Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagersta Södra IK

Följ

Fagersta Södra IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • Heldag

      Avfärd till Cup i Torsby P06

    • 14:00

      Svennis Cup P06


      00:00
    • 16:00

      Träning P08


      17:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
  • 2Fre
    • Heldag

      Svennis Cup P06

    • 11:45

      Norrstrands IF (hemma) P06


      12:45
    • 14:00

      Kongsvinger IL (borta) P06


      15:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Svennis Cup P06

    • 09:30

      Träning P-10


      10:30
    • 09:30

      Träning P14


      10:30
    • 11:25

      Torsby IF (borta) P06


      12:25
    • 15:00

      Strömsbergs IF (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
    • 16:45

      Mariebergs IK (hemma) P06


      17:45
  • 4Sön
    • 00:00

      Svennis Cup P06


      20:00
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • Heldag

      Forward Cup P07

  • 10Lör
  • 11Sön
    • Heldag

      Forward Cup P07

    • 11:00

      Skiljebo SK P 09 Vit (hemma) P08


      12:30
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 16:45

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P06


      19:30
    • 18:30

      Arboga Södra IF P07 Svart (hemma) P07


      20:30
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 11:00

      Skiljebo SK P 05 Gul 1 (hemma) P05


      13:00
    • 11:00

      Åkra FC P06 (borta) P06


      13:00
    • 11:30

      Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 (borta) P08


      12:30
    • 11:45

      Köping FF P-07 Svart (borta) P07


      13:45
    • 15:00

      IK Franke 2 (hemma) U17


      17:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:00

      Fotbollens Dag P08


      15:00
    • 12:00

      Hallstahammars SK FK P06 Röd (hemma) P06


      14:00
    • 15:00

      Adolfsbergs IK 1 (borta) Juniorlag Herrar


      17:00
  • 25Sön
    • 11:00

      Skiljebo SK P07 Gul (hemma) P07


      13:00
    • 13:00

      Barkarö SK P08 Blå (hemma) P08


      15:00
    • 15:00

      Hovsta IF Svart (borta) U17


      17:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 19:00

      Västerås IK P08:4 (borta) P07


      21:00
  • 31Lör