Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Kongahälla

Följ

IK Kongahälla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 17:15

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 12:00

      Älvsborg FF Svart (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Eriksbergs IF (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Eriksbergs IF gul (hemma) Föreningsdomare


      13:00
    • 12:00

      Älvborg FF (hemma) Föreningsdomare


      13:15
    • 13:30

      Älvborg FF (hemma) Föreningsdomare


      14:30
    • 13:30

      Älvsborg FF Blå (hemma) P-06


      15:30
    • 14:00

      Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart (borta) P-04


      16:00
    • 14:00

      Match med 04 vs Mölnlycke P-05


      15:30
    • 14:30

      Eriksbergs IF blå (hemma) Föreningsdomare


      15:45
    • 14:30

      Eriksbergs IF (hemma) P-08


      15:45
    • 16:00

      Landvetter IS (borta) C-lag Herrar


      18:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
      Kongevi
      Samlingsinformation: Kongevi
      Samlingstid: 16:25
      Anteckning: Samträning med 06 för de som inte har match.
    • 19:00

      GAIS Grön (hemma) P-05


      21:00
  • 13Lör
    • 08:30

      Poolspel P-09


      15:00
    • 15:00

      Backatorp IF (hemma) P-04


      17:00
    • 15:00

      Match med 04 P-05


      17:00
    • 15:00

      Munkedals IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 14Sön
    • 14:00

      Angered MBIK Vit (borta) P-05


      16:00
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
  • 20Lör
    • 10:15

      Träning P-09


      11:30
    • 12:00

      Guldhedens IK (hemma) A-lag Herrar


      14:00
    • 15:00

      Match med 04 vs Öckerö P-05


      17:00
    • 15:00

      Öckerö IF Vinröd (borta) P-04


      17:00
  • 21Sön
    • 08:00

      Wilhelm Fribergs Minnescup P-06


      19:00
    • 11:30

      Örgryte IS FF Blå (hemma) P-05


      13:30
    • 15:00

      Träning Ambitionstraningar


      18:00
  • 22Mån
    v.43
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
  • 27Lör
    • 10:15

      Träning P-09


      11:30
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45