Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ale Handboll P10/P11 (2015-2014)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Ale Handboll P10/P11 (2015-2014).
P10/P11 (2015-2014)
Följ oss för uppdateringar
Albert O har blivit sjuk och kan inte spela imorgon. Så vi kan tyvärr inte ta kioskpasset kl 13, alltså nr4. Mvh Josefine
Rapportera
Härligt Josefin och Johan. Ni får gärna stå i kiosken till matchen kl 1600 och städa i ordning efter.
Nu behöver någon bara stäppa upp och stötta upp i sekretariatet under de två första matcherna. Man får instruktioner om hur det fungerar ifall behovet finns och man ser matchen samtidigt som man sitter där.
Hej
Ifall det är tomt på något pass på sista matchen imorgon kan jag ta det.
Jag kan ta andra kioskpasset på Söndag, mamma till Wilmer. Är det start vid 15?
Rapportera
Hej, jag förstår inte hur man hittar dokumentet men Richard kan stå första kioskpasset på söndag (13:00-matchen) om det fortfarande är ledigt? Pappa till Victor Peters.
Rapportera
Otroligt tacksamt Malin! Har uppdaterat dokumentet men tanken är inte att en förälder ska ha tre pass under ett par veckors tid. Vi är soppas många att det bör räcka med 1 max 2 på ett halvår. Men plockar bort ert namn ifall någon annan visar intresse.
Rapportera
Rad 13 på kiosken.
Rapportera