Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om 018 PS
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från 018 PS.
018 PS
Följ oss för uppdateringar
Snyggt jobbat Nasarn och co. Med smak för centercourten så kanske det kan bli fler gånger?
Rapportera
Har för första gången spelat final på centercourt :) (dock b-final då dagens regler var lite annorlunda). Vi (Lasse o Ciila o jag) förlorade tyvärr mot Matte Lind, Kenneth & Emma Köhalmi med 12-13. Men en riktigt trevlig första dag på SM. Ses imorgon
Rapportera
Jag har SM-kassen och spelar första ronden på bana 12, och beräknar att vara på spelplatsen vid 9-tiden. Så ni som behöver grejor ur kassen kan bara komma förbi.
Rapportera
Är det någon fler än jag som är sugen på testa sm-banorna idag/ikväll? Hör gärna av er i sådana fall.
Jag har tyvärr ingen ström i min mobil och laddaren glömde jag i skellefteå så skriv gärna här om ni tänker åka och träna :)
/Cilla
Tack själv! Tyvärr höll inte mitt spel direkt världsklass i lördags - men kul var det :-)
Rapportera
Tack alla som var med i lördags för en jättetrevlig dag. Grattis till Håkan och Leif som tog hem segern efter finalvinst mot Siwerth och Lasse
Rapportera
Jag kommer inte till Salabacke cup.
Däremot har jag förhoppningar om att dyka upp till selmaspelet efteråt. Kan det dra igång vid 16-tiden?
Bra jobbat! Imorgon kommer jag och härjar på banorna också!
Rapportera