Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lindome IBK

Följ

Lindome IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Gothia Cup F-03/04

    • Heldag

      Gothia Cup Dag 1 F06/07

    • Heldag

      Gothia cup 3-6 Jan P-06/07

    • 08:00

      Gothia cup P-05


      00:00
    • 09:00

      Gothia Cup P-04


      00:00
    • 10:20

      Gothia Cup P-08


      11:20
    • 11:00

      IBK Alingsås (borta) P-04


      12:00
    • 14:00

      Gothia Cup P-08


      15:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Gothia Cup F-03/04

    • Heldag

      Gothia cup 3-6 Jan P-06/07

    • Heldag

      Gothia cup P-05

    • Heldag

      Gothia Cup P-04

    • Heldag

      Gothia Dag 2 F06/07

    • 08:40

      FBC Kalmarsund (hemma) P-04


      09:40
    • 11:00

      Gothia Cup P-08


      12:00
    • 13:00

      FBC Engelholm 2 (borta) P-04


      14:00
    • 17:40

      Panters Praha (hemma) P-04


      18:40
    • 20:00

      Gothia Cup P-08


      21:00
  • 5Sön
    • Heldag

      Gothia Cup F-03/04

    • Heldag

      Gothia cup 3-6 Jan P-06/07

    • Heldag

      Gothia cup P-05

    • Heldag

      Gothia Cup P-04

    • Heldag

      Gothia Cup Dag 3 F06/07

    • 11:00

      Bergs IK (hemma) P-04


      12:00
    • 13:00

      Gothia Cup P-08


      14:00
    • 15:00

      Hovslätts IK (borta) P-04


      16:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 19:00

      Gothia Cup P-08


      20:00
  • 6Mån
    v.2
    • Heldag

      Gothia Cup F-03/04

    • Heldag

      Gothia cup 3-6 Jan P-06/07

    • 00:00

      Gothia cup P-05


      19:00
    • 00:00

      Gothia Cup P-04


      19:00
    • 11:00

      Gothia Cup P-08


      12:00
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:45

      Träning F06/07


      17:45
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 18:15

      FBC Lerum P06 Svart (hemma) P-06/07


      20:15
    • 18:30

      Partille IBS P05 1 (hemma) P-04


      20:30
    • 19:30

      Warberg IBF (borta) HJ/JAS


      21:30
    • 20:00

      Träslövsläge IF (hemma) F-03/04


      22:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Mölndals IBF P10 Vit (borta) P-10


      11:00
    • 09:00

      Mölndals IBF P11 (borta) P-11


      11:00
    • 11:15

      IBF Backadalen P04 Röd (borta) P-04


      13:15
    • 12:00

      IBF Örebro Ungdom (hemma) Dam A-lag


      14:00
    • 12:00

      Stenungsunds IBK F10/11 (borta) F-10/11


      14:00
    • 14:00

      Surte IS IBK F08 (borta) F-08/09


      16:00
    • 15:00

      Kärra IBK DV (borta) Damveteraner


      17:00
    • 16:00

      Landvetter IBK HV (borta) Herrveteraner


      18:00
    • 16:20

      IK Zenith P05 Grön (borta) P-05


      18:20
    • 18:30

      Eken IBK F05-07 Gul (hemma) F06/07


      20:30
    • 18:30

      Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 (borta) HJ/JAS


      20:30
  • 12Sön
    • 09:00

      Eken IBK P08 (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Floda IBK P10 Röd (hemma) P-10


      12:00
    • 10:10

      Kärra IBK F07 Röd (borta) F06/07


      12:10
    • 11:30

      Frölunda IBK P09 Röd (hemma) P-09


      12:30
    • 12:00

      IK Zenith Herrjunior Röd (hemma) P-05


      14:00
    • 12:30

      Lindås Rasta IBK F03/04 Blå (borta) F-03/04


      14:30
    • 12:30

      Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart (hemma) P-09


      13:30
    • 14:00

      Rönnby Västerås IBK Ungdom (hemma) Dam A-lag


      16:00
    • 15:00

      Floda IBK D1 (hemma) Dam Utv/Div1


      17:00
    • 15:00

      Träning F-12


      16:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 17:00

      Lindås Rasta IBK P07 vit (borta) P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Mölndals IBF HJ (hemma) HJ/JAS


      19:30
    • 17:30

      Göteborg City IBK H4 (borta) Herr Utv.


      19:30
  • 13Mån
    v.3
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 16:45

      Träning F06/07


      18:20
      Almåshallen - B
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:00

      Träning P-04


      19:15
    • 19:15

      Träning HJ/JAS


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr Utv.


      22:00
    • 21:00

      Träning Motion


      22:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:45

      Träning F06/07


      18:20
    • 18:30

      FBC Vinga Herr Juniorer (hemma) P-04


      20:30
    • 18:30

      IBK Göteborg P05 Vit (hemma) P-05


      20:30
    • 18:30

      Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar (hemma) P-06/07


      20:30
    • 20:00

      Warberg IBF F04 Gbg (hemma) F-03/04


      22:00
    • 20:00

      Mölndals IBF (hemma) HJ/JAS


      22:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Mölndals IBF P08 (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Mölndals IBF P09 (borta) P-09


      11:00
    • 12:30

      Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart (borta) P-09


      13:30
    • 13:30

      Frölunda IBK H2 (borta) Herr A-lag


      15:30
    • 13:50

      Ale IBF F06 Grön (borta) F06/07


      15:50
    • 14:00

      FBC Lerum F10 (hemma) F-10/11


      15:00
    • 15:00

      Partille IBS P10 blå (hemma) P-10


      17:00
    • 16:00

      Lindås Rasta IBK P11 Svart (hemma) P-11


      18:00
    • 16:30

      Lindås Rasta IBK H4 (hemma) Herr Utv.


      18:30
    • 17:00

      Lindås Rasta IBK P10 Blå (hemma) P-10


      19:00
    • 18:00

      FBC Vinga F08 (hemma) F-08/09


      20:00
    • 19:00

      Stenungsunds IBK F07 Gbg (hemma) F06/07


      21:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Surte IS IBK HV (hemma) Herrveteraner


      11:00
    • 10:20

      Ale IBF P05 MR (borta) P-04


      12:20
    • 10:30

      Orust IBK P06 (borta) P-06/07


      12:30
    • 13:00

      Varla IBK P 04 Lila (borta) P-05


      15:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte F-10/11


      20:00
  • 20Mån
    v.4
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:45

      Träning F06/07


      18:20
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 18:30

      IBK Alingsås P05 GBG (hemma) P-04


      20:30
    • 20:00

      IK Zenith Herrjunior Grön (hemma) HJ/JAS


      22:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning Bollskoj


      10:00
    • 09:00

      Partille IBS P09 vit (hemma) P-09


      10:00
    • 10:00

      Floda IBK P08 Röd (hemma) P-08


      12:00
    • 10:10

      Träning F-13


      11:10
    • 10:30

      Surte IS IBK P10/11 nytt (borta) P-11


      12:30
    • 11:00

      Landvetter IBK P07 Blå (hemma) P-06/07


      13:00
    • 11:15

      Träning P-13


      12:15
    • 12:20

      Mölndals IBF P05 Röd (hemma) P-04


      14:20
    • 13:40

      Ale IBF F06 Blå (borta) F06/07


      15:40
    • 14:00

      Burås IK H2 (hemma) Herr A-lag


      16:00
    • 16:00

      Lindås Rasta IBK F10/11 (borta) F-10/11


      17:00
    • 17:00

      FBC Lerum DV (borta) Damveteraner


      19:00
    • 17:00

      Västra Mälardalen IB (borta) Dam A-lag


      19:00
    • 18:00

      Stenungsunds IBK P05 1 (borta) P-05


      20:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Sammandrag P-11


      12:30
    • 11:00

      Partille IBS P08 Svart (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit (borta) P-10


      14:00
    • 13:00

      Telge SIBK (borta) Dam A-lag


      15:00
    • 13:15

      Dingle AIK P06/07 (borta) P-06/07


      15:15
    • 13:30

      Utbynäs SK P 09/10 (borta) P-10


      15:30
    • 13:30

      Lindås Rasta IBK P09 Grön (hemma) P-09


      14:30
    • 14:10

      Pixbo Wallenstam IBK HV (borta) Herrveteraner


      16:10
    • 16:00

      Träning P-12


      17:15
    • 16:50

      Utbynäs SK P03/04 (borta) P-05


      18:50
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Västra Frölunda FK H4 (borta) Herr Utv.


      19:00
    • 17:15

      Träning F-12


      18:15
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:15

      FBC Lerum Dj Röd (borta) F-03/04


      20:15
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 19:30

      Partille IBS U-16 (borta) HJ/JAS


      21:30
  • 27Mån
    v.5
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 16:45

      Träning F06/07


      18:20
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 18:30

      FBC Lerum Utveckling Vit (hemma) HJ/JAS


      20:30
    • 19:30

      Herrestads AIF Rockets H2 (borta) Herr A-lag


      21:30