Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IBK

Följ

Stenungsunds IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Stenungsunds IBK
Välj lag

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:30
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:45

      Träning P13


      19:00
      Stenungsund Arena
    • 19:00

      Träning HJ


      20:15
    • 19:00

      Träning H3


      20:30
  • 4Tor
    • 17:45

      Träning F10-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Utvärdering H3


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:15
    • 19:00

      Träning Träningsgrupp DAM


      20:30
    • 20:15

      Träning HJ


      21:30
  • 5Fre
  • 6Lör
    • Heldag

      Fair Play Cup F10-11

    • 12:10

      Fair Play Cup Hultsbergs IBF F10-11


      13:10
    • 14:00

      Avslutning H3


      22:00
    • 18:00

      Avslutning Harrys Dam A


      23:55
    • 18:50

      Fair Play Cup Hovslätts IK F10-11


      19:50
  • 7Sön
    • 00:00

      Fair Play Cup F10-11


      15:00
    • 08:00

      Fair Play cup Fröjereds IK F10-11


      09:00
    • 12:00

      Träning Innebandylekis


      13:00
    • 18:00

      Fair Play Cup Kungälvs IBK F10-11


      19:00
  • 8Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning P13


      17:45
    • 17:15

      Träning P14-15


      18:30
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:15
    • 19:00

      Träning HJ


      20:30
    • 19:20

      Floda IBK HJ Svart (hemma) HJ


      20:45
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 16:30

      Träning F13-16


      17:30
    • 17:15

      Domarutbildning U15


      20:30
    • 17:15

      Domarutbildning DJ


      20:30
    • 19:40

      IBK Kungälv P08 Vit (borta) U15


      20:40
    • 20:30

      Träning 89ers Motion


      22:00
  • 10Ons
    • 17:45

      Träning P13


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:15
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:00

      Warbergsspelen P11


      00:00
  • 13Lör
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.16
    • 16:30

      Träning P13


      17:45
    • 17:15

      Träning P14-15


      18:30
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:15
    • 19:00

      Träning HJ


      20:30
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 19:00

      Träning HJ


      20:15
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • Heldag

      Myggenäs innebandy cup P13

  • 21Sön
  • 22Mån
    v.17
    • 16:30

      Träning P13


      17:45
    • 17:15

      Träning P14-15


      18:30
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:15
    • 19:00

      Träning HJ


      20:30
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:45

      Träning P13


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:15
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:00

      Göteborg Floorball Festival U15


      00:00
    • 16:00

      Göteborg Floorball Festival PJ


      00:00
    • 18:00

      Göteborg Floorball Festival för P09 U15


      00:00
  • 27Lör
    • Heldag

      Göteborg Floorball Festival U15

    • Heldag

      Göteborg Floorball Festival PJ

    • Heldag

      Göteborg Floorball Festival för P09 U15

  • 28Sön
    • 00:00

      Göteborg Floorball Festival U15


      16:00
    • 00:00

      Göteborg Floorball Festival PJ


      18:00
    • 00:00

      Göteborg Floorball Festival för P09 U15


      19:00
    • 12:00

      Träning Innebandylekis


      13:00
  • 29Mån
    v.18
    • 17:15

      Träning P14-15


      18:30
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:15
    • 19:00

      Träning HJ


      20:30
  • 30Tis