Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga FC

Följ

Åkersberga FC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Åkersberga FC
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 18:00

      Futsal P-04


      19:00
  • 7Lör
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 11:00

      Åkersberga BK P11 (hemma) P-11


      12:30
    • 11:00

      Åkersberga BK (hemma) P-13


      13:00
    • 12:30

      Skärgårdscupen P-07 (U14)


      00:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Skärgårdscupen P-07 (U14)


      20:00
    • 13:30

      IK Frej Täby FF 2 (borta) P-08/09


      15:30
    • 14:00

      IK Säbysjön (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK (borta) P-13


      15:30
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 18:00

      X-pass, träning Vaxholm P-07 (U14)


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 11:30

      Brottby SK (hemma) P-08/09


      13:30
    • 13:00

      IK Frej Täby FF 1 (borta) P-07 (U14)


      15:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      X-pass, träning Vaxholm P-07 (U14)


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:00

      Bällsta FF 2 (hemma) P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:45

      AIK FF 6 (hemma) P-11


      12:45
    • 11:00

      Täby FK 52 (borta) P-13


      12:00
    • 11:00

      Täby FK 22 (hemma) P-12


      12:00
    • 11:30

      Täby FK 31 (borta) P-12


      12:30
    • 12:00

      IFK Österåker FK 2 (hemma) P-13


      13:00
    • 14:00

      Enebybergs IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar ÅFC-Enebyberg P-10


      16:00
  • 29Sön
    • 10:00

      BP (hemma) P-14


      11:00
    • 10:15

      Täby FK 41 (borta) P-10


      12:15
    • 10:30

      IFK Österåker FK 1 (hemma) P-07 (U14)


      12:30
    • 11:15

      IFK Stocksund (borta) P-12


      12:15
    • 13:30

      Bällsta FF Vit (borta) P-08/09


      15:30
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis