Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Långareds BoIS

Följ

Långareds BoIS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Långareds BoIS
Välj sektion/lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
  • 2Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning F09-10


      18:30
    • 18:00

      Träning MTB


      19:00
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning F05-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 4Ons
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
    • 18:30

      Ulricehamns IFK Blå (hemma) F05-08


      20:30
  • 5Tor
    • 18:00

      Träning P11-12


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 11:00

      Östadkulle SK (hemma) P08-09


      13:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Holmalunds IF (borta) P10


      12:00
    • 11:00

      Herrljunga SK FK (borta) Herr


      13:00
    • 17:00

      Alingsås KIK Vit (borta) F05-08


      19:00
  • 9Mån
    v.37
    • 18:00

      Borgstena IF (hemma) F09-10


      20:00
    • 18:00

      Träning MTB


      19:00
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning F05-08


      19:00
    • 18:00

      Floda BoIF (borta) F09-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Herrljunga/Frisco Röd (hemma) P10


      20:30
  • 11Ons
    • 18:30

      IFK Örby Blå (hemma) F05-08


      20:30
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
    • 19:00

      Holmalunds IF (hemma) P06-07


      21:00
  • 12Tor
    • 18:00

      Träning P11-12


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 16:00

      Sjöviks SK (borta) P08-09


      18:00
  • 16Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning F09-10


      18:30
    • 18:00

      Träning MTB


      19:00
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning F05-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Södra Härene IF (borta) Herr


      21:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:30

      Herrljunga/Frisco (borta) P06-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P11-12


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 11:00

      Lerums IS Vit (hemma) P08-09


      13:00
  • 22Sön
    • 11:00

      Hemsjö IF (borta) F09-10


      13:00
    • 16:00

      Hemsjö IF (borta) P10


      18:00
  • 23Mån
    v.39
    • 18:00

      Östadkulle SK (hemma) F09-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
    • 19:00

      Gerdskens BK (hemma) P06-07


      21:00
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning F05-08


      19:00
    • 18:00

      Hemsjö/Tollered (borta) F05-08


      20:00
    • 18:00

      Vårgårda IK Röd (hemma) P10


      20:00
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:15
    • 18:00

      Annelunds IF (hemma) Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 18:00

      Träning P11-12


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Stora Mellby/Sollebrunn (borta) Herr


      21:00
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.40