Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om AIK Handboll P-98/97
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från AIK Handboll P-98/97.
P-98/97
Följ oss för uppdateringar
Jag kan hälpa till på eftermiddagen. Självklart tar jag med mig en del grejer för att sälja där också. Har man inte saker att sälja så kan vi alltid baka bröd och kakor och sälja dem.
Tara
Vi har fått ok från Solna Stad att ha ett loppisbord på Solnadagen den 11 september 11-17. Kul och chans att tjäna pengar till lagkassan och lobba för AIK Handboll. Samtidigt som man kan vara med hela familjen på de olika aktiviteterna som bjuds.
Behöver veta snarast om vi vill ha ett loppisbord och vilka som kan vara med. Känner också att jag inte kan dra i det hela själv utan behöver hjälp. Någon som känner sig manad? Tänkte också om vi kan så här med kort varsel sammanstråla på torsdagen den 2/9 på träningen.
Läs mer om Solnadagen på:
http://www.solna.se/sv/om-solna/solnadagen
Hej,
Daniel B beställer:
3 par svarta 40-42
3 par vita 40-42
Är det träning idag på onsdag, eller är det kanske inställt?
// Susanna
Hej
Kommer inte ikväll eftersom föräldrarna ska på möte. Syns imorgon.
Jag kan inte komma till träningen idag eftersom pappa kommer sent idag
Mvh:Darun
Hej,
Vi beställer:
3 par svarta 40-42
3 par vita 40-42
Mvh Nina
(Thor. Kan du påminna Markus? Han får med sig "strump -pengar" till träningen idag.)
Hej
Vi beställer:
3 par svarta 40-42
3 par vita 40-42
Mvh
Margareta
Vi kan inte vara med på Loppis dag då vi är upptagna med att arrangera och spela AIK innebandy cup samma helg i Tallbacka
RapporteraClaes