Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.36
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-09/10


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
  • 6Tor
    • 16:50

      Träning F04


      18:30
    • 19:00

      Brottningsfys UAK P-05


      20:00
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Träningshelg lördag F-05


      15:00
    • 10:00

      Träning F-02/03


      12:00
    • 13:30

      Kick-off P-07


      18:00
    • 14:00

      Träning F-02/03


      16:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Träningshelg Söndag F-05


      16:00
    • 10:00

      Träning F-02/03


      13:00
    • 11:00

      Föräldramöte FBC F05 F-05


      12:00
  • 10Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:10

      Träning F-02/03


      20:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Klubbkväll FBC Ungdom F-07


      20:00
    • 17:00

      Hagunda IF (hemma) F04


      19:00
    • 17:00

      Klubbbkväll P-04


      20:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:15

      Träningsmatch Björklinge F-05


      20:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Töjnan cup F04

    • 07:50

      Töjnan cup P-07


      19:00
    • 08:30

      Åkersberga IBF P06 (borta) P-07


      09:30
    • 09:30

      Töjnan Tiger Cup P-04


      19:00
    • 10:00

      Hässelby SK P06 (hemma) P-07


      11:00
    • 10:45

      Bro IK F04/05 (hemma) F04


      11:30
    • 10:45

      Huddinge Röd (hemma) P-04


      11:45
    • 11:30

      AIK Innebandy (hemma) P-05


      12:45
    • 14:30

      Danderyds SK P06 (borta) P-07


      15:30
    • 14:30

      BelebarkarbyF04/03 (borta) F04


      15:15
    • 16:45

      Täby FC Näsby (hemma) P-04


      17:45
    • 18:15

      Ekerö IK P07 (hemma) P-07


      19:15
    • 19:45

      Töjnan IBK F01/03 (borta) F04


      20:30
    • 20:30

      Tyresö Trollbäcken 04:3 (hemma) P-04


      21:30
  • 16Sön
    • Heldag

      Töjnan cup F04

    • 09:15

      Fbc Vinga F01/02 (hemma) F04


      10:00
  • 17Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte + Spelare F04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:45

      Träning F04


      20:30
    • 18:45

      Träning P-05


      21:00
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:30

      Träning F-02/03


      21:00
  • 19Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:10

      Träning F-02/03


      20:30
  • 20Tor
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 19:00

      Brottningsfys UAK P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 21Fre
    • 16:30

      Träningsmatch Storvreta F-05


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Bele Barkarby (hemma) P-04


      21:00
  • 22Lör
    • 11:00

      Träningsmatch mot Tierp IBF F-02/03


      12:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch mot Björklinge F-02/03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
  • 27Tor
    • 16:50

      Träning F04


      18:00
    • 19:00

      Storvreta-Örebro F04


      21:30
    • 19:00

      Brottningsfys UAK P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 10:00

      Träningsmatch Bälinge F-05


      11:30
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00