Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Råsunda IS

Följ

Råsunda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 17:00

      Träning P/F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P/F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
  • 2Tis
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-13


      17:30
    • 16:30

      Träning P/F-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11/12/13/14


      18:30
    • 18:00

      Vasalund P08 Huvudsta (hemma) P-08


      19:15
    • 18:30

      Träning P/F-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 5Fre
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
  • 6Lör
    • 13:45

      Sverige-Tyskland F-07


      15:45
    • 13:45

      Landskamp Sverige-Tyskland F-06


      16:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Årsta FF P08:2 (borta) P-08


      11:00
    • 14:00

      Kick-OFF cup F-07


      19:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:00
    • 15:00

      Träning P-08


      16:00
    • 15:45

      Träning P-07


      17:15
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 17:00

      Träningsmatch Ursviks IK P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 15:45

      Mälarenergi Cup i Västerås P/F-06/07


      00:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 13Lör
    • Heldag

      Mälarenergi Cup i Västerås P/F-06/07

    • 09:00

      Täby FK 41 (hemma) F-06


      11:00
    • 13:00

      Kalhälls FF-Råsunda IS F-07


      14:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Mälarenergi Cup i Västerås P/F-06/07


      15:00
    • 10:30

      Djurgårdens IF FF 8 (borta) P-04


      12:30
    • 15:00

      Träning P-12


      16:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning P-13


      17:30
    • 17:30

      Träning P/F-10


      18:30
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 18:00

      Råsunda IS Vit (hemma) P-09


      19:00
  • 21Sön
    • 15:00

      Träning P-12


      16:00
  • 22Mån
    v.17
    • 14:30

      Järla IF FK Svart (hemma) P-04


      16:30
    • 16:30

      Sollentuna FK 6 (borta) F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning med Råsunda P07 P-08


      19:00
    • 18:30

      Hässelby SK FF 3 (borta) P-05


      20:30
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 27Lör
    • 09:00

      Sundbybergs IK Orange (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF 2 (borta) F-07


      11:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 5 blå (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      IFK Viksjö 2 (hemma) F-06


      12:30
    • 11:30

      Sundbybergs IK Grön (borta) F-07


      12:30
    • 12:30

      Saltsjöbadens IF 2 (borta) P-04


      14:30
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 16:00

      IFK Lidingö FK 12 (hemma) P-11


      18:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Bro IK Blå (borta) F-06


      12:00
    • 10:15

      IFK Lidingö FK 6 (borta) P-09


      12:15
    • 10:30

      Skå IK & Bygdegård (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      Norrtulls SK svart:2 (hemma) P/F-10


      12:00
    • 11:15

      Vasalunds IF HuvudR (borta) P-08


      13:15
    • 13:00

      IFK Bergshamra Vit (borta) P/F-10


      14:00
    • 15:00

      Träning P-12


      16:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00