Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Latorps IF

Följ

Latorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Latorps IF
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
    • 10:00

      Poolspel PF-09


      12:00
    • 14:00

      Västerås IK 1 (hemma) U16


      16:00
    • 17:00

      Lillån FK 2 (hemma) Herrlaget


      19:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning PF2010-11


      18:30
    • 17:30

      Träning PF2012/13


      18:30
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
    • 19:00

      Adolfsbergs IK 1 (borta) P-06


      21:00
    • 19:00

      FK Bosna 92 (borta) Herrlaget


      21:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:15
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
  • 7Fre
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      IFK Örebro (hemma) Herrlaget


      21:00
  • 8Lör
    • 08:00

      ÖLFF Spelarutbildningsläger -06 P-06


      00:00
    • 10:00

      Poolspel PF-09


      12:00
    • 10:00

      Lillån (hemma) PF2010-11


      12:00
    • 13:00

      FC Europe Juniors (borta) U16


      15:00
  • 9Sön
    • 00:00

      ÖLFF Spelarutbildningsläger -06 P-06


      16:00
    • 10:00

      Poolspel PF-09


      12:00
    • 17:00

      HOIF 2 (borta) Herrlaget


      19:00
  • 10Mån
    v.24
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
    • 18:30

      Örebro SK FK Röd (hemma) P-06


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
    • 18:30

      IFK Örebro (borta) P-06


      20:30
  • 13Tor
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
  • 14Fre
    • 17:30

      Träning U16


      18:45
    • 19:00

      FC Nordic (hemma) Herrlaget


      21:00
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 14:00

      Fagersta Södra IK 1 (hemma) U16


      16:00
    • 17:00

      Adolfsbergs IK 3 (hemma) Herrlaget


      19:00
  • 17Mån
    v.25
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 19:00

      IF Eker Örebro (hemma) Herrlaget


      21:00
  • 20Tor
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 15:00

      Gideonsbergs IF Blå (borta) U16


      17:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
    • 18:30

      IFK Hallsberg FK 1 (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      Scandinavian FC Örebro (borta) Herrlaget


      21:00
  • 26Ons
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 27Tor
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
    • 19:00

      IFK Askersund 2 (borta) Herrlaget


      21:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Örebrocupen PF-09

    • 09:00

      Örebrocupen P-06


      00:00
    • 09:00

      Landskrona BoIS (hemma) P-06


      10:00
    • 09:00

      Skadevi Cup U16


      00:00
    • 14:00

      Säffle FF / SK Sifhälla (borta) P-06


      15:00
    • 19:00

      IFK Lindesberg (borta) Herrlaget


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Örebrocupen PF-09

    • Heldag

      Örebrocupen P-06

    • Heldag

      Skadevi Cup U16

    • 09:00

      Upsala IF svart (borta) P-06


      10:00
    • 15:00

      Triangelns IK (hemma) P-06


      16:00
  • 30Sön
    • Heldag

      Örebrocupen PF-09

    • 00:00

      Örebrocupen P-06


      16:00
    • 00:00

      Skadevi Cup U16


      19:00