Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Kongahälla

Följ

IK Kongahälla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 08:00

      Zenithcupen P-06


      13:00
    • 09:00

      Sammandrag Kärna P-10


      15:00
    • 12:00

      Gunnilse IS (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 13:30

      Torslanda IK (borta) P-08


      14:30
    • 14:45

      Torslanda IK (borta) P-08


      15:45
    • 15:00

      Match med 04 vs ÖIS P-05


      17:00
    • 15:00

      Örgryte IS FF Vit (hemma) P-04


      17:00
  • 2Sön
    • 12:00

      IFK Göteborg Vit (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Götaholms BK (hemma) P-05


      15:00
    • 14:15

      Landvetter IS (hemma) IKK/RUF P-16


      16:15
    • 16:30

      Älvängens IK (borta) P-06


      17:30
    • 17:15

      Kode IF (borta) A-lag Damer


      19:15
  • 3Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Västra Frölunda IF (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:00

      Hovås Billdal IF Blå (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar A-laget P-05


      21:30
    • 19:00

      Ahlafors IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 8Lör
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Sävedalens IF (borta) A-lag Herrar


      20:30
    • 20:15

      Match med P-04 P-05


      21:15
    • 20:15

      Västra Frölunda IF Grön (borta) P-04


      22:15
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 15Lör
    • 09:00

      Torslanda IK (hemma) P-12


      12:00
    • 09:00

      Torslanda IK (hemma) F-12


      12:00
    • 09:00

      Torslanda IK (hemma) F-13


      12:00
    • 11:00

      Öckerö IF (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Kärra KIF (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Västra Frölunda IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:15

      Västra Frölunda IF Vit (borta) P-05


      15:15
    • 13:15

      Kärra KIF (borta) P-08


      14:15
    • 13:30

      Torslanda IK Svart (borta) P-06


      15:30
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Poolspel P-09


      14:30
    • 10:30

      KF Velebit Vit (borta) P-05


      12:30
    • 10:30

      Kode IF (hemma) Föreningsdomare


      12:00
    • 10:45

      Kode IF (hemma) P-06


      12:45
    • 12:00

      Västra Frölunda IF (hemma) Föreningsdomare


      13:30
    • 12:00

      Lundby IF grön (hemma) Föreningsdomare


      13:00
    • 12:00

      Västra Frölunda IF Grön (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Lundby IF (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Eriksbergs IF (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 13:15

      Lundby IF (hemma) P-08


      14:15
    • 13:15

      Lundby IF vit (hemma) Föreningsdomare


      14:15
    • 15:30

      Sävedalens IF Röd (borta) P-04


      17:30
    • 15:30

      Match med -04 P-05


      17:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 20:00

      Qviding FIF (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 29Lör
    • 12:00

      Västra Frölunda IF Röd (borta) P-06


      14:00
    • 12:15

      Torslanda IK Röd (borta) P-06


      14:15
    • 15:00

      Backatorp IF (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Lerums IS (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Sammandrag Skarpe Nord P-10


      15:00
    • 13:15

      Backatorp IF (borta) P-08


      14:30
    • 13:15

      Jonsereds IF (borta) P-05


      15:15
    • 14:00

      Backatorp IF (hemma) C-lag Herrar


      16:00
    • 15:30

      Bergums IF Blå (hemma) P-04


      17:30
    • 16:30

      Vallens IF (borta) P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning Ambitionstraningar


      20:30
    • 18:00

      Ungdomsledarmöte IK Kongahälla


      20:00