Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om 018 PS
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från 018 PS.
018 PS
Följ oss för uppdateringarUrsäkta dröjsmålet kassörn, men i morgon ska SM-pengarna finns på klubbens konto.
RapporteraUven. Jag och Olle ryckte väl ihop lite grann, men ibland behövs det. Som tur är går det snabbt över.
RapporteraOm det inte står att ni skall spela på sm, så beror det på att ingen klarar av att skicka mail till mig om deltagande lag. Skärpning på denna front tack.
RapporteraJag misstänkte att vi redan var anmälda men eftersom det inte stod med på sm-lag blev jag osäker :)
RapporteraJa du Ronja vi ska nog vara nöjda med 5 poäng inspelade i helgen. tack allihop för om spelet haltade emellanåt så var humöret hela tiden på topp/coach T
RapporteraBra kämpat i helgen 5 av 10 p är bra, synd att söndagen inte bjöd på lika bra spel. Nöjda? Det tycker jag vi ska vara.
Rapportera
Är det försent att anmäla sig till sm nu? Jag vet inte om du fått in vårt mxt-lag. Thomas, Lasse och jag. Om det inte är försent så anmäler jag oss nu.
/Cilla
Dessvärre en avslutande förlust mot Boo 1-3, men det är väl kämpat under helgen, 5 poäng och häng på täten
Rapportera
Fick frågan av Tomas om jag ville spela singel på SM och jag sa ja. Var också ett damtrippellag på gång. Men eftersom inget av dessa står under SM-lag så antar jag att det inte är anmält? :-/
Rapportera