Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om UNIK FK

Följ

Unik FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
UNIK FK
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 20:00

      Tränarmöte P-06


      21:30
    • 20:30

      Träning P-04


      22:00
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11 Röd


      17:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:05
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Träning Junior


      20:30
  • 5Lör
    • 00:00

      Ekebycupen (borta) P-08


      23:00
    • 07:45

      Ekebycupen P-09


      14:30
    • 08:00

      Parkcupen P-10 Grön


      16:00
    • 10:30

      Knivsta IK Svart (hemma) U16


      12:30
    • 12:30

      Fjärdhundra SK P13 (hemma) P-06


      14:30
    • 14:00

      Gräsö Norrskedika IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Fenix FK (hemma) P-04


      17:00
  • 6Sön
    • Heldag

      Parkcupen F-09/10

    • 09:00

      UNIK P2010 Blå1 (hemma) P-10 Blå


      16:00
    • 09:00

      P11 Blå 1 (hemma) P-11 Blå


      13:30
    • 09:00

      Ekebycupen P-11 Röd


      16:00
    • 09:30

      Ekebycupen P-12


      14:00
    • 10:00

      SAIF Träningscup P-06


      16:00
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 11:20

      Parkcupen F-0708


      17:30
    • 13:00

      Alsike IF P05 Svart (hemma) P-05


      15:00
    • 14:30

      Upsala IF U15 (hemma) P-04


      16:30
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Spelarrådsmöte P-06


      19:30
  • 9Ons
    • 16:45

      Träning P-06


      18:05
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:05
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 09:45

      Träning P-06


      11:05
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 11:00

      Träning F-0708


      12:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 19:00

      Föräldramöte - cupplanering P-04


      20:00
  • 16Ons
    • 16:45

      Träning P-06


      18:05
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:15

      Spelarmöte P-06


      19:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:05

      McDonald's Cup F-04/05


      00:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:05
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 00:00

      McDonald's Cup F-04/05


      19:00
    • 09:45

      Träning P-06


      11:05
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11 Röd


      11:00
    • 11:00

      Träning P-10 Grön


      12:00
    • 12:50

      Alsike IF P05 (hemma) P-05


      14:00
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 16:45

      Träning P-06


      18:05
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      18:30
      Murkleparken
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
  • 26Lör
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning F-0708


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:45

      Träning Junior


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
  • 31Tor