Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 10:00

      Stehags AIF vit (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      IK Wormo blå (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      16:00
    • 11:00

      Bjärreds IF svart (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Ifö Bromölla IF (hemma) P-05


      13:00
    • 13:00

      Lunds BK vit (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Match Lunds BK - EBK P06 P-07


      15:00
    • 14:00

      Furulunds IK vit (borta) P-07


      16:00
  • 2Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      IK Wormo vit (borta) P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:15

      Kristianstad FC (hemma) U16


      21:15
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning A-laget


      18:00
    • 18:30

      Furulunds IK svart (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Match EBK P06 - Furulund P-07


      20:00
    • 19:00

      Lunds BK gul (borta) P-05


      21:00
  • 7Lör
    • 09:45

      Knattespel omg 2 P-11


      12:30
    • 10:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      13:00
    • 10:00

      Svalövs BK (hemma) P-07


      12:00
    • 11:30

      Borstahusens BK (hemma) P-08


      13:30
    • 13:00

      Hörby FF vit (hemma) P-10


      15:00
    • 14:00

      BK Höllviken röd (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Stafsinge IF (borta) A-laget


      16:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Torns IF orange (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Bjärreds IF blå (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Knattespel omg 2 P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:30

      Kvarnby IK blå (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      Sjöbo IF blå (borta) P-10


      13:00
    • 11:45

      Hyllie IK svart (hemma) P-07


      13:45
    • 11:45

      Fortuna FF röd (hemma) P-09


      13:45
    • 14:00

      Hörby FF (hemma) P-04


      16:00
    • 14:00

      Södra Sandby IF blå (borta) P-05


      16:00
    • 16:00

      IFK Simrishamn (borta) U16


      18:00
  • 9Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
      Husarängen IP, Eslöv
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 12Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 13Fre
    • 18:30

      Kvarnby IK röd (borta) P-07


      20:30
    • 18:45

      Ramlösa Södra IF (hemma) P-05


      20:45
    • 19:00

      IS Halmia (hemma) A-laget


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar EBK-Halmia P-07


      21:00
  • 14Lör
    • 09:00

      Knattespelen P-12


      13:00
    • 10:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      13:00
    • 10:30

      Match Harlösa - EBK P06 P-07


      12:00
    • 10:30

      Glumslövs FF (borta) P-09


      12:30
    • 10:30

      Harlösa IF (borta) P-06


      12:30
    • 11:00

      Svalövs BK 2 (borta) P-08


      13:00
    • 13:30

      Svedala IF vit (hemma) P-10


      15:30
  • 15Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:30

      Lunds BK blå (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Hyllie IK grönsvart (hemma) P-05


      13:00
    • 11:00

      Staffanstorp United FC lila (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      FC Bellevue 2 (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Glumslövs FF (borta) P-07


      15:00
    • 14:00

      Eskilsminne IF 1 (hemma) U16


      16:00
    • 15:00

      Trollenäs IF röd (borta) P-07


      17:00
  • 16Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Åkarps IF (borta) P-04


      21:00
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Hardeberga BK (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 20Fre
    • 18:30

      Husie IF vit (hemma) P-06


      20:30
  • 21Lör
    • 10:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 10:00

      Arlövs BI blå (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Hörby FF svart (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Knattespel omg 3 P-11


      12:45
    • 10:00

      Höörs IS blå (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Husie IF grön (borta) P-10


      13:00
    • 11:30

      Kvarnby IK (borta) P-05


      13:30
    • 13:30

      Linero IF vit (borta) P-05


      15:30
    • 13:30

      IF Lödde svart (hemma) P-07


      15:30
    • 14:00

      BK Olympic (borta) A-laget


      15:00
    • 15:00

      Staffanstorp United FC blå (hemma) P-08


      17:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:45

      Knattespel omg 3 P-11


      12:45
    • 11:00

      Dösjöbro IF röd (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Heleneholms SK 2 (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Match EBK P06 - Veberöd P-07


      14:00
    • 12:00

      Veberöds AIF (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      BK Olympic (borta) U16


      15:00
    • 14:00

      Ystads IF FF blå (hemma) P-04


      16:00
  • 23Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      IF Limhamn Bunkeflo B1 (borta) P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 26Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 27Fre
    • 18:30

      Höörs IS vit (borta) P-07


      20:30
    • 18:45

      Bjärreds IF svart (hemma) P-05


      20:45
    • 19:15

      Ängelholms FF (borta) A-laget


      21:00
  • 28Lör
    • 10:00

      Malmö City FC gul (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Furulunds IK gul (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF vit (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      BK Olympic grön (borta) P-06


      13:00
    • 11:30

      GIF Nike röd (hemma) P-10


      13:30
    • 13:00

      Linero IF röd (hemma) P-10


      15:00
  • 29Sön
    • 08:30

      Knattespelen P-12


      13:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Trollenäs IF vit (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC 2 (hemma) P-05


      12:00
    • 10:00

      Råå IF vit (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Match Trollenäs - EBK P06 P-07


      12:00
    • 10:30

      FC Rosengård 1917 vit (borta) P-09


      12:30
    • 12:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Lunds BK röd (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Bara GoIF svart (9m) (borta) P-04


      14:00
    • 13:00

      Fortuna FF svart (borta) P-07


      15:00
    • 14:00

      Bjärreds IF 2 (hemma) U16


      16:00
    • 18:30

      Städning Höstmarknad U16


      19:30
  • 30Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30