Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Waggeryds IK

Följ

Waggeryds IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Waggeryds IK
Välj sektion/lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Bredaryd Lanna IK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 12:00

      Mariebo IK svart (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Smålandsstenars GOIF 2 (hemma) P-05


      14:00
    • 12:00

      Kiosk P-07


      16:00
    • 14:00

      Ölmstads IS (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      IFK Osby (borta) A-lag Damer


      16:00
  • 11Sön
    • 13:00

      Skillingaryds IS (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Kiosk P-07


      17:00
    • 13:00

      Gislaveds IS (hemma) F-07/08


      15:00
    • 17:00

      Värnamo Södra FF (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      IFK Värnamo (borta) F-09/10


      19:00
  • 12Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 18:00

      IFK Värnamo vit (borta) P-09


      20:00
    • 19:00

      Husqvarna FF (borta) F-03/04


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      21:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 07:30

      Wik P10 (hemma) P-10


      14:00
    • 07:45

      F11 (hemma) F-11/12/13


      13:00
    • 10:30

      Egnahems BK (borta) F05/06


      13:00
    • 11:00

      Assyriska IK (borta) P-06


      13:00
    • 14:00

      Assyriska IK (borta) P-04


      16:00
    • 14:40

      F12 (hemma) F-11/12/13


      15:40
  • 18Sön
    • 11:00

      Bankeryds SK gul (borta) F-07/08


      13:00
    • 12:30

      Träning Fotbollsskolan P13


      13:30
    • 12:30

      Träning Fotbollsskolan P12


      13:30
    • 14:00

      Bankeryds SK vit (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      IF Hallby FK vit (hemma) F-07/08


      17:00
    • 15:00

      Värnamo Södra FF vit (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Gnosjö IF (hemma) F-09/10


      17:00
    • 17:00

      Gnosjö IF 2 (borta) P-05


      19:00
    • 17:00

      Gislaved IS (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 18:00

      Värnamo Södra FF röd (borta) P-08


      20:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:00

      Barnarp (borta) P-10


      15:00
    • 10:25

      Barnarps IF (borta) F-11/12/13


      13:45
    • 11:00

      Hovslätt (hemma) F-11/12/13


      14:20
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF 2 (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Hooks IF (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      Nässjö FF röd (hemma) F-07/08


      15:00
    • 13:00

      Mariebo IK (hemma) F05/06


      15:00
    • 15:00

      Reftele Ås GOIF (hemma) P-05


      17:00
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Norrahammars GIS (hemma) F05/06


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Tenhults IF (borta) P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 18:30

      Bors SK (borta) P-09


      20:30
    • 19:00

      Bottnaryds IF (9-m) (hemma) F-03/04


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 31Lör
    • 08:00

      Forserum (borta) P-10


      16:00
    • 14:00

      Råslätt SK (borta) P-07


      16:00
    • 14:50

      Städning efter wikdagen P-03


      23:59