinröd 2 1 0 1 3
144 Angereds IS (P11) 1 1 0 0 3
145 Hjuviks AIK (P11) 1 1 0 0 3
146 Kungsladugårds BK 2 (P08) 2 1 0 1 3
147 GAIS (P15) 1 1 0 0 3
148 Gerdskens BK (P08) 2 1 0 1 3
149 Halmstads BK (P15) 1 1 0 0 3
150 Ahlafors IF (P10) 1 1 0 0 3
151 Sjövalla FK Mölnlycke IS (P09) 1 1 0 0 3
152 Dalen/Krokslätts FF (P11) 1 1 0 0 3
153 Utsiktens BK (P16) 1 1 0 0 3
154 IK Kongahälla (P09) 3 1 0 2 3
155 IFK Göteborg (P15) 3 1 0 2 3
156 Kållered SK (P09) 2 1 0 1 3
157 BK Skottfint (P10) 3 1 0 2 3
158 Hermansby IF (P09) 3 1 0 2 3
159 Hisingsbacka FC (P11) 2 1 0 1 3
160 Sjöviks SK (P09) 2 1 0 1 3
161 IF Väster (P08) 4 1 0 3 3
162 Brämaregårdens FC (P09) 2 1 0 1 3
163 Lerums IS (P09) 2 1 0 1 3
164 Donsö IS (P08) 2 1 0 1 3
165 Bergums IF (P09) 3 1 0 2 3
166 Lundby IF (P10) 4 1 0 3 3
167 Kärra KIF (P11) 3 1 0 2 3
168 Kållered SK (P10) 2 1 0 1 3
169 Kärra KIF (P09) 3 1 0 2 3
170 Varbergs BoIS FC (P15) 3 1 0 2 3
171 Fässbergs IF (P10) 4 1 0 3 3
172 Örgryte IS Fotboll (P08) 4 1 0 3 3
173 IK Zenith (P08) 3 1 0 2 3
174 SG Ruddalen IF (P11) 7 1 0 6 3
175 Utbynäs SK (P08) 7 1 0 6 3
176 Finlandia Pallo AIF (P09) 4 1 0 3 3
177 Sävedalens IF (P10) 6 1 0 5 3
178 Lindome GIF (P08) 7 0 2 5 2
179 Kungsladugårds BK (P11) 1 0 1 0 1
180 Tölö IF (P08) 1 0 1 0 1
181 Nödinge SK Fotboll (P09) 1 0 1 0 1
182 AIK Solna FK (P09) 1 0 1 0 1
183 Stenungsunds IF P16-17 år 2024 1 0 1 0 1
184 Öckerö IF (P09) 2 0 1 1 1
185 Tölö IF (P10) 2 0 1 1 1
186 Bergums IF (P10) 2 0 1 1 1
187 IF Väster (P10) 2 0 1 1 1
188 Lerums IS (P11) 2 0 1 1 1
189 IK Kongahälla (P08) 2 0 1 1 1
190 Kållered SK (P08) 2 0 1 1 1
191 Näsets SK (P09) 4 0 1 3 1
192 Mölnlycke IF (P10) 2 0 1 1 1
193 Hönö IS (P10) 6 0 1 5 1
194 Mölnlycke IF (P11) 6 0 1 5 1
195 Sävedalens IF (P12) 0 0 0 0 0
196 IFK Uddevalla (P08) 0 0 0 0 0
197 Proletären FF (P08) 0 0 0 0 0
198 Proletären FF (P09) 0 0 0 0 0
199 Utsiktens BK (P10) 0 0 0 0 0
200 Lilla Träslövs FF (P10) 0 0 0 0 0
201 Guldhedens IK (P11) 0 0 0 0 0
202 Hovås Billdal IF (P11) 0 0 0 0 0
203 Qviding FIF (P10) Vinröd 0 0 0 0 0
204 Vallens IF (P08) 0 0 0 0 0
205 Onsala BK (P09) 0 0 0 0 0
206 Åsa IF (P10) 0 0 0 0 0
207 Sjövalla FK Mölnlycke IS (P09) 0 0 0 0 0
208 Lerkils IF (P08) Ny 0 0 0 0 0
209 Bergsjön SK (P09) 0 0 0 0 0
210 Lundby IF (P08) 0 0 0 0 0
211 SKIF Semberija (P09) 0 0 0 0 0
212 Storhamar Fotboll Norge (P09) 0 0 0 0 0
213 Djurgårdens IF FF (P10) 0 0 0 0 0
214 IFK Göteborg (P12) 0 0 0 0 0
215 Sandefjord Fotball (P12) Norge 0 0 0 0 0
216 Proletären FF (P11) 1 0 0 1 0
217 IFK Fjärås (P09) 1 0 0 1 0
218 GAIS (P11) 1 0 0 1 0
219 Skärgårdens IK (P09) 1 0 0 1 0
220 Örgryte IS Fotboll (P15) 1 0 0 1 0
221 IF Brommapojkarna (P10) 1 0 0 1 0
222 Lyn Fotboll Norge (P15) 1 0 0 1 0
223 Espanyol Göteborg IF (P09) 1 0 0 1 0
224 IFK Valla (P10) 1 0 0 1 0
225 Skärhamns IK (P09) 1 0 0 1 0
226 BK Bifrost (P09) 1 0 0 1 0
227 Hönö IS (P10) 1 0 0 1 0
228 Alingsås IF (P10) 1 0 0 1 0
229 Falkenbergs FF (P16) 1 0 0 1 0
230 Eik Tønsberg (P08) 1 0 0 1 0
231 Alingsås IF FF (P15) 1 0 0 1 0
232 Skene IF (P09) 1 0 0 1 0
233 Västra Frölunda IF (P10) 1 0 0 1 0
234 IK Oddevold (P15) 1 0 0 1 0
235 Kungsbacka United FC (P10) 1 0 0 1 0
236 Skärhamns IK (P08) 1 0 0 1 0
237 Hakadal IL (P09) 1 0 0 1 0
238 Kode IF (P09) 1 0 0 1 0
239 Landskrona BoIS (P08) 1 0 0 1 0
240 Vallens IF (P07) 1 0 0 1 0
241 Jonsereds IF (P11) 1 0 0 1 0
242 BK Astrio (P09) 1 0 0 1 0
243 Bergdalens IK (P15) 1 0 0 1 0
244 Lyngby BK Danmark (P16) 1 0 0 1 0
245 Götaholms BK (P09) 2 0 0 2 0
246 Götaholms BK (P08) 1 0 0 1 0
247 Edet FK (P10) 1 0 0 1 0
248 Skene IF (P08) 1 0 0 1 0
249 BK Häcken (P11) 2 0 0 2 0
250 Öjersjö IF (P08) 3 0 0 3 0
251 IFK Hällingsjö (P09) 1 0 0 1 0
252 Kullavik IF (P11) 2 0 0 2 0
253 Gerdskens BK (P10) 1 0 0 1 0
254 Vänersborgs FK (P10) 2 0 0 2 0
255 Angereds IS (P09) 2 0 0 2 0
256 Askims IK (P10) 3 0 0 3 0
257 Hestrafors IF (P10) 1 0 0 1 0
258 Lerkils IF (P08) 2 0 0 2 0
259 Sarpsborg 08 Norge (P16) 1 0 0 1 0
260 Lödöse Nygård IK (P11) 1 0 0 1 0
261 Lekstorps IF (P11) 1 0 0 1 0
262 Västra Frölunda IF (P09) 1 0 0 1 0
263 Älvängens IK (P10) 3 0 0 3 0
264 Angered MBIK (P08) 3 0 0 3 0
265 IF Mölndal Fotboll (P10) 4 0 0 4 0
266 Stenungsunds IF (P10) 1 0 0 1 0
267 Torslanda IK (P11) 2 0 0 2 0
268 Landvetter IS (P11) 2 0 0 2 0
269 Mölnlycke IF (P09) 4 0 0 4 0
270 Azalea BK (P10) 3 0 0 3 0
271 Skärgårdens IK (SSIK) Donsö IS (P10) 3 0 0 3 0
272 Bergsjön SK (P08) 1 0 0 1 0
273 IF Mölndal Fotboll P08 2 0 0 2 0
274 Partille IF FK (P10) 2 0 0 2 0

Match

Assyriska BK (P09)

4 - 2
Ruddalen gräs
10 mars 2024
18:30

IK Zenith P09)

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Alex Zhang 1 0 0 0 0 0
Awab Kio Sarin 1 0 0 0 0 0
Carlos Kryo 1 0 0 0 0 0
Dion Peci 1 0 0 0 0 0
Elias Vougt 1 0 0 0 0 0
Eliya Boloriyeh 1 0 0 0 0 0
Emirhan Coskun 1 0 0 0 0 0
Ghirmay Minassie 1 0 0 0 0 0
Isset Alshebli 1 0 0 0 0 0
Johannes Akbas 1 0 0 0 0 0
Johannes Aslan 1 0 0 0 0 0
Jonathan Ay 1 0 0 0 0 0
Kristijan Jovanov 1 0 0 0 0 0
Leon Morad 1 0 0 0 0 0
Lukas Elio 1 0 0 0 0 0
Matheus Gabriels 1 0 0 0 0 0
Milliano Durac 1 0 0 0 0 0
Nathaniel Dogan 1 0 0 0 0 0
Rasmus King 1 0 0 0 0 0
Rayan Karim Zarrinbal 1 0 0 0 0 0
Vinicius Lotfi 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Edin Busuladzic 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng