Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga FC

Följ

Åkersberga FC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Åkersberga FC
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:45

      Åkersberga BK Svart (hemma) P-10


      12:45
    • 11:00

      Viggbyholms IK FF Blå (borta) P-12


      12:00
    • 12:00

      Bällsta FF 4 (hemma) P-13


      13:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 13 (hemma) P-12


      13:00
    • 12:00

      IFK Österåker FK (borta) P-14


      13:00
    • 12:30

      Viginti Quattuor FC F24 (borta) P-07 (U14)


      14:30
    • 13:45

      Sollentuna FK Rösjön 1 (borta) P-11


      15:45
    • 14:00

      Bällsta FF 1 (borta) P-13


      15:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Danderyds SK FF Gul (borta) P-13


      10:00
    • 16:30

      Djurgårdens IF FF 2 (borta) P-07 (U14)


      18:30
    • 17:30

      Sollentuna FK Mitt 2 (borta) P-08/09


      19:30
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      X-pass, träning Vaxholm P-07 (U14)


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 09:20

      AFC Eskilstuna (hemma) P-11


      10:20
    • 09:30

      Träning P15


      10:30
    • 10:00

      Åkersberga BK (hemma) P-13


      11:00
    • 10:35

      Södertälje FF (hemma) P-11


      11:35
    • 11:00

      Rotebro IS FF 1 (hemma) P-08/09


      13:00
    • 11:50

      Södertälje FK (hemma) P-11


      12:50
    • 12:00

      Vallentuna BK 1 (borta) P-07 (U14)


      14:00
    • 13:00

      Bromstens IK (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:30

      Trosa Vagnhärad SK (hemma) P-11


      14:30
    • 15:35

      Nyköpings BIS (hemma) P-11


      16:35
  • 10Sön
    • 09:30

      Spånga IS Oktobercup P-13


      14:15
    • 10:00

      Cup Hammarby M P-14


      13:00
    • 10:30

      Bollstanäs SK Orange (hemma) P-07 (U14)


      12:30
    • 13:15

      Cup Hammarby L P-14


      15:00
    • 13:30

      Huddinge IF (hemma) P-12


      14:30
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      X-pass, träning Vaxholm P-07 (U14)


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      IF Brommapojkarna 11 (borta) P-07 (U14)


      20:30
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
    • 11:00

      Rydbo IF (hemma) P-13


      12:00
    • 12:00

      Rydbo IF (hemma) P-13


      13:00
    • 13:00

      Åkersberga BK Svart (borta) P-08/09


      15:00
    • 15:00

      Viggbyholms IK FF p12 (hemma) P-12


      16:00
    • 16:30

      Hammarby IF FF 3 grön (borta) P-07 (U14)


      18:30
  • 17Sön
    • 09:30

      ÅBK Höstcup P-14


      14:30
    • 10:30

      Djurgårdens IF (borta) P-13


      12:00
    • 13:00

      Vasalund (hemma) P-12


      14:00
  • 18Mån
    v.42
    • 17:30

      Träning P-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Föräldramöte P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 20:15

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      X-pass, träning Vaxholm P-07 (U14)


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 20:00

      Danderyds SK FF B (borta) A-lag Herrar


      22:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 07:00

      Åkersberga FC P11 (hemma) P-11


      17:00
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      T.E.K Cup P-13


      16:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 10:00

      Åkersberga BK (hemma) P-14


      11:00
    • 11:00

      Åkersberga BK (hemma) P-14


      12:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 10 (hemma) P-07 (U14)


      15:00
  • 24Sön
    • 10:00

      ÅBK Höstcup P-13


      15:00
    • 11:00

      AIK FF 5 (borta) P-07 (U14)


      13:00
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 5 (hemma) P-08/09


      13:30
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      X-pass, träning Vaxholm P-07 (U14)


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning Knattelag


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Nacka FC Höstcup P-13


      17:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch 11-manna P-07 (U14)


      13:00
  • 31Sön