Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Wormo

Följ

IK Wormo

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IK Wormo
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 11:00

      IF Lödde (hemma) F 07


      13:00
    • 11:00

      Träning F-11


      19:00
    • 12:30

      Råå IF ljusblå (hemma) P08 Blå och Vit


      13:30
    • 12:30

      Eskilsminne IF gul (borta) P-10


      14:30
    • 14:00

      Föräldrarna (hemma) P-12


      15:00
  • 6Sön
    • 09:00

      Hittarps IK gul (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      Hittarps IK vit (hemma) P08-09 BLÅ/VIT


      11:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF blå (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Åstorps FF blå (hemma) P-10


      13:00
    • 11:30

      Hittarps IK (hemma) F-09


      12:30
    • 13:00

      Klågerups GoIF (hemma) F06


      15:00
    • 13:00

      Bjärreds IF röd (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Höganäs BK blå (borta) P08 Blå och Vit


      14:00
    • 14:00

      BK Höllviken (hemma) Seniorlag Damer


      16:00
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Dösjöbro IF gul (hemma) P08 Blå och Vit


      11:00
    • 10:00

      Anderslövs BoIK/Skabersjö DFF (borta) F06


      12:00
    • 10:30

      IF Lödde svart (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF vit (borta) P08-09 BLÅ/VIT


      12:00
    • 11:00

      Båstads GIF svart (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Kågeröds BOIF (hemma) P-11


      13:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Hittarps IK (hemma) F-10


      12:00
    • 10:30

      Höganäs BK (borta) F 07


      12:30
    • 11:00

      Hjärnarps GIF (borta) F-09


      12:00
    • 11:00

      Kågeröds BoIF (borta) P-10


      13:00
    • 12:00

      GIF Nike gul (borta) P-06


      14:00
    • 13:30

      Ramlösa Södra IF svart (borta) P08 Blå och Vit


      14:30
    • 14:30

      Träning P-11


      16:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 14Mån
    v.42
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Kullavägens BK (hemma) P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 18:30

      Träning F 07


      20:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Backarnas FF (hemma) F06


      20:00
  • 19Lör
    • 12:30

      Träning P-10


      14:00
  • 20Sön
    • 12:00

      Bara GoIF (hemma) P-06


      14:00
    • 14:30

      Träning P-11


      16:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 21Mån
    v.43
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F 07


      20:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
  • 26Lör
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.44
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 31Tor