Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga FC

Följ

Åkersberga FC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Åkersberga FC
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      X-pass, träning Vaxholm P-07 (U14)


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Sollentuna FK Nord 1 (hemma) P-07 (U14)


      20:00
    • 18:00

      Sollentuna FK Nord 1 (hemma) P-07 (U14)


      20:00
    • 19:30

      Parsian Väsby IF (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 4Lör
    • 08:30

      IFK Vaxholm 1 (borta) P-13


      10:30
    • 09:00

      Täby FK 10 (borta) P-12


      10:00
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Internmatch (hemma) P-14


      11:00
    • 10:45

      Bollstanäs SK Grön (hemma) P-10


      12:45
    • 11:00

      Hammarby IF FF (hemma) P-14


      12:00
    • 12:00

      IFK Vaxholm VIT (hemma) P-13


      14:00
    • 12:00

      Sollentuna FK Norrv.2 (hemma) P-12


      13:00
    • 12:30

      Viggbyholms IK FF Grön (borta) P-11


      14:30
    • 13:30

      Bällsta FF Svart (hemma) P-07 (U14)


      15:30
  • 5Sön
    • 08:45

      Täby FK 41 (borta) P-08/09


      10:45
    • 17:00

      Vallentuna BK 1 (borta) P-13


      19:00
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      X-pass, träning Vaxholm P-07 (U14)


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 09:45

      IFK Vaxholm Vit 2 (borta) P-10


      11:45
    • 10:00

      Erikslunds KF Gul (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:45

      IFK Österåker FK 1 (hemma) P-11


      12:45
    • 11:00

      Brottby SK 2 (hemma) P-12


      12:00
    • 11:30

      Vallentuna BK 1 (hemma) P-08/09


      13:30
    • 12:00

      Täby FK 31 (hemma) P-13


      14:00
    • 13:00

      Erikslunds KF Vit (borta) P-13


      15:00
    • 14:00

      FK Bosna 08 (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Maj FC (borta) P-07 (U14)


      17:00
  • 12Sön
    • 10:30

      Bro IK Vit (hemma) P-07 (U14)


      12:30
    • 12:00

      EKF (borta) P-14


      13:00
    • 13:00

      EKF (borta) P-14


      14:00
    • 13:45

      Vallentuna BK 1 (borta) P-12


      14:45
    • 14:00

      EKF (borta) P-14


      15:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      X-pass, träning Vaxholm P-07 (U14)


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:45

      Vallentuna BK 1 (hemma) P-10


      12:45
    • 11:00

      Täby FK 71 (borta) P-13


      12:00
    • 11:00

      IFK Österåker FK 5 (borta) P-12


      12:00
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 24 (borta) P-11


      13:30
    • 12:00

      Viggbyholms IK FF Grön (hemma) P-13


      13:00
    • 12:00

      Viggbyholms IK FF Röd (borta) P-13


      13:00
    • 14:00

      Danderyds SK FF Röd (borta) P-07 (U14)


      16:00
    • 16:15

      IFK Vaxholm 1 (borta) P-08/09


      18:15
  • 19Sön
    • 09:15

      Sollentuna FK Rösjön2 (hemma) P-12


      10:15
    • 10:00

      Åkersberga BK (hemma) P-14


      11:00
    • 10:30

      Täby FK FA (hemma) P-07 (U14)


      12:30
    • 10:30

      Restaurang Brödernas P-07 (U14)


      15:00
    • 11:00

      Åkersberga BK (hemma) P-14


      12:00
    • 14:00

      Åkersberga BK (borta) P-13


      15:00
    • 14:00

      Åkersberga BK (borta) P-13


      15:00
    • 15:00

      Åkersberga BK (borta) P-13


      16:00
    • 19:30

      Årsta FF (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      X-pass, träning Vaxholm P-07 (U14)


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
      Röllingby - KG
      Samlingsinformation: På planen
      Samlingstid: 16:45
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Täby FK 21 (hemma) P-07 (U14)


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:15
    • 20:00

      Edessa Syrianska KIF (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:00

      IFK Stocksund Vit (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:15

      Sollentuna FK Silver 2 (borta) P-10


      12:15
    • 10:45

      Danderyds SK FF Svart (hemma) P-11


      12:45
    • 11:00

      Åkersberga BK Grön (hemma) P-12


      12:00
    • 11:30

      Bollstanäs SK Vit (hemma) P-08/09


      13:30
    • 12:00

      FC Djursholm 1 (borta) P-07 (U14)


      14:00
    • 12:00

      Bollstanäs SK Brun (hemma) P-13


      14:00
    • 12:00

      Gemensam aktivitet P-12


      15:30
    • 13:00

      Vallentuna BK (hemma) P-14


      14:00
    • 14:00

      Danderyds SK FF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Vallentuna BK (hemma) P-14


      15:00
    • 14:00

      Bollkallar P-11


      16:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Bollstanäs SK Grön (borta) P-13


      11:00
    • 10:00

      Brottby SK (borta) P-12


      11:00
    • 11:00

      Åkersberga BK (hemma) P-13


      12:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      X-pass, träning Vaxholm P-07 (U14)


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 30Tor