Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om 018 PS
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från 018 PS.
018 PS
Följ oss för uppdateringar
En som bryr sig:
Olyckan inträffade onsdags kväll 23.16.
Han hade jobbat i Lidköping och var på väg hem till mig(hans flickvän)
Vill du veta mer så går det bra att ringa, mitt nummer står här i gästboken(även om du inte kanske känner mig så är det ok från min sida)
Jag svarar gärna på alla frågor och tankar som jag antar dom flesta har
Mitt i sorgearbetet efter Machine så kommer här en mycket rolig sak. Tomas och Mia har fått en dotter. :)
Rapportera
Tävling idag i Eskilstuna vi spelade för Putte idag, jag och Frykberg vann b- final och min far och Olle spelar i skrivande stund brons match i à- slutspel. Hoppas att du är nöjd Putte med det.
Rapportera
Kram Patrik och till dig Emil du vet.tänder ett ljus ikväll kram
Rapportera
Natten till torsdag utanför Vara. Singelolycka. Om det nu var det du menade.
Rapportera
Och som undrar om man kan få veta lite mer.. När, var och så...
Ikväll kl 20 tycker jag vi alla tänder ljus för Putte!!
RIP!
Vi får vara starka tillsammans, men bara vi som verkligen bryr oss om Patrik. Ni andra har ärligt talat inget här att göra.
Rapportera
Jo dig minns jag pappa prata ju rätt så mycket om dig och så o jag kan säga att alla er som jag träffat pga min farsan kommer jag aldrig glömma :) Kram
Rapportera
Ett liv tar slut och ett nytt börjar.. Livets gång..
RapporteraGRATTIS Tomas o Mia!