Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Långareds BoIS

Följ

Långareds BoIS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Långareds BoIS
Välj sektion/lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:00
  • 6Tis
    • 17:30

      Träning F07-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 18:00

      Träning P12-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning F09-10


      18:30
      Ollevi
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:00
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning F07-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:15
    • 19:00

      Långareds BoIS A (9:9) (borta) Herr


      21:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning E-laget


      18:00
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
    • 18:30

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) F07-08


      20:30
  • 15Tor
    • 18:00

      Träning P12-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 11:00

      Gerdskens BK Svart (borta) P08-09


      13:00
    • 13:00

      Träning E-laget


      14:30
    • 16:30

      Skogsbygdens IF (borta) F09-10


      18:30
  • 19Mån
    v.34
    • 18:00

      Vårgårda IK Röd (hemma) F09-10


      20:00
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:00
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning F07-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Skoftebyns IF (borta) P06-07


      21:00
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning E-laget


      18:00
    • 17:30

      Ledarsamling Ungdomssektionen


      18:30
    • 18:30

      Herrljung/Frisco (hemma) F07-08


      20:30
    • 18:30

      Vårgårda IK/Vårgårda IK FK (borta) Herr


      20:30
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
  • 22Tor
    • 18:00

      Träning P12-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 11:00

      Stenkullen GoIK (hemma) P08-09


      13:00
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.35
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:00
    • 18:00

      Alingsås KIK Blå (hemma) F09-10


      20:00
    • 18:00

      Östadkulle SK (borta) F07-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning F07-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:15
    • 18:30

      Östadkulle SK (hemma) P10


      20:30
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 18:00

      Träning P12-13


      19:00
    • 18:30

      Hemsjö/Tollered (hemma) F07-08


      20:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 11:00

      Rävlanda AIS (borta) P06-07


      13:00
    • 15:00

      Vänersborgs FK Vit (borta) P08-09


      17:00