Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Kongahälla

Följ

IK Kongahälla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Eskilscupen P-04

    • Heldag

      Eskilscupen 2018 P-05

    • 10:20

      IFK Uddevalla (borta) P-07


      11:00
    • 14:10

      Svedala IF Svart (borta) P-07


      14:50
  • 4Lör
    • Heldag

      Eskilscupen P-04

    • Heldag

      Eskilscupen 2018 P-05

    • 10:20

      IL Borgar (borta) P-07


      11:00
    • 14:10

      Ulvåkers IF (borta) P-07


      14:50
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Hestrafors IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 11Lör
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
      Skarpe Nord
      Samlingsinformation: Skarpe Nord
      Samlingstid: 18:00
      Anteckning: Samling i omklädningsrummet för genomgång. Ombytta och klara 1815.
    • 18:45

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:30

      Mölnlycke IF Gul (borta) P-07


      11:00
    • 12:00

      Backatorp IF Röd (borta) P-07


      12:30
    • 12:15

      IK Zenith (B) (borta) A-lag Damer


      14:15
    • 13:45

      Utbynäs SK Gul (hemma) P-07


      14:15
    • 15:15

      Qviding FIF Svart (hemma) P-07


      15:45
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:30

      Bollpojkar P-07


      21:00
    • 19:00

      Jonsereds IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      IF Väster Orange (borta) P-05


      21:00
  • 25Lör
    • 10:45

      Mölnlycke IF Svart (hemma) P-06


      12:45
    • 10:45

      Mölnlycke (hemma) Föreningsdomare


      12:00
    • 12:00

      Eriksbergs IF (hemma) Föreningsdomare


      13:15
    • 12:00

      Lerums IS (B) (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 12:00

      Eriksbergs IF (hemma) P-06


      14:00
    • 13:15

      Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (borta) P-08


      14:15
    • 13:15

      Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (borta) P-08


      14:15
    • 13:45

      Kållered SK (borta) P-05


      15:45
    • 15:00

      Kållered SK blå (borta) P-04


      17:00
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Torslanda IK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00