Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 15:00

      Träning U19


      16:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 2Lör
    • 10:00

      Borstahusens BK (borta) P-09


      12:00
    • 10:30

      Dösjöbro IF svart (hemma) P-10


      12:30
    • 10:30

      Träningsmatch P-11


      12:30
    • 11:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      15:00
    • 11:00

      Harrie FF blå (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Staffanstorp United FC blå (borta) P-08


      14:00
    • 13:30

      Linero IF röd (borta) P-07


      15:30
    • 13:30

      Linero IF röd (borta) P-06


      15:30
  • 3Sön
    • 00:00

      Maglasäte IF (borta) P-08


      02:00
    • 09:00

      GIF Nike röd (borta) P-09


      11:00
    • 09:30

      Oxie SK svart (borta) P-10


      11:30
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Asmundtorps IF (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Askeröds IF 2 (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Linero IF vit (hemma) P-07


      13:00
    • 13:30

      Husie IF (borta) P-07


      15:30
    • 16:00

      Bjärreds IF (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Dalby GIF (hemma) P-06


      19:00
  • 4Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Lunds BK (hemma) P-05


      21:00
  • 9Lör
    • 11:30

      Häljarps IF vit (hemma) P-09


      13:30
    • 12:00

      Kvarnby IK blå (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Kvarnby IK blå (hemma) P-07


      14:00
    • 12:30

      Värpinge IF vit (borta) P-08


      14:30
    • 14:00

      INSTÄLLD Match mot Lödde P-07


      16:00
  • 10Sön
    • 09:30

      Glumslövs FF (borta) P-10


      11:30
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Harrie FF blå (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Råå IF ljusblå (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      FC Rosengård 1917 vit (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      IF Limhamn Bunkeflo L1 (hemma) P-10


      12:20
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      Harlösa IF (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 13:00

      Åhus Horna BK röd (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Dösjöbro IF vit (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Hittarps IK (hemma) U19


      16:00
    • 16:00

      Löberöds IF (borta) P-07


      18:00
    • 17:30

      Höörs IS vit (borta) P-06


      19:30
  • 11Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-07


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Eslövs BK


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Domarutbildning P-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:45

      Harrie FF röd (hemma) P-07


      20:45
  • 16Lör
    • 10:00

      IK Wormo vit (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      BK Fram vit (hemma) P-11


      12:00
    • 10:30

      Bjärreds IF blå (borta) P-07


      12:30
    • 10:30

      Bjärreds IF blå (borta) P-06


      12:30
    • 11:00

      BK Höllviken röd (borta) P-09


      13:00
    • 11:15

      Billeberga GIF (hemma) P-11


      13:15
    • 12:00

      Landskrona BoIS 1 (borta) P-05


      14:00
    • 13:00

      IFK Hässleholm (hemma) A-laget


      14:00
  • 17Sön
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Glumslövs FF (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Torns IF svart (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:30

      Harrie FF röd (hemma) P-08


      13:30
    • 13:00

      FC Rosengård 1917 vit (hemma) P-08


      15:00
    • 13:30

      Bjärreds IF röd (borta) P-07


      15:30
  • 18Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Eslövs BK


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 21Tor
    • 10:00

      Träning A-laget


      12:00
    • 11:00

      IF Lödde (borta) P-07


      13:00
    • 14:00

      Trollenäs IF röd (borta) P-06


      16:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
  • 22Fre
    • Heldag

      Cup P-14

    • 11:00

      Uppåkra IF (borta) P-07


      13:00
    • 17:00

      Redovisning av Bingolotter 23/5 P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 23Lör
    • 09:00

      Cuper Halmstad & Helsingborg Inställda P-07


      19:00
    • 10:00

      Träning A-laget


      12:00
    • 12:00

      Malmö City FC (hemma) P-07


      14:00
      Eslöv
      Serie: Träningsmatcher
      Anteckning: Samling på Husarängen kl 1115
      Laget:
      Benjamin, Filip P, Petrit, Elias, Lukas H, Antonio, Erdion, Sebastian, Kocak, Melker och Leart
      Resultat och referat
    • 12:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      14:00
  • 24Sön
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Träningsmatch Höör P-11


      11:00
    • 11:00

      Uppåkra IF (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:30

      Skanör-Falsterbo IF (borta) P-07


      13:30
  • 25Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-07


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Eslövs BK


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 26Tis
    • 17:30

      Domarutbildning 2 P-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:30

      Träning A-laget


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Kristianstad FC (hemma) P-05


      21:00
  • 30Lör
    • 10:00

      Svalövs BK 1 (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      IF Lödde (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Linero IF röd (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      IF Lödde (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      FC Rosengård 1917 blå (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      IF Limhamn Bunkeflo L1 (borta) P-08


      13:30
    • 12:00

      IFK Simrishamn (hemma) A-laget


      13:00
    • 12:00

      IK Wormo blå (borta) P-11


      14:00
  • 31Sön
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Höganäs BK röd (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Malmö City FC (hemma) P-07


      12:00
    • 10:45

      Malmö City FC svart (borta) P-08


      12:45
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      Lunds BOIS (hemma) P-06


      13:00
    • 11:30

      Linero - Eslövs BK P-09


      13:00
    • 13:00

      Staffanstorp United FC blå (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      IK Wormo vit (borta) P-08


      15:00