Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Skene IF
Välj lag

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 10:00

      Skene IF svart (hemma) P-09


      15:00
    • 11:30

      Sätila/Ubbhult (borta) P-07


      13:30
  • 3Sön
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 15:30

      Västramark (hemma) P-06


      16:30
    • 15:30

      Västra Mark (hemma) P-08


      16:30
    • 17:00

      Kinna IF (hemma) P-04


      19:00
    • 18:00

      Rävlanda AIS (borta) P-05


      20:00
    • 19:00

      Holmalunds IF Alingsås (hemma) Seniorlag Herrar


      21:00
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:15

      Träning F-08-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      IFK Örby (borta) P-08


      19:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P02-03


      18:30
    • 18:00

      Skene Marten P-07


      00:00
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 00:00

      Skene Marten P-07


      17:00
    • Heldag

      Skene Marten F-08-09

    • 10:00

      Skene Marten P-09


      14:00
    • 10:00

      Skene Marten P-05


      15:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:00

      Högvads BK (borta) P-06


      17:30
    • 18:15

      IFK Örby (hemma) P-05


      20:15
    • 18:30

      IF Elfsborg Svart (hemma) P02-03


      20:30
  • 11Mån
    v.37
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Fritsla IF (borta) P-08


      19:00
    • 18:00

      Kinna IF Blå (hemma) P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning P02-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Gånghester/Målsryd (borta) P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:15

      Ulricehamns IFK (borta) P02-03


      21:15
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 11:00

      Rävlanda AIS (hemma) P02-03


      13:00
  • 17Sön
    • 11:15

      Lerums IS (borta) P-05


      13:15
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 15:30

      Byttorps IF Grön (borta) P-07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Horred/Kungkarl (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Hestrafors/ Bollebygd (borta) P02-03


      19:00
    • 18:30

      Mariedals IK (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Dalstorps IF (hemma) Seniorlag Herrar


      21:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:15

      Träning F-08-09


      18:15
    • 17:30

      Öxnevalla (hemma) F-08-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 12:00

      Mariedals IK (hemma) P02-03


      14:00
    • 13:00

      Främmestads IK (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Sätila/Hällingsjö/Ubbhult (borta) P-06


      14:00
  • 24Sön
    • 14:15

      Kinna IF (hemma) P-08


      15:15
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 15:15

      Bergdalens IK Röd (hemma) P-07


      17:15
    • 15:30

      Lekstorps IF (hemma) P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Sätila/Hällingsjö/Hyssna/Ubbhult (hemma) P-04


      19:00
    • 19:00

      IFK Örby (borta) P02-03


      21:00
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör