Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 00:00

      Halör Cup P-09


      15:00
    • 10:00

      Träning A-laget


      11:30
    • 14:00

      Höörs IS 1 (hemma) U16


      16:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Hörby FF (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      IS Halmia (borta) A-laget


      21:00
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 6Tor
    • 11:00

      Bjärreds IF grön (borta) P-05


      13:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 7Fre
    • 18:30

      Höörs IS - EBK P06 P-07


      20:00
    • 18:30

      Höörs IS vit (borta) P-06


      20:30
  • 8Lör
    • 09:00

      Knattespelen P-12


      13:30
    • 09:30

      Staffanstorp United FC vit (hemma) P-10


      11:30
    • 11:15

      Kulladals FF svart (hemma) P-10


      13:15
    • 11:15

      Lunds BOIS (hemma) P-06


      13:15
    • 13:00

      BK Höllviken 1 (borta) U16


      15:00
    • 14:00

      Löddespel omg 4, avslutning P-11


      16:45
    • 16:00

      Boll-kallar till A-laget P-10


      19:00
    • 16:00

      Qviding FIF (hemma) A-laget


      18:00
  • 9Sön
    • 09:30

      Veberöds AIF vit (hemma) P-09


      11:30
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Öja FF (borta) P-04


      13:00
    • 11:15

      Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå (hemma) P-08


      13:15
    • 11:45

      Värpinge IF röd (borta) P-08


      13:45
    • 13:00

      Bjärreds IF gul (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      17:00
    • 14:15

      Maglasäte IF gul (hemma) P-07


      16:15
    • 15:30

      Kulladals FF (hemma) P-05


      17:30
    • 15:45

      Fortuna FF röd (hemma) P-07


      17:45
  • 10Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      BK Höllviken vit (hemma) P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      A-lagsmatch P-08


      21:00
    • 18:15

      MFF match P-12


      20:00
    • 18:15

      EBK-MFF P-11


      21:00
      Ekevalla IP Eslöv
      Anteckning: EBKs A-lag möter Malmö FF i distriktsmästerskap.
      Alla spelare som vill se matchen samlas kl 18:15 vid grinden ut mot Trollsjön (vid scenen).
      Matchen börjar kl 19, ta gärna med tutor, skramlor och flaggor så vi kan heja fram vårt lag!
    • 18:30

      EBK A - MFF ( DM ) P-09


      21:00
    • 18:30

      EBK-MFF P-05


      21:00
    • 19:00

      Malmö FF (hemma) A-laget


      21:00
    • 19:00

      DM Match EBK-MFF P-10


      21:00
    • 19:00

      EBK-MFF P-07


      21:00
    • 19:00

      DM match mot MFF P-06


      21:00
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Avslutning fotbollsgolf P-04


      21:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      19:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 14Fre
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
  • 15Lör
    • 09:50

      Malmö FF 1 (borta) P-08


      11:50
    • 09:50

      Malmö FF 2 (borta) P-10


      11:50
    • 10:00

      Oxie SK svart (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Veberöds AIF (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Önneköps IF (7m) (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      EBK P06 - Önneköps IF P-07


      13:00
    • 13:30

      Vinbergs IF (borta) A-laget


      15:30
  • 16Sön
    • 10:00

      Linero IF (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Teckomatorps SK (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Hörby FF svart (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:30

      Maglasäte IF (borta) P-08


      12:30
    • 10:30

      Kvarnby IK vit (borta) P-05


      12:30
    • 11:15

      Helsingborgs IF röd (borta) P-07


      13:15
    • 11:30

      Harrie FF blå (hemma) P-08


      13:30
    • 13:00

      Uppåkra IF (hemma) P-04


      15:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Avslutning P-06


      19:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Bara GoIF (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      FC Bellevue 2 (hemma) P-05


      21:00
  • 20Tor
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Ängelholms FF (hemma) A-laget


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 25Tis
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 26Ons
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 27Tor
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 11:00

      Beachfotboll P-11


      20:00
    • 16:00

      KSF Prespa Birlik (borta) A-laget


      17:00
  • 30Sön
    • Heldag

      Åhus Beachfotboll P-05

    • 08:00

      Åhus Beachfotboll P-05


      00:00