Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsunds IBK

Följ

Stenungsunds IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.44
    • Heldag

      Höstspelen Varberg P-07

    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
  • 2Mån
    v.45
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:15

      Träning F-07


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      21:45
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 16:30

      Träning P-11


      17:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:45
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 7Lör
    • 14:00

      Träning P-08


      15:30
    • 14:00

      Träning P-07


      15:30
    • 15:30

      Träning F-05


      17:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Floda IBK P06 (hemma) P-06


      02:00
    • 00:00

      Lindås Rasta IBK P07-08 (borta) P-07


      02:00
    • 00:00

      Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd (hemma) F-10


      02:00
    • 00:00

      IBK Bergum P 10/11 (borta) P-10


      02:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
  • 9Mån
    v.46
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:15

      Träning F-07


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      21:45
  • 10Tis
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr Junior


      21:30
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 16:30

      Träning P-11


      17:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:45
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 14Lör
    • 00:00

      IBK Bergum P05-07 Mörkrosa (borta) P-06


      02:00
    • 00:00

      FBC Partille F04/07 Svart (borta) F-05


      02:00
    • 14:00

      Träning P-07


      15:30
    • 15:30

      Träning F-05


      17:00
  • 15Sön
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
  • 16Mån
    v.47
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      21:45
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 00:00

      IK Zenith HJ Vit (hemma) Herr Junior


      02:00
    • 00:00

      Eken IBK F-mix (hemma) F-05


      02:00
    • 00:00

      IK Zenith P06 Grön (hemma) P-05


      02:00
    • 00:00

      Öckerö IBK P05-07 Blå (borta) P-08


      02:00
    • 00:00

      FBC Partille P08 Röd (borta) P-08


      02:00
    • 00:00

      Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd (hemma) F-07


      02:00
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:45
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      17:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 21Lör
    • 00:00

      Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart (hemma) P-11


      02:00
    • 09:00

      Mölndals IBF P06 Röd (borta) P-06


      11:00
    • 11:00

      Kärra IBK P11/12 (borta) P-11


      13:00
    • 12:15

      Dingle AIK F10/11 (hemma) F-10


      14:15
    • 13:00

      Myggenäs IBK Ungdom (borta) P-05


      15:00
    • 13:30

      Ale IBF P06/08 Blå (hemma) P-07


      15:30
    • 14:00

      Träning P-07


      15:30
    • 14:30

      IBK Kungälv P11 Svart (hemma) P-11


      16:30
    • 15:30

      Träning F-05


      17:00
  • 22Sön
    • 12:40

      Ale IBF HJ Grön (borta) Herr Junior


      14:40
    • 14:30

      IK Zenith P08 Grön (hemma) P-08


      16:30
    • 16:00

      Surte IS IBK P 08 (hemma) P-08


      18:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      Hindås IBK P10 Vit (hemma) P-10


      18:00
    • 17:40

      FBC Lerum F06 (borta) F-07


      19:40
  • 23Mån
    v.48
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      21:45
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning F-05


      21:30
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 16:30

      Träning P-11


      17:45
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:15
    • 20:15

      Träning P-05


      21:30
    • 20:15

      Träning Herr A


      21:45
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 28Lör
    • 11:20

      Kärra IBK P07 Röd (hemma) P-06


      13:20
    • 14:00

      Träning P-07


      15:30
    • 14:00

      FBC Partille P10 blå (borta) P-10


      16:00
    • 14:30

      Ale IBF F06/07 Grön (hemma) F-07


      16:30
    • 15:05

      Kärra IBK F08/09 (borta) F-08/09


      17:05
    • 15:30

      Träning F-05


      17:00
    • 15:50

      IBK Kungälv DJ Mix (hemma) F-05


      17:50
  • 29Sön
    • 10:00

      FBC Lerum F08 (borta) F-08/09


      12:00
    • 10:45

      Kärra IBK F11/12 (borta) F-10


      12:45
    • 11:40

      Utbynäs SK P 03/04 (borta) Herr Junior


      13:40
    • 11:45

      Lindome IBK P05 Grön (borta) P-05


      13:45
    • 12:00

      Landvetter IBK P08 Blå (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      Orust IBK P06 (borta) P-07


      14:00
    • 14:30

      Dingle AIK P10/11 (borta) P-11


      16:30
    • 14:40

      Frölunda IBK P08 (borta) P-08


      16:40
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
  • 30Mån
    v.49
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:15

      Träning F-07


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr Junior


      21:45