Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Waggeryds IK

Följ

Waggeryds IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
  • 2Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch SIS F05/06


      20:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 18:30

      Barnarps IF (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      Smålandsstenars GoIF (hemma) P-03


      21:00
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 7Lör
    • 08:00

      Wätterhem (borta) P-10


      16:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot f03 smålandslag P-03


      12:00
    • 14:00

      IF Hallby FK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      FC Vetlanda Dam (borta) A-lag Damer


      17:00
  • 8Sön
    • 11:00

      Skillingaryds IS (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Bredaryd Lanna IK (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Egnahems BK (hemma) F-07/08


      13:00
    • 12:00

      IF Hallby FK 1 (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      Träning Fotbollsskolan P13


      13:30
    • 12:30

      Träning Fotbollsskolan P12


      13:30
    • 14:00

      Bredaryd Lanna IK (borta) F-09/10


      16:00
    • 14:00

      Bankeryds SK (hemma) F05/06


      16:00
    • 14:00

      Assyriska IK (hemma) P-07


      16:00
    • 17:00

      Hestra/Grimsås (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      IF Hallby FK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Bankeryds SK svart (hemma) F-07/08


      19:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
      Waggerds IP
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 18:00

      Vrigstad/Stockaryd/Rörvik (hemma) P-04


      20:00
    • 19:00

      Bastufest P-06


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Ölmstad IS (borta) F05/06


      20:00
  • 14Lör
    • 10:00

      Jönköpings Södra IF (borta) F-07/08


      12:00
    • 11:00

      Mariebo IK (hemma) F-03/04


      13:00
    • 14:00

      Habo IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Gislaveds IS vit (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      IFK Värnamo blå (hemma) P-08


      16:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Husqvarna FF vit (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Burseryds IF (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      Smålandsstenars GOIF (hemma) F-09/10


      14:00
    • 12:30

      Träning Fotbollsskolan P12


      13:30
    • 12:30

      Träning Fotbollsskolan P13


      13:30
    • 14:00

      FC Hessleholm (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      Tabergs SK (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Jönköpings Södra IF 2 (hemma) P-04


      17:00
    • 15:30

      Tranås FF (borta) F-07/08


      17:30
    • 17:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) F05/06


      20:00
    • 17:00

      Anderstorps IF (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 16Mån
    v.38
    • 12:00

      Kioskvecka P-03


      13:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 17:45

      Match Hillerstorp P-05


      19:00
    • 19:00

      Habo IF 9-m (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Bankeryds SK (borta) F-03/04


      21:00
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:30

      Ljungby IF (hemma) A-lag Damer


      12:30
    • 12:00

      IF Hallby FK 2 9-m (borta) P-03


      14:00
    • 14:30

      Tabergs SK (borta) F05/06


      16:30
  • 22Sön
    • 12:00

      Mariebo IK gul (hemma) F-07/08


      14:00
    • 12:00

      Vetlanda FF (hemma) F05/06


      14:00
    • 12:30

      Träning Fotbollsskolan P13


      13:30
    • 12:30

      Träning Fotbollsskolan P12


      13:30
    • 14:00

      Hovslätts IK (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      Lagans AIK (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      Anderstorps IF (hemma) F-07/08


      17:00
    • 15:00

      Hestra/Grimsås (borta) P-09


      17:00
    • 16:00

      Mullsjö IF (9-m) (borta) F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Smålandsstenars GOIF (borta) P-08


      19:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 19:00

      Värnamo Södra FF 2 (hemma) P-03


      21:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:30

      Husqvarna FF (hemma) F-03/04


      20:30
    • 19:00

      Tranås FF (borta) P-04


      21:00
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 12:00

      Habo IF vit (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Ljungby IF vit (hemma) F-09/10


      14:00
    • 12:30

      Träning Fotbollsskolan P12


      13:30
    • 12:30

      Träning Fotbollsskolan P13


      13:30
    • 14:00

      Smålandsstenars GOIF (borta) F-07/08


      16:00
    • 15:00

      Habo IF (borta) F-07/08


      17:00
    • 15:00

      IFK Österbymo komb. (hemma) P-04


      17:00
    • 15:00

      Ekhagens IF 2 (hemma) P-06


      17:00
    • 18:00

      Hillerstorps GoIF (borta) P-05


      20:00
  • 30Mån
    v.40