Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om 018 PS
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från 018 PS.
018 PS
Följ oss för uppdateringar
Tack Per då vet jag. Va bara igår då ja tittade på medlemmar så fick jag bara fram 19 medlemmar å idag ser jag fler😀!
Rapportera
Jag uppdaterar medlemslistan om någon talar om för mej vad som fattas, eller är fel på något annat sätt.
Rapportera
Vem uppdaterar medlems listan?
Tycker att vi var betydligt fler på Julfesten/KM i helgen. Eller e det så många stöd/passiva medlemmar i klubben:-)
Var hittar jag spelform för lag DM? Någon som vet eller kan förklara för mig? Är det bara dubbel spel som gäller? Tacksam för svar👍😀
Rapportera
Tack för ett trevligt och bra arrat julspel. Grattis Olle å Urban till titeln🏆. Tack även Monika å Mats för en bra prestation räckte långt😀!
Jag har tagit ut ett lag till LagDM den 11/1-20 som består av familjerna Ruudh å Stubbendorff +två till. Men i lag Dm kan man ju anmäla flera lag. Så om någon har lust så kan man ju anmäla flera lag via Ulf Hjem. Minst sex spelare behövs per lag å 400kr skall sättas in till Ulf.h Ha nu en bra jul å ett gott nytt år på er! Ses snart på gruset igen// 😀Jakob
Jag gick händelserna i förväg när det gällde årtal i dagordningen, något som den uppmärksamme säkert har noterat. Årsavgiften gäller 2021. Styrelseval och klubbrepresentation gäller 2020.
Rapportera
Tack för en mycket trevlig fest Urban och MariaGod Jul🎄Gott NyttÅr 🎄🎅
Rapportera