Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagersta Södra IK

Följ

Fagersta Södra IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
    • 09:00

      Poolspel P-11


      15:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF P05 Vit:2 (borta) P06


      13:00
    • 11:30

      Barkarö SK P08 Svart (borta) P08


      13:30
    • 13:00

      Syrianska IF Kerburan (hemma) U17


      15:00
    • 16:00

      Skiljebo SK P 08 (borta) P07


      18:00
    • 17:00

      Lagarbete P06


      19:00
    • 17:00

      Skiljebo SK P 05 Svart /Röd (borta) P05


      19:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
  • 8Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning P14


      10:30
    • 11:00

      Västerås SK FK P08 Svart (hemma) P07


      13:00
    • 14:00

      Sandvikens AIK FK (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Gideonsbergs IF Blå (hemma) Juniorlag Herrar


      13:00
    • 11:00

      IK Oden P08 (hemma) P08


      13:00
    • 11:00

      Sala FF (borta) U17


      13:00
    • 14:00

      Match mot Romfartuna GIF P-09


      15:30
    • 15:00

      Hallstahammars SK FK P06 Vit (borta) P05


      17:00
    • 16:00

      Arboga Södra IF P06 Svart (borta) P06


      18:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 16:45

      Träning P08


      18:30
      Onsjövallen Fagersta
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
  • 14Fre
    • 15:00

      Träning U17


      16:30
    • 15:00

      Träning Juniorlag Herrar


      16:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:30

      Barkarö SK P06 Blå (hemma) P06


      20:30
  • 15Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning P14


      10:30
    • 10:00

      Västerås BK 30 P07 Vit (borta) P07


      12:00
    • 11:00

      Västerås SK/GIF/VIK (borta) U17


      13:00
    • 15:00

      Rengsjö SK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Match mot Munktorps BK P-09


      12:30
    • 11:00

      Skiljebo SK P 05 Gul 2 (hemma) P05


      13:00
    • 14:00

      Latorps IF (borta) Juniorlag Herrar


      16:00
    • 17:00

      Kolsva IF P07-08 (borta) P08


      18:30
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
  • 22Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning P14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
  • 23Sön
    • 11:00

      Västerås BK 30 P06 (borta) P06


      13:00
    • 11:00

      Västerås IK P07:2 Svart (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Match mot Norbergs AIF P-09


      12:30
    • 13:00

      Köping FF Rödp08 (hemma) P08


      15:00
    • 16:00

      Skiljebo SK P 05 Gul 1 (hemma) P05


      18:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
  • 29Lör
  • 30Sön