Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om 018 PS
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från 018 PS.
018 PS
Följ oss för uppdateringar
Nej..trodde inte jag in gick i din lista..
Men gott om öl finns det minsan här :)
R.I.P
Min saknade Molly tjej!
:(
Så, nu har jag klivit ut och gett mig till känna vem jag är.. Så då kan man undra o man fanns med på Puttes lista.. :/
O dagens Hälge får jag tillägna Iron... haha :)
Får jag stå brevid dig din jävla bock... eller tjur... hehe!
haha, den va bra!!
Just nu tyvärr annat att tänka på..än att föröka mig.. :( :(
Nu har man fått större förståelse för Brell o Ronjas glädje över en vinst i C... :) Det va ju rätt skoj!
Men vart är karln? Ingen lägerrapport utan dottar ännu... o inget svar på sms heller... :/
Iofs bra att han är ute o hårdtränar o inte har tid att rita här! Han har väl blivit varse att vi flåsar honom i nacken nu när utomhussäsongen närmar sig!
Makalöst misstag i kväll av Bajen... hur tänker dom?
Blir krossade förra veckan av 018 o så får dom chansen att gå till final i kväll o av 3 möjliga motståndare så väljer dom oss... hmm... YOO, lycka till! Vi jublade över valet o krossade igen!
Sen går Boo-varanerna o skräller mot Harrys gäng! Otroligt! Kunde ju inte bli bättre även om Iron hellre gärna ville slå BSJ i finalen... Men spelar ingen roll för en annan! Seger som seger! Fan va vi regerade... :)
DM närmar sig... Håll i hatten!
Det gör det INTE här... vet inte ens om jag har jobb... katastrofalt illa skött! Lutar åt att jag säger upp mig på måndag! Idioter! :/
Rapportera