Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Kongahälla

Följ

IK Kongahälla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IK Kongahälla
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 17:15

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 12:00

      Älvsborg FF Svart (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Eriksbergs IF (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Eriksbergs IF gul (hemma) Föreningsdomare


      13:00
    • 12:00

      Älvborg FF (hemma) Föreningsdomare


      13:15
    • 13:30

      Älvborg FF (hemma) Föreningsdomare


      14:30
    • 13:30

      Älvsborg FF Blå (hemma) P-06


      15:30
    • 14:00

      Match med 04 vs Mölnlycke P-05


      15:30
    • 14:00

      Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart (borta) P-04


      16:00
    • 14:30

      Eriksbergs IF blå (hemma) Föreningsdomare


      15:45
    • 14:30

      Eriksbergs IF (hemma) P-08


      15:45
    • 16:00

      Landvetter IS (borta) C-lag Herrar


      18:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
      Kongevi
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      GAIS Grön (hemma) P-05


      21:00
  • 13Lör
    • 08:30

      Poolspel P-09


      15:00
    • 15:00

      Backatorp IF (hemma) P-04


      17:00
    • 15:00

      Match med 04 P-05


      17:00
  • 14Sön
    • 14:00

      Angered MBIK Vit (borta) P-05


      16:00
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
  • 20Lör
    • 10:15

      Träning P-09


      11:30
    • 15:00

      Öckerö IF Vinröd (borta) P-04


      17:00
  • 21Sön
    • 08:00

      Wilhelm Fribergs Minnescup P-06


      19:00
    • 11:30

      Örgryte IS FF Blå (hemma) P-05


      13:30
    • 15:00

      Träning Ambitionstraningar


      18:00
  • 22Mån
    v.43
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
  • 27Lör
    • 10:15

      Träning P-09


      11:30
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 31Ons