Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Wormo

Följ

IK Wormo

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 18:00

      Hittarps IK (hemma) P-06


      20:00
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 09:30

      BBK 09 (hemma) P-09


      10:30
    • 09:30

      BBK P09 (hemma) P-08


      10:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Fortuna FF (hemma) P-07


      12:30
    • 11:30

      Backarnas FF (hemma) F06


      12:30
    • 11:30

      Träningsmatch Wormo P04-Landora P05 P-04


      13:30
    • 12:30

      Teckomatorp SK (hemma) P-10


      13:45
    • 13:00

      Svalövs BK 2 (borta) P-08


      15:00
    • 15:00

      Lunds bois (hemma) Seniorlag Damer


      16:00
    • 17:00

      Lunds BK (hemma) P-06


      19:00
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Judo P-07


      18:30
    • 18:00

      Obligatoriskt informationsträff för Wormo Vit och Wormo Blå P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning Seniorlag Herrar


      21:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 09:30

      IK Wormo P10 (hemma) P-08


      10:30
    • 09:30

      IK Wormo P10 (hemma) P-09


      10:30
    • 09:30

      IK Wormo VIT (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Furulunds IK (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
    • 15:00

      Lunds sk (hemma) Seniorlag Damer


      16:00
    • 15:00

      Lunds Sk Seniorlag Damer


      17:00
  • 11Mån
    v.11
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F11-12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F 07


      19:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning Seniorlag Herrar


      21:00
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 18:00

      högaborg (borta) P-11


      19:00
  • 16Lör
    • 11:00

      Lunds BK (borta) P-07


      12:30
    • 11:30

      Ramlösa Södra FF (hemma) P-10


      12:45
      Exan Konstgräs
      Serie: Träningsmatch
      Anteckning: Träningsmatch mot Ramlösa Södra. Samling 10.30
      Resultat och referat
    • 13:00

      LB07 F 19 (hemma) Seniorlag Damer


      15:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 10:15

      Borstahusens BK (hemma) P-10


      11:30
    • 11:00

      Uppåkra IF (borta) F 07


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
    • 12:00

      Osby (hemma) F06


      13:00
    • 14:00

      Landskrona BoIS (borta) P-06


      16:00
    • 15:30

      Dösjebro U (hemma) Seniorlag Damer


      16:30
  • 18Mån
    v.12
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 17:15

      Träning F11-12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F 07


      19:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:05

      Träning P-08


      19:00
    • 18:05

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Lagföräldermöte IK Wormo


      19:30
    • 19:30

      Träning Seniorlag Herrar


      21:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:30

      Judo P-07


      18:30
    • 17:30

      Landskrona BOIS (hemma) P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F 07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 19:30

      Träning Seniorlag Herrar


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 00:00

      Träningsläger Seniorlag Damer


      17:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 11:00

      Kågeröds BOIF (hemma) P-10


      12:30
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
    • 15:00

      Tränings match P-07


      16:00
    • 16:00

      Osby (borta) F06


      19:00
  • 25Mån
    v.13
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 17:15

      Träning F11-12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F 07


      19:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 19:30

      Träning Seniorlag Herrar


      21:00
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:40

      Avslutningscup för vinterserien F 07


      14:00
    • 10:30

      Helsingborgs IF (borta) P-10


      11:45
    • 12:00

      Sjöbo IF (hemma) Seniorlag Herrar


      14:00
    • 13:00

      Tränings Match 9-manna (Svalöv) P-07


      14:00
    • 14:00

      Södra Sandby (hemma) Seniorlag Damer


      15:00
  • 31Sön
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 10:30

      Glumslövs FF (borta) P-10


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
    • 15:00

      Asmundtorps IF (hemma) Seniorlag Damer


      16:00