Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Råsunda IS

Följ

Råsunda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
    • 14:00

      Cup Fyrisfyren F-06


      00:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Cup Fyrisfyren F-06

  • 4Sön
    • 00:00

      Cup Fyrisfyren F-06


      16:00
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 00:00

      Cup F-06


      19:00
    • 09:00

      Boo FF 6 (borta) P-04


      11:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P/F-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:30

      IFK Lidingö FK röd (hemma) F-06


      12:30
    • 13:30

      Täby FK 32 Grön (borta) P-05


      15:30
    • 14:15

      Hässelbycupen F-07


      20:30
    • 16:00

      Saltsjöbadens IF 2 (hemma) P-04


      18:00
  • 18Sön
    • 14:20

      Cup P-07


      19:30
    • 15:00

      EIK P07 Vit (hemma) P-07


      16:00
    • 16:20

      Rudboda Lions (borta) P-07


      17:20
    • 17:40

      Hässelby Röd (hemma) P-07


      18:40
    • 19:00

      IFK Lidingö P:07 10 (borta) P-07


      20:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:30

      Utbyte 06 07 F-06


      21:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P/F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Sundbybergs IK Röd (borta) P-08


      19:45
    • 18:00

      Sundbybergs IK Röd (borta) P-11


      20:00
    • 20:00

      FC of Hässelby (hemma) Seniorlag Herrar


      22:00
    • 20:00

      FC of Hässelby (hemma) Seniorlag Herrar


      21:00
  • 24Lör
    • 10:00

      Karlbergs BK gul 1 (borta) P/F-10


      12:00
    • 10:15

      Bele Barkarby FF 2 (hemma) F-07


      11:15
    • 11:15

      Sollentuna FK 23 (hemma) P-09


      13:15
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 16:15

      Råsunda F-06 (hemma) F-06


      17:30
    • 17:00

      Spånga IS FK 12 (borta) P-11


      19:00
    • 17:00

      Järla IF FK Svart (borta) P-04


      19:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Karlbergs BK grön 2 (hemma) P/F-10


      12:00
    • 10:15

      Ekerö IK 2:Gul (borta) P-09


      12:15
    • 10:50

      BP 22 (hemma) P-07


      13:30
    • 12:30

      Skå IK & Bygdegård Gul01 (hemma) P-08


      14:30
    • 14:00

      Råsunda IS (hemma) F-06


      15:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Kälvesta IOFF FK L (hemma) P-05


      20:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P/F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 26 (hemma) P/F-10


      20:00
  • 31Lör
    • 10:00

      Ängby IF Röd 2 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Vaxholms IBF (borta) Seniorlag Herrar


      11:00
    • 10:30

      IK Frej Täby FK Gul (hemma) F-06


      12:30
    • 11:30

      FK Bromma Grön (hemma) F-07


      12:30
    • 12:45

      Nockebyhovs IF (hemma) F-07


      13:45
    • 13:00

      Nynäshamns IBK (hemma) Seniorlag Herrar


      14:00
    • 14:00

      Norrtulls SK blå 1 (hemma) P-11


      16:00
    • 15:00

      Ursvik IK 1 (hemma) P-11


      17:00
    • 15:00

      Norrtulls SK vit 2 (borta) P/F-10


      17:00
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 9 röd (hemma) P-08


      17:00