Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 09:30

      Träning P-09


      11:00
    • 10:00

      Träning EBK P07 NY TID ersätter 30/4 P-07


      11:30
    • 11:30

      IF Limhamn Bunkeflo L1 (borta) P-08


      13:30
    • 15:00

      Träning U16


      16:30
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 3Fre
    • 18:45

      Kvarnby IK vit (hemma) P-05


      20:45
  • 4Lör
    • 09:00

      GIF Nike röd (borta) P-10


      11:00
    • 09:30

      Dösjöbro IF röd (hemma) P-10


      11:30
    • 10:30

      Löberöds IF - EBK P06 P-07


      12:00
    • 10:30

      Löberöds IF (borta) P-06


      12:30
    • 10:45

      Löddespel omg 2 P-11


      12:45
    • 11:00

      Torns IF orange (borta) P-08


      13:00
    • 11:15

      Dösjöbro IF röd (hemma) P-07


      13:15
    • 14:00

      FC Rosengård 1917 (borta) A-laget


      15:00
  • 5Sön
    • 09:30

      Löddespel omg 2 P-11


      12:30
    • 10:00

      Borstahusens BK (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:15

      FC Rosengård 1917 orange (borta) P-09


      13:15
    • 11:45

      Fortuna FF röd (borta) P-09


      13:45
    • 12:00

      Maglasäte IF svart (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Dösjöbro IF vit (hemma) P-06


      15:00
    • 13:15

      Furulunds IK gul (hemma) P-08


      15:15
    • 14:00

      Kristianstad FC (borta) U16


      16:00
    • 14:45

      Borstahusens BK blå (hemma) P-07


      16:45
  • 6Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 10Fre
    • 18:00

      Vandring på stan! P-09


      23:00
  • 11Lör
    • 09:30

      Kulladals FF blå (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Knattespelen P-12


      13:00
    • 10:00

      IK Wormo vit (borta) P-07


      12:00
    • 11:15

      Svalövs BK 2 (hemma) P-08


      13:15
    • 13:00

      Sankt Olofs IF/Kiviks AIF (hemma) P-04


      15:00
    • 14:00

      Ullareds IK (hemma) A-laget


      15:00
    • 14:00

      Bollkallar A-laget P-09


      16:00
  • 12Sön
    • 09:30

      Glumslövs FF (hemma) P-09


      11:30
    • 10:00

      Hardeberga BK (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      GOF IF/Löberöds IF (hemma) P-05


      12:00
    • 10:30

      GIF Nike grön (borta) P-08


      12:30
    • 11:15

      FC Trelleborg röd (hemma) P-09


      13:15
    • 13:00

      Helsingborgs IF blå (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Furulunds IK vit (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      EBK P06 - Furulund P-07


      15:00
    • 13:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      15:00
  • 13Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:30

      Staffanstorp United FC 1 (hemma) U16


      21:30
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Match lunds bk P-06


      20:00
    • 19:00

      Bellevue FC (hemma) A-laget


      21:00
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
      Husarängen
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      19:25
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 17Fre
    • 18:00

      Vandring på stan! P-09


      23:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 18Lör
    • 09:30

      Bjärreds IF vit (hemma) P-10


      11:30
    • 09:50

      Malmö FF 1 (borta) P-09


      11:50
    • 10:00

      Dösjöbro IF röd (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Löddespel omg 3 P-11


      13:00
    • 11:15

      Trelleborgs FF blå (hemma) P-10


      13:15
    • 11:15

      Bjärreds IF röd (hemma) P-06


      13:15
    • 12:00

      Hittarps IK (borta) A-laget


      13:00
  • 19Sön
    • 09:30

      Hörby FF svart (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Löddespel omg 3 P-11


      12:15
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Lunds BK blå (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Kvarnby IK blå (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Harrie FF röd (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      16:00
    • 12:45

      Stehags AIF (hemma) P-07


      14:45
    • 13:00

      Ystads IF FF blå (borta) P-04


      15:00
    • 13:00

      Harlösa IF (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Harlösa - EBK P06 P-07


      15:00
    • 14:00

      FC Rosengård 1917 (borta) P-05


      16:00
    • 14:30

      Helsingborg City FC svart (hemma) P-07


      16:30
  • 20Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Genarps IF (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 21Tis
    • 00:00

      Betalning Halör Cup P-09


      00:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      EBK P06 - S. Sandby P-07


      21:00
    • 19:00

      Södra Sandby IF (hemma) P-06


      21:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Ramlösa Södra IF vit (hemma) P-09


      20:30
    • 18:45

      IFK Klagshamn gul (hemma) P-05


      20:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 24Fre
    • 18:45

      Klågerups GoIF (hemma) P-05


      20:45
  • 25Lör
    • 09:00

      Knattespelen P-12


      13:00
    • 09:50

      Malmö FF 1 (borta) P-10


      11:50
    • 11:00

      Råå IF vit (borta) P-08


      13:00
    • 11:30

      Lunds BK blå (borta) P-07


      13:30
    • 11:30

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      16:00
    • 12:30

      BK Landora (borta) P-07


      14:30
    • 12:30

      Torns IF (borta) P-06


      14:30
    • 14:40

      Torns IF orange (hemma) P-07


      16:40
    • 15:30

      Bollkallar P-05


      18:00
    • 16:00

      Stafsinge IF (hemma) A-laget


      17:00
  • 26Sön
    • 09:30

      STU samling P-05


      12:30
    • 09:30

      Torns IF svart (borta) P-10


      11:30
    • 10:00

      Arlövs BI blå (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 14:00

      BK Olympic (hemma) U16


      16:00
  • 27Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:00

      Match och Pizza P-07


      21:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Staffanstorp United FC blå (hemma) P-08


      20:15
    • 19:00

      FC Bellevue 2 (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      BK Olympic (hemma) A-laget


      21:00
  • 30Tor
    • 08:00

      Halör Cup P-09


      00:00
    • 14:00

      Eskilsminne IF 1 (borta) U16


      16:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 31Fre
    • Heldag

      Halör Cup P-09