Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Skene IF
Välj lag

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
    • 17:30

      Träning P02-03


      19:00
      Vävarevallen
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 08:00

      eskilscuppen P-03


      00:00
  • 5Lör
    • Heldag

      eskilscuppen P-03

    • 10:00

      Kickoff P-07


      19:00
  • 6Sön
    • 00:00

      eskilscuppen P-03


      16:00
  • 7Mån
    v.32
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P02-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 9Ons
    • 18:00

      Svansjö (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      IFK Örby vit (borta) P-07


      20:00
  • 10Tor
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning P02-03


      20:30
  • 11Fre
  • 12Lör
    • Heldag

      Frölunda cup P-06

    • 09:00

      Skene IF (hemma) P-05


      15:00
    • 09:00

      Svaneforscupen (hemma) P-08


      17:00
    • 10:00

      Skene IF (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      IF Elfsborg Gul (borta) P-05


      14:00
  • 13Sön
    • Heldag

      Frölunda cup P-06

    • 16:00

      Rävlanda AIS (borta) P-04


      18:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Svansjö (hemma) P-08


      18:00
  • 14Mån
    v.33
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:30

      Borås AIK (borta) P02-03


      21:30
  • 16Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 17Tor
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Kinna IF (hemma) Juniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning P02-03


      20:30
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 11:00

      Sätila/Hällingsjö/Hyssna/Ubbhult (hemma) P02-03


      13:00
  • 20Sön
    • 14:00

      Mariedals IK blå (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Kiosk Vävarevallen P-05


      16:30
    • 15:30

      Gerdskens BK Gul (hemma) P-05


      17:30
    • 15:30

      IFK Örby (hemma) P-06


      16:30
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Rävlanda AIS (borta) P-08


      17:30
    • 17:00

      Rydboholms SK (hemma) P-04


      19:00
  • 21Mån
    v.34
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Bergdalens IK (hemma) P02-03


      20:30
  • 23Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      IFK Örby (borta) P-04


      20:30
    • 19:30

      Norrby IF (borta) Juniorer


      21:30
  • 24Tor
    • 18:00

      Hyssna IF (borta) P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P02-03


      21:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      Cup i Sparsör P-08


      18:00
  • 27Sön
    • 14:00

      Rydboholms SK blå (borta) P-07


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:00

      Bollebygd/Töllsjö (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Sparsör/Fristad/Borgstena (borta) P02-03


      19:00
  • 28Mån
    v.35
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Tranemo IF (borta) P02-03


      20:30
  • 30Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 31Tor
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Bollebygds IF (hemma) Juniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning P02-03


      20:30