Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:45

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
  • 2Tis
    • 17:25

      EBK lagfotografering P-07


      18:25
    • 18:00

      Lagfoto P-08


      18:30
    • 18:00

      Fotografering till EBK:aren U16


      19:00
    • 18:00

      Fotografering P-09


      18:30
    • 18:00

      Fotografering P-12


      19:00
    • 18:15

      Fotografering P-06


      18:45
    • 18:20

      Fotografering P-05


      19:00
    • 18:30

      Lagfoto P-04


      19:00
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Föräldrainfo 2018 P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:15
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 6Lör
    • 08:00

      7 manna kick off P-09


      18:00
    • 10:30

      Träning A-laget


      12:00
    • 11:10

      Träning P-10


      12:10
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
  • 7Sön
    • Heldag

      7-manna Kick Off P-08

    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 12:00

      Stehags AIF (hemma) P-05


      14:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
  • 8Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      IFK Malmö FK (borta) A-laget


      20:00
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-laget


      18:30
    • 18:00

      Bara GoIF svart (borta) P-04


      20:00
    • 18:45

      FC Rosengård 1917 (hemma) P-05


      20:45
  • 13Lör
    • 09:30

      Seriespel EBK -Vit P-10


      11:00
    • 09:30

      Stehags AIF (hemma) P-10


      11:30
    • 11:00

      Fortuna FF röd (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Trollenäs IF vit (hemma) P-06


      13:00
    • 11:15

      Seriespel EBK-Röd P-10


      12:15
    • 11:15

      Skanör Falsterbo IF röd (hemma) P-10


      13:15
    • 12:00

      FC Rosengård 1917 röd (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      KSF Prespa Birlik (hemma) A-laget


      15:00
    • 14:00

      INSTÄLLD Match EBK-Marieholm P-07


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar A-laget P-07


      16:30
  • 14Sön
    • 09:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      14:00
    • 09:30

      Lunds BOIS röd (borta) P-07


      11:30
    • 09:30

      Eskilsminne IF vit (hemma) P-09


      11:30
    • 10:00

      Borstahusens BK röd (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Torna Hällestads IF svart (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Malmö IKF (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Torna Hällestad - EBK P06 P-07


      13:00
    • 11:15

      BK Höllviken vit (hemma) P-09


      13:15
    • 12:45

      Asmundtorps IF (hemma) P-08


      14:45
    • 16:00

      Höörs IS blå (borta) P-08


      18:00
  • 15Mån
    v.16
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Glumslövs FF (borta) P-08


      20:30
    • 18:45

      Lunds SK (hemma) P-05


      20:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 18Tor
    • 08:00

      EBK 1 (hemma) P-07


      19:00
    • 15:00

      Träning U16


      16:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Liga 06 IF (9m) (hemma) P-04


      21:00
  • 19Fre
    • 10:00

      Löddespel omg 1 P-11


      12:10
    • 10:00

      Furulunds IK svart (borta) P-06


      12:00
    • 14:00

      Onsala BK (borta) A-laget


      15:00
  • 20Lör
    • 10:00

      Löddespel omg 1 P-11


      13:00
    • 10:00

      IF Lödde gul (borta) P-09


      12:00
  • 21Sön
    • 10:00

      IF Lödde svart (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      FC Trelleborg blå (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Harrie FF blå (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      12:00
  • 22Mån
    v.17
    • 11:00

      Sjöbo IF blå (hemma) P-08


      13:00
      Husarängens IP plan 2 7-manna 1
      Serie: P11 Sydvästra B1, vår
      Resultat och referat
    • 11:00

      IFK Klagshamn gul (borta) P-05


      13:00
    • 12:45

      Linero IF vit (hemma) P-07


      14:45
    • 13:00

      Kulladals FF 1 (borta) U16


      15:00
    • 14:30

      Helsingborgs IF röd (hemma) P-07


      16:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      GIF Nike röd (borta) P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 26Fre
    • 19:00

      Uppåkra IF (borta) P-05


      21:00
  • 27Lör
    • 09:30

      GIF Nike gul (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Knattespelen P-12


      13:00
    • 10:00

      Hardeberga BK (borta) P-08


      12:00
    • 11:15

      IFK Klagshamn gul (hemma) P-10


      13:15
    • 12:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      15:00
    • 12:00

      Ramlösa Södra IF blå (borta) P-07


      14:00
    • 12:45

      EBK-Hyllie IK P-07


      14:00
    • 13:00

      Kulladals FF (borta) P-05


      15:00
    • 13:30

      Bollkallar P-08


      16:00
    • 13:30

      Lunds BOIS (borta) P-04


      15:30
    • 14:00

      Assyriska BK (hemma) A-laget


      15:00
    • 14:30

      EBK P06 - Hardeberga P-07


      16:00
    • 14:30

      Hardeberga BK (hemma) P-06


      16:30
  • 28Sön
    • 09:30

      STU samling P-05


      12:30
    • 09:30

      Furulunds IK svart (hemma) P-09


      11:30
    • 10:00

      Staffanstorp United FC blå (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:15

      FC Rosengård 1917 gul (hemma) P-09


      13:15
    • 12:45

      IF Limhamn Bunkeflo B1 (hemma) P-08


      14:45
    • 14:00

      IFK Hässleholm (hemma) U16


      16:00
    • 14:00

      Lunds SK (borta) P-06


      16:00
    • 14:30

      IK Wormo vit (hemma) P-08


      16:30
  • 29Mån
    v.18
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 30Tis
    • 17:30

      INSTÄLLD EBK P07 Träning nytt datum 1/5 P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00